Puchar Gdyni 2019 - Kamienna Góra
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dunajewski Bartosz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
2 Bąbel Janek Gdańsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
3 Czarnecka Emilia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
4 Wiśniewska Lena Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 29
5 Szewczyk Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Sp21 Gdynia
6 Powojska Amelia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
7 Łuchniak Sonia Mosty Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
8 Łuchniak Nina Mosty Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
9 Szewczyk Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
10 Żuchowska Martyna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
11 NIŻYŃSKA DARIA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
12 Nieżurawska Wiktoria Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
13 GLIŃSKI SZYMON GDAŃSK Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
14 De Marco Ivo Sopot Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Żłobek Niezapominajka
15 De Marco Nino Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 16
16 Trąbka Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 35
17 Trąbka Dominik Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
18 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
19 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
20 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
21 Datii Kira Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SGA Gdynia
22 Magiełka Kuba Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 25 w Gdyni
23 Szliter Weronika Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
24 Szliter Patrycja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
25 Kowalik Marcel Pruszcz Gdański Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
26 Wojciechowska Monika Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
27 Toczek Jakub GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
28 Toczek Tymon GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
29 Chyła Kinga Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
30 Starzyński-Hinc Szymon Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
31 Wyrwa Tomasz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 31 Bajeczka
32 Bieńkowska Maria Gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
33 SZANIAWSKA JULIA RUMIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
34 ĆWIKŁA TYMOTEUSZ SŁUPSK Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
35 MAŁEK MICHAŁ SŁUPSK Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
36 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
37 Leliwa Julia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
38 Adamkowska Nadia Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Sp nr 88
39 LANG Oliwia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) LANG TEAM ŻABIANKA
40 MANIA Marta Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Sp 17 gdynia
41 Szypowska Julia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole nr 25
42 Szypowski Piotr Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 25
43 Mika Piotr Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
44 Mika Krzysztof Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
45 Staśkowski Marcel Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkola Podstawowa nr 51 Gdynia
46 Walczak Nadia Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) KS Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew
47 Kobiela Marta gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 7 Gdynia
48 Kościelniak Aleksander Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
49 Bodzak Liliana Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
50 Bogus Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole Oksfordzik
51 MUZALEWSKA WIKTORIA gDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
52 Romanowski Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa Nr 40 w Gdyni
53 Kucaba Olgierd Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
54 Ostrowicka Matylda GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
55 Dzierzgwa Aleksandra Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
56 Matyka Jan Borkowo Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) GTS Borkowo
57 Kuryło Leon gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
58 Canchaya Sean Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
59 malinska malwina Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 16 GDYNIA
60 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Sp 4 Pruszcz Gdanski
61 Piernicki Klaudiusz Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) SP 12 Gdynia
62 Ciołek Szymon Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole 28
63 Naczk Katarzyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
64 Szulist Kornel Kieleńska Huta Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
65 Brandt Adam Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia
66 Czechowska Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
67 Złoch Konrad Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
68 Złoch Aleksander Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
69 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Radunica Run
70 Zawadzińska Maja Radunica Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Radunica Run
71 zajączkowski Krzysztof gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) przedszkle nr 7
72 Szurmiej Leon Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
73 Przygoda Tymoteusz Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
74 Sarwa Olga Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
75 Sarwa Julia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
76 Michalczak Franciszek Sopot Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
77 Michalczak Wiktor Sopot Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
78 Otręba Kornelia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
79 Kowalik Marta Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
80 Kuchta Antoni Sopot Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
81 Flis-Rokosz Marcin Stanisław Sopot Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem STEP BY STEP TRÓJMIASTO
82 Fela Jan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole Oksfordzik
83 Lewandowska Urszula Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła podstawowa nr 26 Gdynia
84 Cwilik Szymon Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
85 Sadowska Iga Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
86 Sadowska Kaja Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Leśne Przedszkole Dolina Kucyków
87 Pranszke Dominika Bolszewo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
88 Pranszke Dajana Bolszewo Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
89 Kierska Melania Bolszewo Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
90 BUNIA ROBERT GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) PRZEDSZKOLE 21
91 Pinkowska Agata Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem zlobek
92 BUNIA MONIKA GDYNIA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) PRZEDSZKOLE 21
93 Szwedek Karol Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
94 Chmiel Szymon Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
95 Broniszewska Hanna Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
96 Broniszewski Jan Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
97 Konkel Wiktor Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole nr 30
98 Tomaszewska Amelia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 40 Gdynia
99 Pinkowski Jan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) indywidualnie
100 Slowik Oskar Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)


Views: 4011

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ