# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kniaź Małgorzata | Sztumska wieś | Polska | Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
2 | Rozenberg Danuta | Sztum | Polska | Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
3 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | Bieg | Active Malbork/Biegowa Rodzinla | paid on-line |
4 | Babieczko Andrzej | Gościszewo | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
5 | Dąbrowski Jacek | Sztum | Polska | Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
6 | Kowalik Wiesława | Sztum | Polska | Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
7 | Dąbrowska Bożena | Sztum | Polska | Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
8 | Sibila Malwina | Prabuty | Polska | Bieg | paid on-line | |
9 | Szewczak Waldemar | Gdańsk | Polska | Bieg | Taka RYBA | paid on-line |
10 | Podolski Mirosław | Sztum | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
11 | Dembiński Piotr | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
12 | Dembinska Małgorzata | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
13 | Michalski Wojciech | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
14 | JAROCKI BARTOSZ | SZCZECIN | Polska | Bieg | paid on-line | |
15 | Chylińska Alicja | Kwidzyn | Polska | Bieg | paid on-line | |
16 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | Bieg | PIES ICH GANIAŁ | paid on-line |
17 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | Bieg | PIES ICH GANIAŁ | paid on-line |
18 | Kubacki Paweł | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
19 | Kusztal Dagmara | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Instruktor Fitness | paid on-line |
20 | Spalk Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
21 | Ruczyńska Ewa | Sztum | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
22 | Huderewicz Anka | Bruk | Polska | Bieg | paid on-line | |
23 | Lange Magdalena | Prabuty | Polska | Bieg | Pies Ich Ganiał | paid on-line |
24 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Bieg | 22 BLT | paid on-line |
25 | Miętkowska Franciszka | Czernin | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | paid on-line | |
26 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg | paid on-line | |
27 | Tabor Leszek | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | paid on-line | |
28 | Ostrowska - Hendzel Izabela | Barcice | Polska | Bieg | paid on-line | |
29 | Weisner Barbara | Benowo | Polska | Bieg | paid on-line | |
30 | Lipińska Regina | Sztum | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
31 | Gąsior Paweł | Susz | Polska | Bieg | Rozbiegany Susz | paid on-line |
32 | Marszałek Mateusz | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
33 | Maszka Sylwester | Jabłowo | Polska | Bieg | paid on-line | |
34 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
35 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
36 | Szczepanowska Agnieszka Szczepanowska | Sadlinki | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid on-line |
37 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
38 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Polska | Bieg | Drużyna Olbrzyma | paid on-line |
39 | Doering Agnieszka | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
40 | Langmesser Regina | Sztum | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr | paid on-line |
41 | Rogiewicz Andrzej | Postolin | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | PACKMAN TEAN | paid on-line |
42 | Wasiłowicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | paid on-line | |
43 | Puchowski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
44 | Napiwodzki Piotr | Koślinka | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
45 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
46 | Ruda Joanna | Gniew | Polska | Bieg | paid on-line | |
47 | Jezierska Grażyna | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
48 | Treć Paweł | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
49 | Maszka Ilona | Starogard Gdański | Polska | Bieg | paid on-line | |
50 | Lewandowski Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | Elbląskie Ślimaki | paid on-line |
51 | Więckowska Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg | Elbląskie Ślimaki | paid on-line |
52 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg | paid on-line | |
53 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Sztum Biega | paid on-line |
54 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | Bieg | AMATOR | paid on-line |
55 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking | paid on-line | |
56 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking | paid on-line | |
57 | Piotrowska Elwira | Sztum | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | paid on-line | |
58 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
59 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | paid on-line |
60 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg | druzyna pierscienia | paid |
61 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | paid |
62 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | paid |
63 | Walentynowicz Dorian | Malbork | Polska | Bieg | CALINECZKI | paid on-line |
64 | Walentynowicz Monika | Malbork | Polska | Bieg | CALINECZKI | paid on-line |
65 | Łazarski Piotr | Tczew | Polska | Bieg | CALINECZKI | paid on-line |
66 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg | Amator | paid on-line |
67 | Nierzwicki Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg | paid on-line | |
68 | Rutka Karol | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
69 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg | paid on-line | |
70 | Mroczek Ewelina | Czernin | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
71 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid on-line |
72 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | Bieg | KB GOCH Bytów | paid on-line |
73 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
74 | OCZKOWSKA ANNA | MALBORK | Polska | Bieg | paid on-line | |
75 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | Bieg | paid on-line | |
76 | Grzywiński Wojciech | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
77 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Elite Team | paid on-line |
78 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | Bieg | Lolo Team | paid on-line |
79 | Dolinski Stanislaw | Lubieszewo | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
80 | jagielska agnieszka | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
81 | Majkowski Stanisław | Bytów | Polska | Bieg | Klub Biegacza "Goch" Bytów | paid on-line |
82 | CWIK KRYSTYNA | gosciszewo | Polska | Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
83 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
84 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
85 | kalinowska teresa | gosciszewo | Polska | Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
86 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
87 | Misiak Alicja | Susz | Polska | Bieg | paid on-line | |
88 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | paid on-line | |
89 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | Bieg | paid on-line | |
90 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
91 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg | paid on-line | |
92 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
93 | Mazur Renata | Wrocław | Polska | Nordic Walking | paid on-line | |
94 | Olszewski Ryszard | Sztum | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
95 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | paid on-line |
96 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
97 | Stefańska Helena | Czernin | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | paid on-line | |
98 | Jurczyk Mateusz | Rüsselsheim | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | paid on-line |
99 | Serocka Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg | Jagiellończycy Łasin | paid |
100 | Serocka Danuta | Grudziądz | Polska | Bieg | Jagiellończycy Łasin | paid |
Views: 17390