Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Żak Aleksander Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
2 Żak Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
3 JANKOWSKA Malwina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
4 Maras Wiktoria Siemirowice Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) free participation
5 Dzik Ksawery Elblag Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) free participation
6 Brzeski Przemek Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
7 Brzeski Kazik Reda Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) free participation
8 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 44Gdynia free participation
9 Dutczyn Wiktor Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
10 Szlas Emil Pogórze Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia free participation
11 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Deaf junior free participation
12 Pelczar Weronika Gdansk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Deaf junior free participation
13 Maramorosz Zuzia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Żłobek Koniczynka Witomino free participation
14 Maramorosz Dominika Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 55 w Gdyni free participation
15 Kędzia Kasia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) SP28 free participation
16 Kędzia Dagmara Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP28 free participation
17 Góralski Jakub Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 16 Gdynia free participation
18 Góralski Paweł Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 21 w Gdyni free participation
19 Śmiełowski Leszek Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
20 Śmiełowski Konrad Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) free participation
21 Littwin Robert Kłosowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) OSP Kłosowo free participation
22 Littwin Albert Kłosowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) OSP Kłosowo free participation
23 Ciskowska Marta Bolszewo Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika free participation
24 Ciskowska Oliwia Bolszewo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika free participation
25 kandzora PATRYCJA Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) free participation
26 kandzora TOMASZ Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) free participation
27 kandzora SEBASTIAN Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) free participation
28 Złonkiewicz Oskar Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
29 Dryja Dominika Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) free participation
30 Rutkowski Szymon Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 12 Gdynia free participation
31 Krajewski Arkadiusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) KRAJA TEAM free participation
32 Pietrzak Mikołaj Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP nr 17 Gdynia free participation
33 Wiśniewska Julia Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni free participation
34 Elmanowska Natalia Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
35 Elmanowska Joanna Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) free participation
36 Trusiewicz Lilia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia free participation
37 Stępińska Kornelia Reda Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Uks 1 REDA free participation
38 Rybacki Kuba Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
39 Rybacki Kacper Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) free participation
40 Grązka Alicja Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
41 Bień Maciej Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 21 free participation
42 Bień Michał Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 21 free participation
43 Sobocińska Zuzanna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 21 free participation
44 Sprengel Hubert Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) free participation
45 Socha Leon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) free participation
46 Socha Michał Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
47 Krzemiński Mikołaj Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) free participation
48 Bizewski Kacper Żukowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) free participation
49 Bizewski Jakub Żukowo Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) free participation
50 Wysocka Adrianna Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia free participation
51 Wysocka Natalia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 43 Gdynia free participation
52 Wylegała Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 7 free participation
53 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Znikajace punkty free participation
54 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Znikajace punkty free participation
55 Pisarek Łucja Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Complexsports free participation
56 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole Promyczek free participation
57 KACPRZAK Kajetan GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
58 KACPRZAK Michalina GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA free participation
59 KACPRZAK Martyna GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 54 Gdynia free participation
60 ENGLERT SZYMON GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole NR 29 Gdynia free participation
61 Pachnik Tymon sopot Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 5 w Sopocie free participation
62 Pachnik Szymon sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła podstawowa nt 7 w sopocie free participation
63 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) free participation
64 Krompiewska Nina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 16 Gdynia free participation
65 Krompiewska Krystyna Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 16 Gdynia free participation
66 Wolańska Lena Rumia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy free participation
67 Wolańska Julia Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy free participation
68 Hetmańska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA free participation
69 Kierski Marcel Bolszewo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) free participation
70 Kierska Anastazja Bolszewo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) free participation
71 Dragan Blanka Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) free participation
72 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) free participation
73 GÓRSKA PAULINA gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA free participation
74 Wit Filip Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) free participation
75 Źebrowski Michał Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) free participation
76 Sikorski Iwo Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 37 Gdynia free participation
77 Skiba Zosia Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) free participation
78 Peretko Natalia Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
79 Peretko Andrzej Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) free participation
80 Truszkowska Amelia Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP6 Rumia free participation
81 Twarowska Milena Suchy Dwór Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP Pogórze free participation
82 Rokita Maja Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia free participation
83 Blumkowska Nikola Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) free participation
84 Kolińska Aleksandra Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) free participation
85 Stalke Grzegorz Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Szkola Podstawowa nr 43 Gdynia free participation
86 Gigowska Eliza Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 43 Gdynia free participation
87 Gigowska Ewelina Gd Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia free participation
88 Komkowski Wiktor Pogórze Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP Pogórze free participation
89 Walęcki Kamil GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Bałtyk Gdynia free participation
90 Walęcki Julia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) free participation
91 Walęcka Aleksandra GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) free participation
92 Gleń Gabrysia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) free participation
93 Gleń Wojtek Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) free participation
94 Duda Martyna Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) KL Gdynia free participation
95 Duda Amelia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) KL Gdynia free participation
96 ROŻAŃSKA ZOFIA GDAŃSK Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) free participation
97 Miotk Wiktoria Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Szkola Podstawowa nr 43 Gdynia free participation
98 Wanta Piotr Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Wanta Team free participation
99 Krause Szymon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) free participation
100 Jaskulski Maksymilian Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 44 Gdynia free participation


Views: 1305

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ