Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 GOSZ MARCIN LĘBORK Bieg 5 km Endure Team paid on-line
2 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Bieg 5 km Korona Żelistrzewo Biega paid on-line
3 Baran Grzegorz Łeczyce Bieg 5 km paid on-line
4 Specht Mateusz Świchowo Bieg 5 km paid on-line
5 Nastały Marzena Rumia Bieg 5 km paid on-line
6 Czarnowski Krzysztof Reda Bieg 5 km Fabryka Dobrej Zabawy.pl paid on-line
7 Chyliński Andrzej Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid
8 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg 5 km paid on-line
9 Młyński Bartłomiej Zwartowo Bieg 5 km paid on-line
10 Walczak Nicola Bolszewo Bieg 5 km paid on-line
11 Formella Mikołaj Bolszewo Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
12 Godlewski Jakub Gowino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
13 Dobrzyński Maciej Reda Bieg 5 km paid on-line
14 Romanowska Maria Reda Bieg 5 km paid on-line
15 Szymański Paweł Orle Bieg 5 km paid on-line
16 Kleina Julia Szemud Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
17 Wiczkowski Igor Luzino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
18 Styn Jakub Gniewino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
19 Teska Daria Reda Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
20 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking 5 km Elite Team paid
21 Nastały Martyna Luzino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
22 Czaja Sebastian Wrocław Bieg 5 km Wrocław Team paid on-line
23 Duda Aleksandra Gdańsk Nordic walking 5 km Politechnika Gdańska paid on-line
24 Łojek Jakub Łęczyce Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
25 Skowrońska-Łopińska Genowefa Piła Nordic walking 5 km paid on-line
26 Maj-Roksz Maria Wejherowo Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
27 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 5 km paid on-line
28 Borowiak Ewa Rumia Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
29 Szymikowska Katarzyna Kąpino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
30 Siwonia Weronika Bożepole Wielkie Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
31 Mogiłka Aleksander Gdynia Nordic walking 5 km Elite Team paid
32 Myszk Julia Rybno Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
33 Bar Julita Gdynia Bieg 5 km Biega My paid on-line
34 Bigus Jakub Bolszewo Bieg 5 km LO Salezjanie Rumia paid on-line
35 Jaśkiewicz Paweł Rumia Bieg 5 km ShipCup paid on-line
36 Kac Marek Reda Bieg 5 km Endure Team paid on-line
37 Karska Natalia Gdynia Bieg 5 km paid on-line
38 Karski Kamil Gdynia Bieg 5 km paid on-line
39 Plata Karolina Gdynia Bieg 5 km paid on-line
40 Stempnik Dariusz Stempnik Gdynia Nordic walking 5 km Dar Ogrodu Gdynia paid on-line
41 GEHRKE Michał Wejherowo Bieg 5 km 10 LO Gdynia paid on-line
42 DAMPC Hubert Wejherowo Bieg 5 km LO Salezjanie Rumia paid on-line
43 DAMPC Dariusz Wejherowo Bieg 5 km paid on-line
44 Mielczarek Natalia Wrocław Bieg 5 km Wrocław Team paid on-line
45 Górka Magdalena Wrocław Bieg 5 km Wrocław Team paid on-line
46 Czeluśniak Magdalena Wrocław Bieg 5 km Wrocław Team paid on-line
47 Sobczak Slawomir Sobczak Gdynia Bieg 5 km paid on-line
48 Jankowski Mateusz Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
49 Brzezik Ilona Gościcino Bieg 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
50 Brzezik Jarosław Gościcino Bieg 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
51 Bończyszyn Bożena Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
52 Marczyński Adam Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
53 Marczyńska Marta Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
54 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
55 Naczk Leonard Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
56 Naczk Wiktoria Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
57 Wawrzyniak Igor Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
58 Wendt Jarosław Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
59 Królikowska Krystyna Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
60 Ponka Radosław Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
61 Ponka Barbara Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
62 Kuźmicz Magdalena Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
63 Kuźmicz Adam Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
64 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid
65 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg 5 km Safe Sport Team paid on-line
66 Banach Jakub Gowino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
67 Dopke Dominika Lubocino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
68 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
69 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
70 Keslinke Łukasz Gdynia Bieg 5 km biegamyrazem.pl paid on-line
71 Halska Ania Gdynia Bieg 5 km Endure Team paid on-line
72 Dominik Aleksandra Kostkowo Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
73 Necel Adrian Gościcino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
74 Domaradzki Brajan Strzebielino Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
75 Kwiatkowska Joanna Wejherowo Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
76 Król Jakub Wejherowo Bieg 5 km Samochodówka paid on-line
77 Knitter Marek Starogard Gdański Bieg 5 km Croselite paid on-line
78 Ciesielski Szymon Gdynia Bieg 5 km Janusze Joggingu paid on-line
79 Ciesielski Przemysław Gdynia Bieg 5 km Janusze Joggingu paid on-line
80 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking 5 km LĘBORSKIE LWY paid on-line
81 Krzykowski Piotr Reda Bieg 5 km paid on-line
82 Miłosz Lucyna Reda Nordic walking 5 km paid on-line
83 Młynarczyk Olga Potęgowo Bieg 5 km SPONTAN POTĘGOWO paid on-line
84 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5 km Pruszcz Biega, Show Must Go On paid on-line
85 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg 5 km paid on-line
86 Wolfram Dawid Gdynia Bieg 5 km paid on-line
87 Serkowska Anna Kartuzy Bieg 5 km paid on-line
88 Waśkiewicz Sebastian Lipno Bieg 5 km paid on-line
89 Adamski Wojciech Gowino Bieg 5 km Janusze Joggingu paid on-line
90 Zięba Beata Kościerzyna Bieg 5 km paid on-line
91 Bisha Mieczysław Rumia Bieg 5 km paid on-line
92 Rosińska Dorota Wejherowo Nordic walking 5 km paid on-line
93 Rosiński Piotr Wejherowo Bieg 5 km PRO-CARS paid on-line
94 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg 5 km paid on-line
95 Połomski Marcin Rudno Bieg 5 km paid on-line
96 WIELGUS ALEKSANDRA POTĘGOWO Bieg 5 km SPONTAN POTEGOWO paid on-line
97 Kozak Krzysztof Potęgowo Bieg 5 km SPONTAN POTĘGOWO paid on-line
98 Basarab Piotr Potęgowo Bieg 5 km SPONTAN POTĘGOWO paid on-line
99 Maj-Płotka Ewa Wejherowo Bieg 5 km Maja Team paid on-line
100 Frankowska Justyna Kartuzy Bieg 5 km Psychofanki paid on-line


Views: 11660

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ