„Waleczne Dzieciaki – Wyspa Piratów” 2019
# Surname and name City Distance Club Reprezentowany kraj Sum to pay
1 Paszkiewicz Adam Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Szkoła podstawowa nr.58 w Bydgoszczy Polska paid
2 Frasz Michał Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 34 Bydgoszcz Polska paid
3 Kopalska Kamila Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP 34 Polska paid
4 Stawicki Antoni Olszewka/ Nakło nad Notecią Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SF Junior Nakło/NSP Olszewka Polska paid
5 Zawadzki Mikołaj Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) GardenFlora MTB Team Tadżykistan paid
6 pankanin Aleksander Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Szkoła Podstawowa Polska paid
7 Kłobukowska Nadia Łochowo Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) UKS Błękitny Delfin Anglia paid
8 Cioch Hubert Dobrcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
9 Drygas Magdalena Rynarzewo Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
10 Paszkiewicz Oliver Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Rancho Bierzgłowo Polska paid
11 Widźgowska Lena Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP12 Bydgoszcz Polska paid
12 Kujawka Roksana Koronowo Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) POLSKA paid
13 Osińska Lena Potulice Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) ZS Potulice Polska paid
14 BUJNA WIKTORIA BYDGOSZCZ Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) sp 32 POLSKA paid
15 Makowski Ignacy Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
16 Kowalewska Zuzanna Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) TASAK Team Polska paid
17 Kowalewski Michał Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) TASAK Team Polska paid
18 Chojnowski Roch Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
19 Muszyński Dariusz Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
20 Krakowski Maksymilian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) UKS Kopernik Polska paid
21 KOLASIŃSKA ANTONINA BYDGOSZCZ Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 64 Bydgoszcz FRANCJA paid
22 Nowaczyk Maksymilian Tarkowo Górne Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
23 Osiński Igor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP 47 w Bydgoszczy Polska paid
24 Kowalewski Maciej Nowe Czarnowo Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) TASAK Team Polska paid
25 Górska Monika Nowa Wieś Wielka Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) TASAK Team Polska paid
26 Klamra Jakub Ciele Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP Białe Blota Polska paid
27 Kosieniak Wiktor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp 16 Grecja paid
28 Obrzanowski Bartosz Zmość Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
29 Śmiałowicz Aleksander Niwy Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) ŚmiałyTeam Włochy paid
30 Krzyżański Kacper Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) BydgoszczTriathlonTeamJunior Włochy paid
31 Łukowski Jan Tryszczyn Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp 16 Polska paid
32 Kuźnik Marta Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP 34 Polska paid
33 Szperlak Ula Łochowo Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) ZS Łochowo Polska paid
34 Kuczyniecka Ewa Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Austria paid
35 Olechnowicz Aneta Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Smukała Chiny paid
36 Jakoby Maksymilian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
37 Sinkowska Julia Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy Polska paid
38 KUK PATRYK OSTROMECKO Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) OSTROMECKO POLSKA paid
39 Janik Hubert Zamość Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
40 Olszewska Iga Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 63 Bydgoszcz Polska paid
41 Rudnicka Natalia Nowa Wieś Wielka Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) TASAK Team Polska paid
42 Teklińska Agata Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 63 Bydgoszcz Hiszpania paid
43 Tekliński Bartosz Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 63 Bydgoszcz Anglia paid
44 Węgierski Igor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
45 Mioduszewski Paweł Niemcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP 60 Bydgoszccz Hiszpania paid
46 Rein Jagoda Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp 36 Hiszpania paid
47 Wiśniewski Wiktor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Włochy paid
48 Wojaczyński Wojciech Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp 65 Bydgoszcz Polska paid
49 Cioch Filip Dobrcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
50 Grabowska Inga BYDGOSZCZ Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp 48 Polska paid
51 Góra Marcel Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 67 Bydgoszcz Polska paid
52 Rychlicki Bartosz Białe błota Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Szkoła podstawowa w Białych Błotach Polska paid
53 Kowalska Roksana TRYSZCZYN Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates Polska paid
54 Smoliński Mateusz Dobrcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Szkoła Podstawowa w Dobrczu Polska paid
55 Nejman Jakub Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp 36 Polska paid
56 Wieczór Filip Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 16 w Bydgoszczy Polska paid
57 Bella Piotr Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp 4 w Bydgoszy Polska paid
58 Kowalska Nina Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP46 Polska paid
59 Romanowski Tomasz Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp.nr 62 Włochy paid
60 Dura Łukasz Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Meksyk paid
61 Kitkowski Bartosz Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Księstwo Sealand paid
62 Lange Marta Sicienko Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Francja paid
63 Siedlecki Aleksander Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP 62 Polska paid
64 Potrzebowska Daria Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
65 Budziak Mikołaj Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Budziak TEAM Norwegia paid
66 Rudak Maksymilian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Niemcy paid
67 Jagielska Amelia Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska paid
68 Melwiński Julian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Run Bydgoszcz Polska paid
69 Cyckowska Blanka Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) BKS Bydgoszcz Madagaskar paid
70 Jaroszewska Maria Tryszczyn Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Deep Forest Polska paid
71 Szopiński Jakub Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp 36 Uk paid
72 Szperlak Zosia Łochowo Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) ZS łochowo Polska paid


Views: 14935

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ