Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jaskulska Oliwia Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
2 Tokarczyk Piotr Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 44Gdynia/UKS LA Banino free participation
3 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) free participation
4 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) free participation
5 Lipińska Ida Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 50 Gdynia free participation
6 Slowik Oskar Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
7 Slowik Martyna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
8 Rozycka Maja Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni free participation
9 Kaleta Antoni Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Marchewka free participation
10 Kaleta Miłosz Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Neptun free participation
11 Kurek Mikołaj Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
12 Ziomek Anna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
13 Kruk Milena Reda Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) free participation
14 Grądalska Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole 56 Gdynia Cisowa free participation
15 Ciężkowski Piotr Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
16 Kruk Maja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia free participation
17 Skotniewska Ola Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Active Flow Junior free participation
18 Skotniewska Karolina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Active Flow Junior free participation
19 Osadowski Leonard GDAŃSK Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Kidslab Gdańsk free participation
20 Konstantynowicz Pola Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) free participation
21 Dokrzewska Marta Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 54 free participation
22 Dokrzewska Julia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 54 free participation
23 Borek Barbara Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
24 Witkowiak Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) free participation
25 Radtke Liliana Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) free participation
26 Majewski Tomasz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) free participation
27 Majewski Krzysztof Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) free participation
28 Majewska Małgorzata Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
29 Majewska Alicja Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) free participation
30 Janiak Natasza Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Leśna Pętelka free participation
31 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) free participation
32 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) free participation
33 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) free participation
34 Mikucki Piotr Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 31 Gdynia free participation
35 Dombrowski Igor Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP nr 43 free participation
36 Flis-Rokosz Marcin Stanisław Sopot Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem STEP BY STEP TRÓJMIASTO free participation
37 Kulczyk Igor Rumia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Szkoła 8 rodziła free participation
38 Sioma Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia free participation
39 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) ZSSiO Gdańsk free participation
40 Ziemann Hanna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
41 Ziemann Zuzanna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
42 Świeżyński Adam gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) free participation
43 Świeżyńska Urszula gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) free participation
44 Puchalski Adam Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) free participation
45 Niedzielska Zofia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 18 Gdynia free participation
46 Niedzielska Zuzanna Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LO II free participation
47 Rohde Katarzyna Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
48 SZCZYPKA Adrianna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP free participation
49 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Sp 4 Pruszcz Gdanski free participation
50 Piotrowski Krystian Kosakowo Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) ULKS SKOCZEK POGORZE free participation
51 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Godlewski Runners free participation
52 Dłużniewska Kinga Malbork Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Godlewski Runners free participation
53 Dłużniewski Antoni Malbork Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Godlewski Runners free participation
54 Kacik Olaf Banino Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
55 Kacik Natalia Banino Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
56 Duda Jasiek Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) free participation
57 Majewska Konstancja Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) ACTIVE FLOW TEAM free participation
58 Gałuszyńska Maja Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Active Flow Junior free participation
59 NIŻYŃSKA KARINA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) free participation
60 Kaczmarek Artur Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia free participation
61 Lotkowska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Tetmajera 65) free participation
62 Lotkowski Paweł Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 51 free participation
63 Piotrowski Łukasz GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) free participation
64 Piotrowski Tomasz GDYNIA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) free participation
65 Piotrowski PAWEŁ GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) GKS SZTORM KOSAKOWO free participation
66 Kujawa Amelia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
67 Rybicka Daria Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni free participation
68 Rybicka Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni free participation
69 Łada Marek Łada Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) free participation
70 Czaszyńska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa w Pogórzu free participation
71 Bielecka Barbara Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 48 Gdynia free participation
72 Masin Nika Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) free participation
73 Czarnecka Oliwia Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Sp 14 Gdynia free participation
74 Wątły Kacper Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP nr 40 Gdynia free participation
75 Dawidowska Aleksandra Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) free participation
76 Płotka Aleks Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) SP 43 Gdynia free participation
77 Grubba Kacper Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia free participation
78 Grudka Adam Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
79 Cetra Tomasz Rumia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia free participation
80 Cetra Szymon Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia free participation
81 Łukaszewski Filip Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) free participation
82 Treder Nina Sopot Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
83 Kowalewska Kalina Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Edureda free participation
84 Kowalewska Zosia Reda Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Edureda free participation
85 Car Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) LKS Zorza Gdynia free participation
86 Car Paweł Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) LKS Zorza Gdynia free participation
87 Borkowska Agnieszka Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia free participation
88 Bemowski Bartosz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Bemol Junior Runing Speed Team ;) free participation
89 Węgrzyńska Daria Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SASP free participation
90 Węgrzyńska Natalia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SASP free participation
91 Kuchta Antoni Sopot Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) free participation
92 Pranszke Karolina Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek free participation
93 Kowalska Dagmara Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 47 free participation
94 Kowalska Klaudia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Szkoła Podstawowa nr 47 free participation
95 Gręda Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 21 Demptusiowo free participation
96 Jary Beniamin Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) SP 34 free participation
97 Jary Aleksander Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 34 free participation
98 Żornaczuk Mikołaj Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) free participation
99 Pionkowski Iwo Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 37 Gdynia free participation
100 Żornaczuk Julia Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) free participation


Views: 4273

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ