II Bieg Polaka Małego im.por.cc Eugeniusza Chylińskiego ps. "Frez".
# Surname and name City Distance Club Rozmiar koszulki dziecka Sum to pay
1 Kaletka Oskar Racibórz Bieg z opiekunem 152-158
2 Kaletka Marcel racibórz Bieg z opiekunem 152-158
3 Fedorowicz Emilia Racibórz Bieg z opiekunem 152-158
4 Fedorowicz Szymon Racibórz Bieg z opiekunem 152-158
5 Maciejski Jakub Racibórz Bieg z opiekunem 152-158
6 Gucik Jakub Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ 128-134
7 Gucik Oliwia Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ 142-148
8 Gawlik Paulina Racibórz Rekrut /ok.500m/ 110-116
9 Kuder Maciej Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 4 Racibórz 142-148
10 Klekotka Franciszek Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ 142-148
11 Siemiątkowski Dominik Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ MKZ UNIA RACIBÓRZ 134-138
12 Czajkowski Igor Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole Stokrotka Racibórz 116-122
13 Jarosz Katarzyna Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole nr 24 Racibórz 116-122
14 Jarosz Wojciech Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 15 Racibórz 122-128
15 Krzywoszyja Przemyslaw Babice Rekrut /ok.500m/ Spectrum 110-116
16 Janiec Antosia Rybnik Cichociemny /ok.1500 m/ Pusheen 134-138
17 Małys Mateusz Racibórz Bieg z opiekunem Spektrum 152-158
18 Bąbol Mateusz Raszczyce Rekrut /ok.500m/ SP1 Racibórz 152-158
19 Grela Maksymilian Racibórz Rekrut /ok.500m/ Szkoła podstawowa nr 1 raciborz 134-138
20 Rychlik Alan Klucze Bieg z opiekunem 128-134
21 Bielska Paulina Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 152-158
22 Rychlik Patryk Klucze Cichociemny /ok.1500 m/ Lisy Pustyni 148-152
23 Dzumyk Karolina Raciborz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole nr 11 Racibórz 128-134
24 Gawlik Zuzanna Racibórz Rekrut /ok.500m/ 128-134
25 Yilmaz Adam Racibórz Rekrut /ok.500m/ Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 110-116
26 Kuliga Janka Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole nr 11 Racibórz 116-122
27 Kuliga Antoni Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP1 Racibórz 134-138
28 Janiec Antonina Rybnik Rekrut /ok.500m/ 134-138
29 Kremer Tymon Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Mkz Unia Racibórz 122-128
30 Pajkiert Weronika Rudnik Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 138-142
31 Bojczuk-Naciuk Pola Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 138-142
32 Nowak Aleksander Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 122-128
33 Budek Małgorzata Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 13 RACIBÓRZ 148-152
34 Leszczyńska Ewa Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 134-138
35 Leszczyńska Zofia Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 134-138
36 Richter Paulina Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp18 Racibórz 148-152
37 Klejny Marta Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 15 Racibórz 152-158
38 Klejny Filip Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 15 Racibórz 142-148
39 Świerczek Adam Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ 142-148
40 Zdrzałek Bianka Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole Stokrotka Racibórz 116-122
41 Zdrzałek Sergiusz Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ 138-142
42 Tomaszewski-Handall Samuel Racibórz Rekrut /ok.500m/ Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 116-122
43 Kiełbania Filip Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ 138-142
44 Czerniej Zuzanna Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole Stokrotka 122-128
45 Mikiewicz Manuela Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 1 Racibórz 134-138
46 Starzak Wojtek Racibórz Bieg z opiekunem Spektrum 142-148
47 Starzak Michał Racibórz Bieg z opiekunem Spektrum 152-158
48 Pawłowicz Basia Nędza Rekrut /ok.500m/ Przedszkole Nędza 122-128
49 Jelocha Franciszek Żytna Rekrut /ok.500m/ 134-138
50 Przybyła Emilia Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP15 142-148
51 Mayer Lena Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP nr 1 Racibórz 134-138
52 Lorek Emilia Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP1 Racibórz 128-134
53 Lorek Szymon Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP1 Racibórz 148-152
54 Wiszniewska Zofia Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole nr 23 Racibórz 116-122
55 Wiszniewska Hanna Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 18 Racibórz 142-148
56 Czerwiński Igor RAcibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 15 Racibórz 128-134
57 Potaczek Oliwier Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP nr 1 Racibórz 142-148
58 Gołąbek Eliza Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 13 RACIBÓRZ 138-142
59 Herok Jan Racibórz Rekrut /ok.500m/ sp nr 2 Racibórz 152-158
60 Marciniak Radosław Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 1 Racibórz 138-142
61 Kucza Borys Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 4 Racibórz 138-142
62 Kucza Blanka Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 4 Racibórz 138-142
63 Kucza Tymon Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 4 Racibórz 142-148
64 Miczek Karolina Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Drengowie OCR 148-152
65 Miczek Mateusz Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Drengowie OCR 122-128
66 Stopa Ewelina Racibórz Rekrut /ok.500m/ Szkoła podstawowa nr 14 Racibórz 138-142
67 Bogusz Maja Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Minibasketball 142-148
68 PETKA Ewa Raciborz Rekrut /ok.500m/ 148-152
69 PETKA Agata Racibórz Rekrut /ok.500m/ 148-152
70 Lenort RAFAŁ Cyprzanów Cichociemny /ok.1500 m/ Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich 152-158
71 Piszczatowski Jakub Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Szkoła podstawowa nr 15 Raciborz 138-142
72 Kucyniak Jessica Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole nr 11 Racibórz 116-122
73 Pusz Jakub Raciborz Cichociemny /ok.1500 m/ Szkoła podstawowa nr 15 Raciborz 148-152
74 Kapuścik Remigiusz Pogrzebień Rekrut /ok.500m/ sp nr 2 Racibórz 142-148
75 Kapuścik Marek Pogrzebień Rekrut /ok.500m/ 122-128
76 Wagowska Martyna Racibórz Rekrut /ok.500m/ Szkoła podstawowa 134-138
77 Wróblewska Marta Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 142-148
78 Lech Tymoteusz Racibórz Rekrut /ok.500m/ 122-128
79 Lech Zuzanna Racibórz Rekrut /ok.500m/ 134-138
80 Wróblewska Aleksandra Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 142-148
81 Stosiek Martyna Krowiarki Cichociemny /ok.1500 m/ Zespoł Szkolno-Przedszkolny w Krowiarkach 152-158
82 Wziontek Jakub Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 15 Racibórz 148-152
83 Skowronek Franciszek Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole nr 10 Racibórz 134-138
84 Głòwka Zuzia Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Minibasketball 128-134
85 KACHEL DAWID RACIBÓRZ Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 15 Racibórz 138-142
86 Szweda Szymon Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sms Racibórz 148-152
87 Kucharczyk Zosia Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 13 RACIBÓRZ 152-158
88 Kucharczyk Maja Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP13 Racibórz 142-148
89 Przysiężniuk Tymoteusz Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 4 Racibórz 152-158
90 NOWAK Joanna Racibórz Rekrut /ok.500m/ Sp 15 Racibórz 152-158
91 MACHECKI GRZEGORZ NĘDZA Cichociemny /ok.1500 m/ 152-158
92 KOWALCZYK POLA RACIBÓRZ Rekrut /ok.500m/ 116-122
93 Larysz Natalia Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ MiniBasketball 148-152
94 TAŃSKA ZUZANNA RACIBÓRZRacibórz Rekrut /ok.500m/ SP 13 RACIBÓRZ 142-148
95 TAŃSKA MAJA RACIBÓRZRacibórz Rekrut /ok.500m/ SP 13 RACIBÓRZ 148-152
96 Olszyna Filip Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 18 Racibórz 138-142
97 Kucza Ewa Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP13 134-138
98 Staniek Weronika Pietrowice Wielkie Cichociemny /ok.1500 m/ Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie 128-134
99 Staniek Krzysztof Pietrowice Wielkie Rekrut /ok.500m/ Przedszkole Pietrowice Wielkie 116-122
100 Smok Marcin Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Minibasketball 142-148


Views: 2777

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ