# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Halper Monika Martina Giżycko Bieg (10 km) M paid
2 Tukać Matija Giżycko Bieg (10 km) M paid
3 Pavlović Mario Giżycko Bieg (10 km) L paid
4 Milić Ivan Giżycko Bieg (10 km) L paid
5 Pranjić Zeljko Giżycko Bieg (10 km) L paid
6 Velibasic Ivan Giżycko Bieg (10 km) L paid
7 Pemper Marko Giżycko Bieg (10 km) L paid
8 Mogni Marco Giżycko Bieg (10 km) L paid
9 Rados Marijo Giżycko Bieg (10 km) L paid
10 Aftene Aleksandra Giżycko Bieg (10 km) M paid
11 Mitroi Ionut Giżycko Bieg (10 km) L paid
12 Huiu Anghel Giżycko Bieg (10 km) L paid
13 McGregor Harrison Giżycko Bieg (10 km) L paid
14 Keith Martin Giżycko Bieg (10 km) L paid
15 Rai Sailendra Giżycko Bieg (10 km) L paid
16 Rana Utshab Singh Giżycko Bieg (10 km) L paid
17 Kerung Prasant Giżycko Bieg (10 km) L paid
18 Rana Thaman Signh Giżycko Bieg (10 km) L paid
19 Monro Stuart Giżycko Bieg (10 km) L paid
20 Whitt Jack Giżycko Bieg (10 km) S paid
21 Hudson Jordan Giżycko Bieg (10 km) L paid
22 Bernett Jermiah Giżycko Bieg (10 km) L paid
23 Grima Jack Giżycko Bieg (10 km) L paid
24 Jarret Grant Giżycko Bieg (10 km) L paid
25 Popejoy Mark Giżycko Bieg (10 km) L paid
26 De-bono Connor Giżycko Bieg (10 km) M paid
27 Singleton Nicholas Giżycko Bieg (10 km) M paid
28 Khadka Sumeg Giżycko Bieg (10 km) M paid
29 Theobold George Giżycko Bieg (10 km) L paid
30 Barclay Bruce Giżycko Bieg (10 km) L paid
31 Brown Samuel Bemowo Piskie Bieg (10 km) M paid
32 Shepard Logan Bemowo Piskie Bieg (10 km) S paid
33 Christie Callum Bemowo Piskie Bieg (10 km) M paid
34 Kujawa Wiktor Olsztyn Bieg (10 km) KS AZS UWM OLSZTYN S
35 Tomczyk Anna Jaroty Bieg (10 km) S
36 Mikielski Paweł Jaroty Bieg (10 km) M
37 Kuśpiel Marcin Kętrzyn Bieg (10 km) Straż Graniczna M
38 Sudzińska Mariola Olsztyn Bieg (10 km) XS paid
39 Serowik Robert Giżycko Bieg (10 km) 15 Brygada Zmechanizowana M paid
40 Mielniczek Cezary Giżycko Bieg (10 km) 15 Brygada Zmechanizowana M paid
41 Hermanowicz Cezary Giżycko Bieg (10 km) 15 Brygada Zmechanizowana M paid
42 Siudej Marcin Giżycko Bieg (10 km) 15 Brygada Zmechanizowana M paid
43 Tyski Piotr Węgorzewo Bieg (10 km) L
44 ZAPRUCKA DOROTA GIŻYCKO Bieg (10 km) XS paid
45 Gierdal Grzegorz Węgorzewo Bieg (10 km) L paid
46 Karaś Przemysław Węgorzewo Bieg (10 km) XL paid
47 Fortier Jeremy Rouen Bieg (10 km) XL paid
48 Fiedorczyk Anna Ełk Bieg (10 km) Maratonka Grajewo M
49 krawczuk MARLENA Giżycko Bieg (10 km) 15 Brygada Zmechanizowana XS paid
50 Torbicz Piotr Gdansk Bieg (10 km) 666 XS paid
51 Krautsova Volha Belarus Bieg (10 km) M
52 Gnatkowski Adrian Mikołajki Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L paid
53 Machniewicz Artur Kętrzyn Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M paid
54 Grabowski Bogusz Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L paid
55 Kraśnicki Mariusz Orzysz Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L paid
56 Górska Alina Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana S paid
57 Chmielewski Daniel Pisz Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M paid
58 Selwent Katarzyna Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana S paid
59 Rynkiewicz Jędrzej Ketrzyn Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L paid
60 Nowakowska Agnieszka Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M paid
61 Łada Wiktor Raczki Bieg (10 km) Polska Organizacja Wojskowa L
62 SZYMANIEWSKI Paweł Mrągowo Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana XL paid
63 Lomot Justyna Seminole Bieg (10 km) M paid
64 Dylak Grzegorz Mrągowo Bieg (10 km) L paid
65 Kaszałowicz Monika Olsztyn Bieg (10 km) S paid
66 Raubo Piotr Pawel Ryn Bieg (10 km) L paid
67 Mierzejewski Krzysztof Ełk Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L paid
68 Mućka Tomasz EŁK Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L paid
69 Martyna Jerzy Giżycko Bieg (10 km) 41 Batalion Lekkiej Piechoty L
70 Bielenica Beata Wydminy Bieg (10 km) BBL WYDMINY XS paid
71 Bujnowski Adrian Giżycko Bieg (10 km) Lotnicza Akademia Wojskowa M paid
72 Adamski Jacek Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L paid
73 Kulesa Agnieszka Warszawa Bieg (10 km) S paid
74 Kulesa Łukasz Warszawa Bieg (10 km) S paid
75 Miniuk Paweł Białystok Bieg (10 km) Palę Wrotki M paid
76 Szuliński Paweł Kowale Oleckie Bieg (10 km) M paid
77 Dzirba Wiktoria Srokowo Bieg (10 km) Drużyna ML S paid
78 Verkhavodkin Henadz Grodno Bieg (10 km) Grodnooblsport S
79 Napierski Wojciech Orzysz Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M paid
80 Flaga Przemysław Barczewo Bieg (10 km) URWIS BIEGA/5 kompania regulacji w Olsztynie M paid
81 Bartczak Marcin Bisztynek Bieg (10 km) DRUŻYNA ML XS paid
82 Dziwniel Anna Kętrzyn Bieg (10 km) XL
83 duchnowski łukasz ełk Bieg (10 km) 15Giżycka Brygada Zmechanizowana M paid
84 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Bieg (10 km) Drużyna ML S paid
85 Dziekońska Magdalena Dziekońska Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana S paid
86 Trzeciak Magdalena Olsztyn Bieg (10 km) AZS UWM Olsztyn M
87 Hyjek Karol Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L paid
88 Grygo Pawel Łomża Bieg (10 km) Grygo Team M paid
89 Mielnik Karol Janów Bieg (10 km) L paid
90 Koziej Adam Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L paid
91 Zakrzewski Tomasz Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L paid
92 Dziedzicki Przemysław Orzysz Bieg (10 km) XL paid
93 Sokół Piotr Biskupiec Bieg (10 km) M paid
94 Sikorska Nina Bartoszyce Bieg (10 km) Endorfiny Bartoszyce XS paid
95 Kalinowski Maciej Gołdap Bieg (10 km) 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy S paid
96 Diaczek Grzegorz Giżycko Bieg (10 km) M paid
97 Jakubczyk Edyta Pułtusk Bieg (10 km) XS paid
98 Sobociński Wojciech Rajgród Bieg (10 km) L paid
99 DOBROWOLSKI PIOTR WARSZAWA Bieg (10 km) L paid
100 Kaminski Bernard Sterławki Wielkie Bieg (10 km) M paid


Views: 5549

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ