XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg 5 km JARBUD paid on-line
2 Kujawski Jan Gdańsk Nordic walking 5 km VIII LO Gdańsk paid on-line
3 Dampc Hubert Wejherowo Bieg 5 km paid on-line
4 DAMPC Dariusz Wejherowo Bieg 5 km paid on-line
5 Kujawska Hanna Gdańsk Nordic walking 5 km Szkoła Podstawowa nr 84 Gdańsk paid on-line
6 Koncewicz Marek Gdynia Nordic walking 5 km ELITE TEAM paid on-line
7 Koncewicz Aneta Gdynia Nordic walking 5 km ELITE TEAM paid on-line
8 Dubinska Agata Gdynia Bieg 5 km paid on-line
9 Marzec Leszek Dudyńce Bieg 5 km paid on-line
10 Potrykus Magdalena Reda Bieg 5 km paid on-line
11 Lademann Anita Bolszewo Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
12 Ponarad Magdalena Lubowidz Nordic walking 5 km KreativSport Lębork paid on-line
13 Nitner Piotr Rumia Bieg 5 km paid on-line
14 Felkner Sylwia Ciele Bieg 5 km paid on-line
15 Felkner Alicja Bydgoszcz Bieg 5 km paid on-line
16 Stencel Mariusz Rumia Bieg 5 km paid on-line
17 Szymak Ewelina Barniewice Bieg 5 km paid on-line
18 Toboła Michał Gdańsk Bieg 5 km Szybki Skład paid on-line
19 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg 5 km Safe Sport Team paid on-line
20 Pawlina Julia Puck Bieg 5 km LKS ZIEMI PUCKIEJ
21 Elwart Roman PUCK Bieg 5 km Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart
22 Jaroń Łukasz Gdańsk Nordic walking 5 km paid on-line
23 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking 5 km Elite Team paid on-line
24 Czapp Iwona Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid on-line
25 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid on-line
26 Bończyszyn Bożena Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
27 Marczyńska Julia Gościcino Bieg 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
28 Brzezik Ilona Gościcino Bieg 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
29 Brzezik Jarosław Gościcino Bieg 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
30 Marczyński Adam Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
31 Marczyńska Marta Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
32 Naczk Leonard Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
33 Naczk Wiktoria Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
34 Kaczmarek Maja Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
35 Wawrzyniak Anna Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
36 Wendt Jarosław Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
37 Królikowska Krystyna Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
38 Ponka Radosław Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
39 Ponka Barbara Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
40 Kuźmicz Magdalena Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
41 Kuźmicz Adam Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
42 Mogiłka Aleksander Gdynia Nordic walking 5 km Elite Team Gdynia paid
43 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg 5 km LKS Zantyr Sztum paid on-line
44 Janiszewski Marek Bytów Bieg 5 km Drutex
45 Kubiak Maciej Reda Bieg 5 km Zoeller tech paid on-line
46 Avdieiev Dmytro Wejherowo Bieg 5 km Porta Active Team paid on-line
47 Głogowski Adam Gdynia Bieg 5 km UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC Cargo Team
48 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg 5 km paid on-line
49 Labun Zenon Mrzezino Bieg 5 km paid on-line
50 Nowicki Artur Malczyce Bieg 5 km 1bz Lębork paid on-line
51 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team paid on-line
52 Eliasz Dawid Hel Nordic walking 5 km
53 Baniel Paweł Rumia Bieg 5 km paid on-line
54 Rutkowska Joanna Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
55 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg 5 km paid on-line
56 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Bieg 5 km
57 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5 km paid on-line
58 Pirski Adam Gdańsk - Osowa Bieg 5 km
59 Pirska Beata Gdańsk - Osowa Bieg 5 km paid on-line
60 Marchel Karolina Rumia Bieg 5 km MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA paid on-line
61 Stempnik Dariusz Gdynia Nordic walking 5 km Dar Ogrodu Gdynia paid on-line
62 Kuchnowski Sebastian Władysławowo Bieg 5 km paid on-line
63 Myszk Dariusz Janowice Bieg 5 km GKS Tęcza Nową Wieś Leborska paid on-line
64 Duda Marek Gdańsk Nordic walking 5 km Szkoła Podstawowa nr 84 Gdańsk paid on-line
65 Duda Aleksandra Gdańsk Nordic walking 5 km Politechnika Gdańska paid on-line
66 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking 5 km ELITE TEAM paid on-line
67 Reich Dominika Rumia Bieg 5 km paid on-line
68 Tatrocki Daniel Gdynia--Orłowo Bieg 5 km run4fun paid on-line
69 Cybulski Karol Malbork Bieg 5 km Nyborg-Mawent paid on-line
70 Janiak Dominika Gdynia Bieg 5 km paid on-line
71 Nastały Marzena Rumia Bieg 5 km Daleko Jeszcze paid on-line
72 Andruszkiewicz Paweł Szczecinek Nordic walking 5 km paid on-line
73 Mrozicki Andrzej Szczecinek Nordic walking 5 km paid on-line
74 Miąskowski Zbigniew Skarszewy Nordic walking 5 km Morsy Skarszewy paid on-line
75 niemczyk krzysztof Skarszewy Nordic walking 5 km Morsy Skarszewy paid on-line
76 Pawłowski Karol Lębork Bieg 5 km paid on-line
77 Pawłowska Anna Lębork Bieg 5 km paid on-line
78 Bolda Karolina Swarzewo Bieg 5 km paid on-line
79 Kryża Arkadiusz Władysławowo Bieg 5 km 273 paid on-line
80 KRÓL BŁAŻEJ KĘBŁOWO Bieg 5 km GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA paid on-line
81 Błoński Roman Gdynia Bieg 5 km Marynarka Wojenna paid on-line
82 Muller Tadeusz Wejherowo Bieg 5 km paid on-line
83 Bezdel Anna Puck Bieg 5 km
84 Toporek Marcin Czeczewo Bieg 5 km paid on-line
85 FRANKIEWICZ DAGMARA GDYNIA Bieg 5 km Biegam Sama bo lubię paid on-line
86 Bigus Jakub Bolszewo Bieg 5 km paid on-line
87 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
88 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
89 Sikoń-Łatka Marta Kisewo Nordic walking 5 km paid on-line
90 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg 5 km paid on-line
91 Klein Sebastian Kąpino Bieg 5 km paid on-line
92 Konkol Beata Bolszewo Bieg 5 km
93 Ferra-Klas Monika Bolszewo Bieg 5 km
94 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking 5 km LĘBORSKIE LWY paid on-line
95 Bisewska Wiktoria Puck Bieg 5 km
96 Skowrońska-Łopińska Genowefa Piła Nordic walking 5 km paid on-line
97 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 5 km paid on-line
98 Talentowski Rafał Sosnowiec Bieg 5 km paid on-line
99 Hryniewicka Monika Rumia Bieg 5 km Porta Active Team paid on-line
100 Rosińska Dorota Wejherowo Nordic walking 5 km PRO-CARS paid on-line


Views: 13597

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ