XX Bieg Chartów - Puchar Gdyni 2019 - Witomino Radiostacja
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) SP 44Gdynia free participation
2 Niedzielska Zofia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) SP 18 Gdynia free participation
3 Niedzielska Zuzanna Gdynia Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat (rocznik 2005-2001) Gimnazjum nr 23 Gdynia free participation
4 Grzenia Julia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) free participation
5 Kaczor Oskar Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) LKS Zorza Gdynia free participation
6 Szymańska Julia Leśniewo Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat (rocznik 2005-2001) free participation
7 Szlas Emil Pogórze Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia free participation
8 Kass Igor Gdynia Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) free participation
9 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) Deaf junior free participation
10 Pelczar Weronika Gdansk Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) Deaf junior free participation
11 Maramorosz Zuzia Gdynia Bieg MAJTKA - Maluch z Rodzicem Żłobek Koniczynka Witomino free participation
12 Maramorosz Dominika Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 55 w Gdyni free participation
13 Bobrowska Kinga Gdynia Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) Szkoła podstawowa nr35 free participation
14 Bobrowski Dominik Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) Szkoła podstawowa nr35 free participation
15 Łukaszewski Filip Rumia Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) free participation
16 Bielecka Barbara Gdynia Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) Sp 48 Gdynia free participation
17 Pawelec Magdalena Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) free participation
18 Kwiatkowska Agata Zbychowo Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) free participation
19 Kwiatkowska Martyna Zbychowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) free participation
20 Kędzia Kasia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) MDK free participation
21 Kędzia Dagmara Gdynia Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) SP28 free participation
22 Góralski Jakub Gdynia Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 16 Gdynia free participation
23 Góralski Paweł Gdynia Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 21 w Gdyni free participation
24 Strachowicz Łukasz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole 28 free participation
25 Gondek Lena Pruszcz Gdański Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) free participation
26 Szczęsny Cezary Gdynia Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) free participation
27 Szczęsna Emilia Gdynia Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) free participation
28 Littwin Albert Kłosowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) OSP Kłosowo free participation
29 Littwin Robert Kłosowo Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) OSP Kłosowo free participation
30 Wróblewska Kornelia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) free participation
31 Ploc Nikola Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) free participation
32 Żornaczuk Mikołaj Rumia Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) free participation
33 Żornaczuk Julia Rumia Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) free participation
34 Żornaczuk Olga Rumia Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) free participation
35 Kaleta Antoni Gdańsk Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) Marchewka free participation
36 Kaleta Miłosz Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) Neptun free participation
37 Kiełtyka Mateusz Gdynia Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia free participation
38 Ahmed Hana GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 9 Gdynia free participation
39 Sikora Agnieszka Gdynia Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) free participation
40 Sikora Marta Gdynia Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) free participation
41 Wojtczuk Milan Gdynia Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) przedszkole free participation
42 Lotkowska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) free participation
43 Lotkowski Paweł Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia free participation
44 Matczak Patryk Gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 85 w Gdańsku free participation
45 Matczak Dawid Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku free participation
46 Flis Amelia Gdynia Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 12 free participation
47 Sioma Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia free participation
48 kandzora PATRYCJA Gdynia Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) free participation
49 kandzora TOMASZ Gdynia Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) free participation
50 kandzora SEBASTIAN Gdynia Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat (rocznik 2005-2001) free participation
51 Ciskowska Oliwia Bolszewo Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) free participation
52 Ciskowska Marta Bolszewo Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) free participation
53 Złonkiewicz Oskar Gdynia Bieg MAJTKA - Maluch z Rodzicem free participation
54 dryja Dominika Gdynia Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) free participation
55 Rutkowski Szymon Gdynia Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) SP 12 Gdynia free participation
56 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) free participation
57 Krajewski Arkadiusz Gdynia Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) free participation
58 Kacik Olaf Banino Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) free participation
59 Wiśniewska Julia Gdynia Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni free participation
60 Elmanowska Natalia Reda Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) free participation
61 Elmanowska Joanna Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) free participation
62 Piotrowski Krystian Kosakowo Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) ULKS SKOCZEK POGORZE free participation
63 Hankiewicz Tymon GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) free participation
64 Rybacki Kuba Reda Bieg MAJTKA - Maluch z Rodzicem free participation
65 Rybacki Kacper Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) free participation
66 Grubba Kacper Gdynia Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia free participation
67 Grązka Alicja Gdynia Bieg MAJTKA - Maluch z Rodzicem free participation
68 Bień Maciej Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 21 free participation
69 Bień Michał Gdynia Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole nr 7 free participation
70 Sobocińska Zuzanna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 21 free participation
71 Sprengel Hubert Borkowo Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) free participation
72 Kozub Maksymilian Gdynia Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 39 Gdynia free participation
73 Lubaczewska Hanna Gdynia Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) SP 42 Gdynia free participation
74 Hinc Hubert GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) SP 42 free participation
75 Merchel Jakub Ireland, Republic Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) free participation
76 Merchel Klaudia Ireland, Republic Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) free participation
77 Trusiewicz Lilia Gdynia Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia free participation
78 Socha Leon Gdynia Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) free participation
79 Socha Michał Gdynia Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) free participation
80 Zdunowska Marika Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) free participation
81 Morawska Weronika Gdynia Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat (rocznik 2005-2001) KL Gdynia free participation
82 Bizewski Kacper Żukowo Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) free participation
83 Bizewski Jakub Żukowo Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) free participation
84 Wysocka Adrianna Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia free participation
85 Wysocka Natalia Gdynia Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) SP 43 Gdynia free participation
86 Wylegała Adam Gdynia Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) Przedszkole nr 7 free participation
87 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) Znikajace punkty free participation
88 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) Znikajace punkty free participation
89 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia free participation
90 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg MAJTKA - Maluch z Rodzicem SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim free participation
91 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim free participation
92 ENGLERT SZYMON GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole NR 29 Gdynia free participation
93 Pachnik Tymon sopot Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 5 w Sopocie free participation
94 Pachnik Szymon sopot Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) Szkoła podstawowa nr 7 w sopocie free participation
95 BADOWSKA KLAUDIA GDYNIA Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) free participation
96 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) free participation
97 Krompiewska Nina Gdynia Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) SP 16 Gdynia free participation
98 Krompiewska Krystyna Gdynia Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) SP 16 Gdynia free participation
99 Wolańska Lena Rumia Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy free participation
100 Wolańska Julia Rumia Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy free participation


Views: 1481

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ