Puchar Gdyni 2019 - Chylonia
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Deaf junior
2 Pelczar Weronika Gdansk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Deaf junior
3 Radtke Liliana Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
4 Fabianska Zuzanna Malbork Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Godlewski Runners
5 Hilla Weronika GDYNIA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
6 Bocian Nikodem Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 31 Bajeczka w Gdyni
7 Şahin Jacek Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
8 Gręda Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
9 Ziętara Mateusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
10 Ziętara Szymon Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
11 Ziętara Kacper Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
12 Rosłanek Aniela Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP NR 10 GDYNIA
13 Rosłanek Franciszek Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 15 Gdynia
14 Kołecka Weronika Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła podstawowa nr 40 Gdynia
15 Kuśnierek Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
16 Kuśnierek Szymon Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SI Arka Gdynia
17 Ciach Angelika Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
18 Grabowski Ignacy Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
19 Grabowski Jan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
20 Michańska Karolina Kowale Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
21 Ruszel Szymon Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 31 Bajeczka
22 Rybicka Daria Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa Nr 40
23 Rybicka Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa Nr 40
24 Poniewierska Jagoda Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 31 Bajeczka
25 Ploc Nikola Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
26 Piotrowski Bartosz Piotrowski Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 16 Gdynia
27 Piotrowska Antonina Piotrowska Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 16 Gdynia
28 Dawidczyk Wiktor GDYNIA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 31 Bajeczka
29 Dąbrowska Emilia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
30 Kalinowski Krzysztof Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 7 w Gdyni
31 Belka Alicja Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
32 Belka Gabriel Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP nr 31
33 Grzywacz Amelia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkola podstawowa nr 40
34 Zalewska Katarzyna Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 31 Bajeczka
35 Wiśniewska Nicola Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
36 Pałka Gabriela Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
37 Sawicki Daniel Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
38 Kujałowicz Alicja Sopot Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 9 Sopot
39 Kałdoński Filip Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole Nr 7 w Gdyni
40 Kobiela Marta Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole Nr 7 w Gdyni
41 Prejc Mikołaj Bojano Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia
42 Grabowska Barbara Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 7 Gdynia
43 ZIELONKA-WYCZLIŃSKA ALICJA GDAŃSK Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) PRZEDSZKOLE 54 FANTAZJA
44 Badaj Oliwier Pogórze Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) ULKS Skoczek Kosakowo
45 Ledwochowski Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
46 Gumowska Laura Banino Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Gumisie
47 Gumowska Lena Banino Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Gumisie
48 Kilen Julia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole nr 13 Gdynia
49 Kaleta Antoni Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Marchewka
50 Kaleta Miłosz Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Neptun
51 Majewski Maciej Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
52 Majewski Michał Reda Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
53 Tobjasz Tymon Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) SP 48 Gdynia
54 Gołębiowska Zoja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 37 Gdynia
55 Kaczorowska Emilia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
56 Kaczorowska Amelia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
57 Chryplewicz Michał Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
58 Grabowski Jakub Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 7 Gdynia
59 Szrama Agata Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
60 Skwierawska Agata Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) sopockie przedszkole niepubliczne
61 Wojtczuk Milan Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) przedszkole 24
62 Matczak Patryk Gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 85 w Gdańsku
63 Matczak Dawid Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku
64 Plewa Martyna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 50 Gdynia
65 Plewa Patryk Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła podstawowa nr 47 Gdynia
66 Brzeski Przemek Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
67 Brzeski Kazimierz Reda Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
68 Maj Magdalena Rumia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) RKS Rumia
69 Walens Dominik Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
70 Żero Oliwia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
71 Żero Klaudia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
72 Walczewski Michał Reda Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa Nr 2 Reda
73 Dunajewski Bartosz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
74 Zaborowski Kacper Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
75 Flis-Rokosz Marcin Stanisław Sopot Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem STEP BY STEP TRÓJMIASTO
76 Cetra Szymon Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 6 Rumia
77 Regliński Krzysztof Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
78 Reglińska Marysia Gdynia, Poland Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
79 Patoka Wiktoria Karczemki Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
80 Rohde Katarzyna Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
81 Sioma Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia
82 Borek Barbara Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
83 MARZEJAN KINGA GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Sp 31 Gdynia
84 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Sp 8 Gdańsk
85 Ossowska Zuzanna Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
86 Ossowski Kacper Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
87 Starosta Szymon Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia
88 Leik Marta Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 8 Gdańsk
89 Krużycki Sebastian Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
90 Krużycka Nikola Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
91 Kizel Michał Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 18 Gdynia
92 Gołaś Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
93 HAJDASZ JANA GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
94 Chojka Agata Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
95 Chojka Adam Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole Janowiaczek
96 Karbowska Monika Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
97 Tempska Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP10 Gdynia
98 Olbrych Elena Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
99 Bieńkowska Maria Gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
100 CZUCHAJ PAWEŁ GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) S.P.43


Views: 5995

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ