III Sztumski Nocny Bieg Świętojański
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Urbanowicz Karolina Stary Targ Bieg 50.00 PLN
2 Kurkowska Karolina Kurkowska Gniew Bieg paid on-line
3 Urbański Daniel Stary Targ Bieg 50.00 PLN
4 Uciechowska Małgorzata Malbork Nordic Walking paid on-line
5 Sulikowska Anna Malbork Bieg paid on-line
6 Uciechowski Sławomir Malbork Nordic Walking paid on-line
7 wiśniewski maciej malbork Nordic Walking grupa malbork 50.00 PLN
8 Klonowski Marcin Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
9 Ewertowska Julia Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztumskie Smoki 30.00 PLN
10 Schramke Maciej Kokoszkowy Bieg Red Dragons 50.00 PLN
11 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 50.00 PLN
12 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
13 Łęgowska Ania Łęgowska Kwidzyn Bieg paid on-line
14 Najda Sławomir Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
15 Daniel Kacper Karpiny Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 50.00 PLN
16 Hajdamowicz - Rydel Natalia Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega 50.00 PLN
17 Mosiejczyk Jakub Prabuty Bieg WUOZ Gdańsk paid on-line
18 Lisogórski Krzysztof Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
19 Zygajdowski Kazimierz Kwidzyn Bieg paid on-line
20 Zygajdowska Joanna Kwidzyn Bieg paid on-line
21 Chodukiewicz Jan Kwidzyn Bieg paid on-line
22 Ludwik Andrzej Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
23 Skorek arkadiusz Kończewice Bieg paid on-line
24 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor team gm kwidzyn paid on-line
25 Zych Dawid Elbląg Bieg Spartanie Dzieciom paid on-line
26 Nowak Irena Czernin Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
27 Okoński Piotr Grudziadz Bieg paid on-line
28 Tyburska Aniela Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
29 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
30 Zalewska Karolina Starogard Gdański Bieg paid on-line
31 Koman Dariusz Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) 22 BLT paid on-line
32 Jakubowska Izabela Szembruk Bieg RUN SZEMBRUK paid on-line
33 Jakubowski Leszek Szembruk Bieg RUN SZEMBRUK paid on-line
34 Gachewicz Milena Szembruk Bieg paid on-line
35 Statkiewicz Agnieszka Malbork Bieg Nyborg-Mawent 50.00 PLN
36 JANIK Roman KWIDZYN Bieg KWIDZYN BIEGA paid on-line
37 Chabowski Tomasz Tczew Bieg paid on-line
38 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 50.00 PLN
39 PEPLIŃSKI Grzegorz Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum 10.00 PLN
40 Mickiewicz Jan Grudziądz Bieg Grudziądz Biega paid on-line
41 Dorszewski Rafał Malbork Bieg Run4Fun paid on-line
42 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg paid on-line
43 Mathiak Ariel Salno Bieg 50.00 PLN
44 Wierzbicka Hanna Malbork Nordic Walking 50.00 PLN
45 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg 50.00 PLN
46 Grabowski Mateusz Prabuty Bieg Nortis 50.00 PLN
47 Potorska Stanisława Malbork Nordic Walking paid on-line
48 Potorski Zbigniew Malbork Bieg paid on-line
49 Kamiński Mirosław Bartniczka Nordic Walking paid on-line
50 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg paid on-line
51 Biskup Magdalena Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
52 Kownacka Marta Malbork Bieg 50.00 PLN
53 Włoch Tomasz Drzycim Bieg 50.00 PLN
54 Czyszejuk Izabela Pasłęk Bieg paid on-line
55 Sowiński Adam Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Victoria Sztum paid on-line
56 Treć Leon Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
57 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg 50.00 PLN
58 Zdunek Natalia Dzierzgoń Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Dzierzgoń Team 30.00 PLN
59 Romanowski Tomasz Romanowski Kwidzyn Bieg paid on-line
60 Jerzyk Paweł Wiśliny Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
61 Jerzyk Paulina Wiśliny Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
62 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking paid on-line
63 Paprocka Dorota Paprocka Warszawa Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
64 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
65 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Bieg RUN SZEMBRUK paid on-line
66 grabowska sylwia grudziądz Bieg paid on-line
67 LANG PAWEŁ GDAŃSK Bieg LANG TEAM ŻABIANKA 50.00 PLN
68 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
69 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 50.00 PLN
70 Konieczna Alekasandra Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) 30.00 PLN
71 Kotłowska Marlena Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
72 Mazerska Maria Sztum Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
73 Zdziennicki Bartek Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
74 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
75 Ścisłowski Rafał Parpary Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
76 Rokosz Robert Gdynia Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO 50.00 PLN
77 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg drużyna szpiku paid on-line
78 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega 50.00 PLN
79 Czapla Natalia Malbork Bieg 50.00 PLN
80 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg paid on-line
81 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) 30.00 PLN


Views: 1763

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ