III Sztumski Nocny Bieg Świętojański
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kniaź Małgorzata Sztumska wieś Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
2 Rozenberg Danuta Sztum Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
3 Osiński Ryszard Malbork Bieg Active Malbork/Biegowa Rodzinla paid on-line
4 Babieczko Andrzej Gościszewo Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
5 Dąbrowski Jacek Sztum Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
6 Kowalik Wiesława Sztum Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
7 Dąbrowska Bożena Sztum Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
8 Sibila Malwina Prabuty Bieg paid on-line
9 Łoś Tadeusz Kwidzyn Bieg
10 Szewczak Waldemar Gdańsk Bieg Taka RYBA paid on-line
11 Podolski Mirosław Sztum Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
12 Dembiński Piotr Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
13 Dembinska Małgorzata Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
14 Michalski Wojciech Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
15 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg OSP POGRODZIE
16 JAROCKI BARTOSZ SZCZECIN Bieg paid on-line
17 Chylińska Alicja Kwidzyn Bieg paid on-line
18 Wysocka Alicja Prabuty Bieg PIES ICH GANIAŁ paid on-line
19 Wysocki Mariusz Prabuty Bieg PIES ICH GANIAŁ paid on-line
20 Kubacki Paweł Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
21 Kusztal Dagmara Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Instruktor Fitness paid on-line
22 Spalk Krzysztof Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
23 Doering Antoni Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum)
24 Ruczyńska Ewa Sztum Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
25 Huderewicz Anka Bruk Bieg paid on-line
26 Lange Magdalena Prabuty Bieg Pies Ich Ganiał paid on-line
27 Burda PATRYK Malbork Bieg 22 BLT paid on-line
28 Miętkowska Franciszka Czernin Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) paid on-line
29 Boschke Magdalena Pelplin Bieg paid on-line
30 Tabor Leszek Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) paid on-line
31 Ostrowska - Hendzel Izabela Barcice Bieg paid on-line
32 Weisner Barbara Benowo Bieg paid on-line
33 Lipińska Regina Sztum Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
34 Gąsior Paweł Susz Bieg Rozbiegany Susz paid on-line
35 Marszałek Mateusz Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
36 Maszka Sylwester Jabłowo Bieg paid on-line
37 Prochna Krzysztof Frombork Bieg
38 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
39 Niemyjska Beata Starocin Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
40 Szczepanowska Agnieszka Szczepanowska Sadlinki Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
41 Giembicki Jan Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
42 Nadolski Tomasz Prabuty Bieg Drużyna Olbrzyma paid on-line
43 Doering Agnieszka Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
44 Langmesser Regina Sztum Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr paid on-line
45 Rogiewicz Andrzej Postolin Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) PACKMAN TEAN paid on-line
46 Niemyjska Beata Starocin Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum
47 Wasiłowicz Natalia Gdańsk Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) paid on-line
48 Puchowski Krzysztof Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
49 Napiwodzki Piotr Koślinka Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
50 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
51 Ruda Joanna Gniew Bieg paid on-line
52 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Lęborskie Lwy
53 Jezierska Grażyna Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
54 Kwiatkowski Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega
55 Treć Paweł Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
56 Maszka Ilona Starogard Gdański Bieg paid on-line
57 Lewandowski Dawid Elbląg Bieg Elbląskie Ślimaki paid on-line
58 Więckowska Magdalena Elbląg Bieg Elbląskie Ślimaki paid on-line
59 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn
60 Koralewska Irena Sadlinki Bieg paid on-line
61 Chabowski Tomasz sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztum Biega paid on-line
62 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN Bieg AMATOR paid on-line
63 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking paid on-line
64 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking paid on-line
65 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg
66 Piotrowska Elwira Sztum Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) paid on-line
67 Piotrowski Lech Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
68 Sobieś Alina Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
69 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg druzyna pierscienia paid
70 Serocki Adam Elblag Bieg Drużyna Pierścienia paid
71 Znarowska Bożena Elblag Bieg Drużyna Pierścienia paid
72 Walentynowicz Dorian Malbork Bieg CALINECZKI paid on-line
73 Walentynowicz Monika Malbork Bieg CALINECZKI paid on-line
74 Łazarski Piotr Tczew Bieg CALINECZKI paid on-line
75 Świtała Roman Kwidzyn Bieg Amator paid on-line
76 Nierzwicki Piotr Starogard Gdański Bieg paid on-line
77 Rutka Karol Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
78 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Bieg paid on-line
79 Mroczek Ewelina Czernin Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
80 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
81 Gawron Piotr Bytów Bieg KB GOCH Bytów paid on-line
82 Rozenberg Sławomir Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
83 MUSZAK ŁUKASZ MUSZAK BYTÓW Bieg LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa
84 OCZKOWSKA ANNA MALBORK Bieg paid on-line
85 Kozłowski Dariusz Malbork Bieg paid on-line
86 Grzywiński Wojciech Mikołajki Pomorskie Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
87 Rumina Allan Gdynia Bieg
88 Rudek Małgorzata Rumia Bieg
89 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic Walking Elite Team paid on-line
90 Grzywacz Karol Gdynia Bieg Lolo Team paid on-line
91 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
92 jagielska agnieszka Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
93 Majkowski Stanisław Bytów Bieg Klub Biegacza "Goch" Bytów paid on-line
94 CWIK KRYSTYNA gosciszewo Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
95 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
96 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
97 kalinowska teresa gosciszewo Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
98 Tyburski Igor Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
99 Misiak Alicja Susz Bieg paid on-line
100 Nowicka Agnieszka Malbork Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum)


Views: 5549

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ