# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Rubaj Adam Kwidzyn Mała Pętla
2 Błaszczak Dariusz Gdynia Duża Pętla paid on-line
3 KOŁODZIEJ GRZEGORZ NOWE Mała Pętla paid on-line
4 Cejmer Łukasz Gdańsk Duża Pętla paid on-line
5 Markowski Dariusz Gdańsk Duża Pętla Rack Team MTB paid on-line
6 Czerniło Bartłomiej Słupsk Mała Pętla paid on-line
7 Sergiel Damian BYDGOSZCZ Duża Pętla SISU OWB-team paid on-line
8 Kościowska Agnieszka Gdańsk Duża Pętla paid on-line
9 Tomaszewska Kinga Gowino Duża Pętla FTI RACING TEAM
10 Tomaszewski Dariusz Gowino Duża Pętla FTI Racing Team paid on-line
11 Andrzejewski Piotr Gdańsk Duża Pętla 4SKATING paid on-line
12 Rutkowski Tomasz Cieplewo Mała Pętla VO2Max MTB Team
13 Singer Wojciech Skórcz Mała Pętla MX SKÓRCZ paid on-line
14 Wiśniewski Przemysław Toruń Duża Pętla paid on-line
15 troch Maciej Malbork Mała Pętla paid on-line
16 Gruszecki Damian Gdańsk Duża Pętla Dream Tri Team paid on-line
17 Stenka Tomasz Reda Mała Pętla paid on-line
18 Blokowska Beata Kwidzyn Mała Pętla AKJ Kwidzyn paid on-line
19 Henicz Grzegorz Gdynia Mała Pętla paid on-line
20 Górny Bartłomiej Malbork Mała Pętla paid on-line
21 Miłogrodzki Robert Toruń Duża Pętla
22 Salzer Jacek Minkowice Duża Pętla paid on-line
23 Frydrychowicz Piotr Gdańsk Duża Pętla XTrack.com paid on-line
24 Kiryk Tomasz Toruń Mała Pętla paid on-line
25 Bucki Konrad Tczew Mała Pętla GK Gryf Tczew paid on-line
26 Mallek Paweł Rybienko Mała Pętla Grupa Kolarska Stolem Gniewino paid on-line
27 Duczmal Krzysztof Gdynia Mała Pętla paid on-line
28 RADNY ROBERT Kazimierz Mała Pętla paid on-line
29 Sosnowski Jarosław Tczew Mała Pętla Biegający Tczew paid on-line
30 Maciejewski Marek Toruń Duża Pętla TTC Toruń paid on-line
31 Bielski Adam Elbląg Duża Pętla IKS ATAK Elbląg paid on-line
32 Zachariasiewicz Tomasz Gdańsk Duża Pętla FALA paid on-line
33 Galicki Bartłomiej Kwidzyn Mała Pętla MTB KWIDZYN TEAM 5.00 PLN
34 Okupniak Jakub Gdańsk Duża Pętla paid on-line
35 Lamek Wojciech Tczew Mała Pętla Apator Metrix S.A. paid on-line
36 Romanowski Mateusz Stare Pole Duża Pętla paid on-line
37 Kołodziejczyk-Kotasińska Milena Gdynia Mała Pętla plywanietrojmiasto.pl paid on-line
38 Kotasiński Filip Gdynia Mała Pętla plywanietrojmiasto.pl paid on-line
39 Gacek Katarzyna Skarszewy Mała Pętla Skarszewy Cycle Team paid on-line
40 Gacek Jarosław Skarszewy Mała Pętla Skarszewy Cycle Team paid on-line
41 Skoneczny Kamil Gdynia Mała Pętla VeloGD / Entrega.PL paid on-line
42 Standarski Karol Gdańsk Duża Pętla paid on-line
43 Szczęsny Radosław Ciechocinek Mała Pętla paid on-line
44 Kusiowski Leszek Mały Rudnik Duża Pętla Bike U UP paid on-line
45 Bobkowski Andrzej Zblewo Mała Pętla paid on-line
46 Maślanka Mariusz Elbląg Duża Pętla Elbląskie Ustawki Szosowe paid on-line
47 Chojnacki Krzysztof KWIDZYN Mała Pętla paid on-line
48 Dembek Krzysztof sopot Mała Pętla paid on-line
49 Marszałek Karina Gdynia Mała Pętla Endure Team paid on-line
50 Block Michał Rumia Mała Pętla paid on-line
51 Janiszewski Wojciech Smętowo Graniczne Duża Pętla TEAM MX SKÓRCZ 5.00 PLN
52 Góra Tomasz Rybno Mała Pętla paid on-line
53 Fizhuk Rostyslav Gdansk Mała Pętla paid on-line
54 Byczyński Janusz Starogard Gdański Mała Pętla GK STG paid
55 Krzemińska Aleksandra Starogard Gdański Mała Pętla GK STG paid
56 Zakrzewska Beata Rokocin Mała Pętla GK STG paid
57 Kamińska Marta Gdynia Mała Pętla NEXUS Team paid
58 Szwaba Jan Mezowo Mała Pętla paid on-line
59 Andrzejewska Ania Gdańsk Mała Pętla paid on-line
60 Tengowski Mateusz Dankowo Mała Pętla Lider Sztum paid on-line
61 Kręczkowski Marcin Gdańsk Mała Pętla paid on-line
62 Trojanowski Karol Starogard Gdański Mała Pętla GK STG paid on-line
63 Mańkucki Marcin Różyny Duża Pętla paid on-line
64 Czaplewski Łukasz Gdynia Duża Pętla 4YourBike paid on-line
65 Duszyński Robert Starogard Gdański Mała Pętla GK STG paid
66 Janas Ilona Gdańsk Mała Pętla Lotos Running Team paid on-line
67 Dobke Jan Gdynia Duża Pętla paid on-line
68 Kopeć Konrad Gdynia Mała Pętla paid on-line
69 Knothe Adrian Niemcz Mała Pętla Budstol Invest paid on-line
70 Szemberski Łukasz Rumia Mała Pętla DragonTonerBPCycling paid on-line
71 Chmiel Krzysztof Bolszewo Mała Pętla Norda Active Team
72 Donaj Krzysztof Słupsk Mała Pętla Markos Sport Team paid on-line
73 Zamoński Mariusz Borzechowo Mała Pętla paid on-line
74 Masalov Vyacheslav Kaliningrad Duża Pętla Turbo Crew
75 Naczk Ewelina pruszcz gdański Mała Pętla NEXUS Team paid
76 Norek Ryszard sławno Mała Pętla paid on-line
77 suchecki maciej gdynia Duża Pętla SEMEKO AquaCentrum paid on-line
78 Lewandowski Robert Toruń Duża Pętla DADELO.PL
79 Pichowski Krystian Starogard Gdański Mała Pętla paid
80 Zamoński Ryszard Borzechowo Mała Pętla paid on-line
81 Kak Marcin Bydgoszcz Duża Pętla paid on-line
82 Żoga Jolanta Rumia Mała Pętla Norda Active Team
83 Suwińska Zuzanna Gdańsk Mała Pętla paid on-line
84 Pikuła-Konieczka Dorota Jeżewo Mała Pętla LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie paid on-line
85 mowinski filip Gdansk Duża Pętla Dream Tri Team paid on-line
86 chmielewski piotr stargard Mała Pętla STC Stargard paid
87 Kraśnicki Adam Kraśnicki Gdynia Mała Pętla Cycling Planet paid on-line
88 Specjał Andrzej Specjał Bydgoszcz Duża Pętla Keno-Meble paid on-line
89 Brzeski Bartłomiej Reda Mała Pętla BUBU TEAM paid on-line
90 Kowalski Bartosz Słupsk Mała Pętla Markos Sport Team paid on-line
91 Brzeski Mirosław słupsk Mała Pętla Markos Sport Team paid on-line
92 Brzeski Łukasz słupsk Mała Pętla Markos Sport Team paid on-line
93 Reszke Wojciech Nowa Cerkiew Mała Pętla paid on-line
94 Reszke Antoni Nowa Cerkiew Mała Pętla paid on-line
95 Wartała Daniel Bydgoszcz Mała Pętla Polonia Bydgoszcz paid on-line
96 Zygmunt Marcin Gdansk Duża Pętla paid on-line
97 Pyszora Ireneusz Grudziądz Mała Pętla LTM MASTERS TEAM paid
98 Sawicz Michał Pępowo Mała Pętla Start Kartuzy paid on-line
99 Banach Ryszard Gdansk Mała Pętla
100 Urbański Robert Gdańsk Mała Pętla paid on-line


Views: 10592

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ