Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3
Bieg 5 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 GOSZ MARCIN LĘBORK Bieg 5 km Endure Team paid on-line
2 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Bieg 5 km Korona Żelistrzewo Biega paid on-line
3 Baran Grzegorz Łeczyce Bieg 5 km paid on-line
4 Specht Mateusz Świchowo Bieg 5 km paid on-line
5 Nastały Marzena Rumia Bieg 5 km paid on-line
6 Czarnowski Krzysztof Reda Bieg 5 km Fabryka Dobrej Zabawy.pl paid on-line
7 Truszczyńska Joanna Truszczyńska Gdynia Bieg 5 km
8 Gumienny Maciej Bydgoszcz Bieg 5 km
9 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg 5 km paid on-line
10 Młyński Bartłomiej Zwartowo Bieg 5 km paid on-line
11 Pacyno Inga Gdansk Bieg 5 km Holiday Inn Gdansk
12 Walczak Nicola Bolszewo Bieg 5 km paid on-line
13 Formella Mikołaj Bolszewo Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
14 Godlewski Jakub Gowino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
15 Dobrzyński Maciej Reda Bieg 5 km paid on-line
16 Sulek Karolina Rumia Bieg 5 km
17 Romanowska Maria Reda Bieg 5 km paid on-line
18 Szymański Paweł Orle Bieg 5 km paid on-line
19 Kleina Julia Szemud Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
20 Wiczkowski Igor Luzino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
21 Styn Jakub Gniewino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
22 Teska Daria Reda Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
23 Nastały Martyna Luzino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
24 Czaja Sebastian Wrocław Bieg 5 km Wrocław Team paid on-line
25 Łojek Jakub Łęczyce Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
26 Maj-Roksz Maria Wejherowo Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
27 Borowiak Ewa Rumia Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
28 Szymikowska Katarzyna Kąpino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
29 Siwonia Weronika Bożepole Wielkie Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
30 Myszk Julia Rybno Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
31 Bar Julita Gdynia Bieg 5 km Biega My paid on-line
32 Bigus Jakub Bolszewo Bieg 5 km LO Salezjanie Rumia paid on-line
33 Jaśkiewicz Paweł Rumia Bieg 5 km ShipCup paid on-line
34 Kac Marek Reda Bieg 5 km Endure Team paid on-line
35 Szrywer Daniel Bytów Bieg 5 km
36 Karska Natalia Gdynia Bieg 5 km paid on-line
37 Karski Kamil Gdynia Bieg 5 km paid on-line
38 Plata Karolina Gdynia Bieg 5 km paid on-line
39 GEHRKE Michał Wejherowo Bieg 5 km 10 LO Gdynia paid on-line
40 DAMPC Hubert Wejherowo Bieg 5 km LO Salezjanie Rumia paid on-line
41 DAMPC Dariusz Wejherowo Bieg 5 km paid on-line
42 Mielczarek Natalia Wrocław Bieg 5 km Wrocław Team paid on-line
43 Górka Magdalena Wrocław Bieg 5 km Wrocław Team paid on-line
44 Czeluśniak Magdalena Wrocław Bieg 5 km Wrocław Team paid on-line
45 Sobczak Slawomir Sobczak Gdynia Bieg 5 km paid on-line
46 Brzezik Ilona Gościcino Bieg 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
47 Brzezik Jarosław Gościcino Bieg 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
48 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg 5 km Safe Sport Team paid on-line
49 Banach Jakub Gowino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
50 Dopke Dominika Lubocino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
51 Giejło Monika Reda Bieg 5 km KONTENER FORMY
52 Keslinke Łukasz Gdynia Bieg 5 km biegamyrazem.pl paid on-line
53 Halska Ania Gdynia Bieg 5 km Endure Team paid on-line
54 Dominik Aleksandra Kostkowo Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
55 Necel Adrian Gościcino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
56 Domaradzki Brajan Strzebielino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
57 Kwiatkowska Joanna Wejherowo Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
58 Król Jakub Wejherowo Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
59 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg 5 km
60 Knitter Marek Starogard Gdański Bieg 5 km Croselite paid on-line
61 Ciesielski Szymon Gdynia Bieg 5 km Janusze Joggingu paid on-line
62 Ciesielski Przemysław Gdynia Bieg 5 km Janusze Joggingu paid on-line
63 Czerwińska Paulina Gdańsk Bieg 5 km
64 Krzykowski Piotr Reda Bieg 5 km paid on-line
65 Młynarczyk Olga Potęgowo Bieg 5 km SPONTAN POTĘGOWO paid on-line
66 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5 km Pruszcz Biega, Show Must Go On paid on-line
67 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg 5 km paid on-line
68 Wolfram Dawid Gdynia Bieg 5 km paid on-line
69 Serkowska Anna Kartuzy Bieg 5 km paid on-line
70 Marzeion Grzegorz Wejherowo Bieg 5 km
71 Waśkiewicz Sebastian Lipno Bieg 5 km paid on-line
72 Skiba Łukasz Bydgoszcz Bieg 5 km Szymi TEAM
73 Adamski Wojciech Gowino Bieg 5 km Janusze Joggingu paid on-line
74 Zięba Beata Kościerzyna Bieg 5 km paid on-line
75 Bisha Mieczysław Rumia Bieg 5 km paid on-line
76 Rosiński Piotr Wejherowo Bieg 5 km PRO-CARS paid on-line
77 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg 5 km paid on-line
78 Połomski Marcin Rudno Bieg 5 km paid on-line
79 WIELGUS ALEKSANDRA POTĘGOWO Bieg 5 km SPONTAN POTEGOWO paid on-line
80 Kozak Krzysztof Potęgowo Bieg 5 km SPONTAN POTĘGOWO paid on-line
81 Basarab Piotr Potęgowo Bieg 5 km SPONTAN POTĘGOWO paid on-line
82 Maj-Płotka Ewa Wejherowo Bieg 5 km Maja Team paid on-line
83 Bezdel Anna Puck Bieg 5 km
84 Frankowska Justyna Kartuzy Bieg 5 km Psychofanki paid on-line
85 Myk Natalia Rumia Bieg 5 km PKA GDYNIA paid on-line
86 Migga Beata Kąpino Bieg 5 km paid on-line
87 Kreft Marta Rumia Bieg 5 km Team Kreft paid on-line
88 Piotrowski Grzegorz Reda Bieg 5 km KONTENER FORMY paid on-line
89 Kobierzyński Łukasz Władysławowo Bieg 5 km paid on-line
90 Gładkowski Grzegorz Reda Bieg 5 km BigYellowFoot Adventure team
91 Dolińska Karolina Żukowo Bieg 5 km Kujawscy Runners paid on-line
92 Konkol Beata Bolszewo Bieg 5 km
93 Ferra-Klas Monika Bolszewo Bieg 5 km
94 Błoński Roman Gdynia Bieg 5 km Marynarka Wojenna paid on-line
95 Sekuła Rafał Gdańsk Bieg 5 km paid on-line
96 Niemczyk Urszula Chojnice Bieg 5 km Step by Step Trójmiasto paid on-line
97 Bemowska Anna Gdynia Bieg 5 km Kontener Formy
98 Janiszewski Marek Bytów Bieg 5 km Drutex
99 Pulczyński Robert Starzyno Bieg 5 km Tri Sea Mewa Władysławowo paid on-line
100 Pulczyńska Anna Starzyno Bieg 5 km paid on-line


Views: 8782

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ