Start Bieg 5 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Serocka Danuta Grudziądz Start Bieg 5 km Jagiellończycy Łasin paid
2 Serocka Magdalena Grudziądz Start Bieg 5 km Jagiellończycy Łasin paid
3 Serocki Zbigniew Grudziądz Start Bieg 5 km Jagiellończycy Łasin paid
4 Mejka Mirosław Nowe Miasto Lubawskie Start Bieg 5 km
5 Markiewicz Zbigniew Wąbrzeźno Start Bieg 5 km MIASTOAKTYWNI.PL paid
6 Jeżewski Adrian Lipno Start Bieg 5 km paid
7 JESZAWICZ JOANNA BRZOZÓWKA Start Bieg 5 km paid
8 Gruszeczka Patryk Grudziadz Start Bieg 5 km parkrun Grudziądz paid
9 JAKIMOWICZ Iwona Ostróda Start Bieg 5 km paid
10 Polewaczyk Tomasz Łyse Start Bieg 5 km
11 Ruciński cezary pinino Start Bieg 5 km paid
12 Gardzielewska Grażyna Brodnica Start Bieg 5 km SAMINDRUK BRODNICA paid
13 Czarkowska Marzena Grudziadz Start Bieg 5 km
14 Hołtyn Patryk Bydgoszcz Start Bieg 5 km paid
15 Śrutkowski Sylwester Sztum Start Bieg 5 km paid
16 Janiak Marcin Grudziądz Start Bieg 5 km Parkrun Grudziądz paid
17 Moskal Paweł Kurzętnik Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega
18 Mickiewicz Jan Grudziądz Start Bieg 5 km Grudziądz Biega paid
19 KRAJEWSKI MARIUSZ RUMIENICA Start Bieg 5 km paid
20 Pawłowska Dorota Marzęcice Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega
21 Heberlejn Sławomir Stolno Start Bieg 5 km paid
22 Kłodowska Edyta Gdańsk Start Bieg 5 km paid
23 Płatek Małgorzata Lisewo Start Bieg 5 km Aktywne Lisewo paid
24 Kachniarz Barbara Chrusty Start Bieg 5 km Aktywne Lisewo paid
25 JARZĘBOWSKI MIESZKO Rypin Start Bieg 5 km Cykliści Rypin paid
26 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Start Bieg 5 km Biegam u Kolesi paid
27 JASTRZĘBSKI krzysztof toruń Start Bieg 5 km HAWKINS TU I TERAZ paid
28 Milczarek Joanna Milczarek Nowa Sucha Start Bieg 5 km paid
29 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Start Bieg 5 km GTR GOLUB-DOBRZYN
30 Wodzyński Maciej Żyrardów Start Bieg 5 km paid
31 Goczyński Kazimierz Sierpc Start Bieg 5 km TKKF ,, Kubuś
32 Gołębiewska Agnieszka Wałycz Start Bieg 5 km paid
33 Sobociński Łukasz Lubawa Start Bieg 5 km paid
34 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega paid
35 Mazan Arkadiusz Kalisz Start Bieg 5 km
36 Ławniczak-Pietrzak Dagmara Równica 7 Start Bieg 5 km paid
37 Markowski Łukasz Grudziądz Start Bieg 5 km paid
38 Lewandowski Wojciech Lipno Start Bieg 5 km paid
39 Waćkowski Krzysztof Chełmonie Start Bieg 5 km
40 Banaszewska Monika Grudziądz Start Bieg 5 km Parkrun Grudziądz paid
41 Gordon Michał Toruń Start Bieg 5 km paid
42 Fafińska Agnieszka Lubawa Start Bieg 5 km Biegam U Kolesi paid
43 Fafiński Michał Lubawa Start Bieg 5 km Biegam u KOLESI paid
44 WAWRZYNIUK MARIUSZ Skwierzyna Start Bieg 5 km Team Kopeć
45 Kopczyński Szymon Węgorzyn Start Bieg 5 km team kopeć paid
46 Lewandowska Agnieszka Włocławek Start Bieg 5 km Toyota Team paid
47 Lewandowski Paweł Włocławek Start Bieg 5 km Toyota Team paid
48 Kuberski Krzysztof Lipno Start Bieg 5 km biegam bo lubię paid
49 Gerka Krzysztof Piskorczyn Start Bieg 5 km KB Lech Rypin paid
50 Burzacki Wiesław Lidzbark Start Bieg 5 km paid
51 Pielenc Dariusz Lubawa Start Bieg 5 km Lubawa Kocha Biegać
52 Ubrańczyk Adam Toruń Start Bieg 5 km Artano Rypin paid
53 Agaciak Elżbieta Rzęczkowo Start Bieg 5 km FILCRun paid
54 Ekiert Kamil Ekiert Poznań Start Bieg 5 km PragmatIQ paid
55 Bryl Dawid Toruń Start Bieg 5 km paid
56 Puchniarz Artur Nawra Start Bieg 5 km paid
57 Ronowski Dariusz Wąbrzeźno Start Bieg 5 km paid
58 Leis-Zakrzewska Monika Lubawa Start Bieg 5 km paid
59 Kogut Szymon Szafarnia Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega paid
60 Kogut Sławomir Szafarnia Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega paid
61 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Start Bieg 5 km
62 BARSKA-MOJEK Beata GRUPA Start Bieg 5 km Mojsonki
63 Mojek Radosław Grupa Start Bieg 5 km Mojsonki
64 Markuszewski Jonasz Wąbrzeźno Start Bieg 5 km
65 Szatkowski Józef Grudziądz Start Bieg 5 km Morsy z Grudziądza paid
66 Klecha Krzysztof Chełmża Start Bieg 5 km paid
67 kurkus kamila kurkus nicwałd Start Bieg 5 km paid
68 Kunz Marta Toruń Start Bieg 5 km GiLA UMK Toruń paid
69 Zaborowska Beata Drzycim Start Bieg 5 km biegam bo lubię paid
70 Sitarski Andrzej Sulejówek Start Bieg 5 km paid
71 Barczykowska Hanna Kwidzyn Start Bieg 5 km
72 GÓRSKI RADEK LUBAWA Start Bieg 5 km DDRUŻYNA SZPIKUVege Runners paid
73 Żuchowski Józef Płonne Start Bieg 5 km Eko-opał Płonne paid
74 Żuchowska Anna Płonne Start Bieg 5 km Eko-opał Płonne paid
75 Wisiński Maciej Szabda Start Bieg 5 km Brodnica Biega paid
76 Woźniak Alina Bydgoszcz Start Bieg 5 km Biologia Medyczna CM UMK paid
77 OKOŃSKA ŻANETA GRUDZIADZ Start Bieg 5 km paid
78 Więczkowski Paweł Borzymin Start Bieg 5 km Błękitni Rypin / AWF WSG Bydgoszcz paid
79 Kijewski Adrian Rypin Start Bieg 5 km paid
80 Bartoszyński Dominik Rypin Start Bieg 5 km Basket Rypin paid
81 Chmielewski Bartosz Rypin Start Bieg 5 km paid
82 Lada Przemysław Zalesie Start Bieg 5 km Stale biegam Nova Trading paid
83 Spruch Andrzej Łódź Start Bieg 5 km M. A. Rysie paid
84 Gargól Maria Łódź Start Bieg 5 km M. A. Rysie paid
85 Florczak Robert Lidzbark Start Bieg 5 km paid
86 Blaszkiewicz Julia Grudziądz Start Bieg 5 km paid
87 Boberek Wojciech Toruń Start Bieg 5 km paid


Views: 20150

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ