# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Stempka Monika Stempka Gdynia Start paid on-line
2 Karcz Tomasz Strzelno Start Guseppe Team paid on-line
3 Blok Krystian Łebcz Start paid on-line
4 Zielke Paweł Mieroszyno Start paid
5 Mollin Bartlomiej Strzelno Start KP PSP Puck paid on-line
6 Dragan Karol Gdynia Start limit reached
7 janowski michał Kębłowo Start paid on-line
8 Skosolas Agnieszka Mosty Start paid on-line
9 Mielewczyk Magdalena Wicko Start Grupa Biegowa MRT paid on-line
10 Skiba Łukasz Bydgoszcz Start Team Kreft limit reached
11 Osadowski Przemysław Gdańsk Start paid on-line
12 Kujawska Monika Puck Start paid on-line
13 Złoch Piotr Gdynia Start paid on-line
14 Domski Jakub Łęczyce Start paid on-line
15 Andrzejczak Zbigniew REWA Start WKB paid on-line
16 Ginda Magdalena Ginda Kosakowo Start paid on-line
17 Kobierzyński Paweł Władysławowo Start Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
18 Kiedrowski Tomasz Kębłowo Start 13 Dywizjon Trałowców/ORP Kormoran limit reached
19 Bączek Wojtek Reda Start paid on-line
20 Szoda Sebastian Lębork Start paid on-line
21 Szoda-Bączek Aurelia Reda Start paid on-line
22 Mielewczyk Łukasz Wicko Start Grupa Biegowa MRT paid on-line
23 Glazik Mariusz Reda Start paid on-line
24 Szczepkowski Sebastian Krokowa Start paid
25 Stańco Mariola Rumia Start paid on-line
26 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Start paid on-line
27 Ciskowska Aleksandra Minkowice Start paid
28 Plewiński Rafał Gdynia Start MAMY TO! paid on-line
29 Szczepkowska Paulina Krokowa Start Krokowa BIEGA paid on-line
30 Lesner Dariusz Puck Start Biegamy Razem Władysławowo paid
31 Dettlaff Dawid Gnieżdżewo Start LZS/OSP GNIEŻDŻEWO paid on-line
32 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Start LZS/OSP GNIEŻDŻEWO paid on-line
33 Willner Waldemar Domatówko Start LZS Domatówko paid on-line
34 Cyplik Wojciech Kąpino Start paid on-line
35 Nowara Janusz Połczyno Start paid on-line
36 Marciniak Ania Hel Start REBELS LEGION TEAM paid on-line
37 Marciniak Adam Hel Start OSP HEL - REBELS LEGION TEAM paid on-line
38 zaglewski andrzej władysławowo Start paid on-line
39 Mayer Anna Gdańsk Start limit reached
40 Lenczowski Piotr Wejherowo Start 13 Dywizjon Trałowców/ORP Flaming limit reached
41 Nikrant Dawid Domatowo Start paid on-line
42 Marciniak Piotr Marciniak Reda Start paid on-line
43 Marciniak Kamila Reda Start paid on-line
44 Mandziuk Magda Rumia Start ParkRun Rumia paid on-line
45 Mandziuk Janusz Rumia Start paid on-line
46 Biały Jarosław Biały Gdynia Start paid on-line
47 Cieszyński Piotr Rumia Start Parkrun Rumia/ Runeda paid on-line
48 Janus Lucyna Wejherowo Start paid on-line
49 Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo Start ByleDoMety paid on-line
50 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo Start ByleDoMety paid on-line
51 HOFMANN HEIKO ELBLĄG Start Kto się ośmieli, zwycięży limit reached
52 Eliasz Dawid Hel Start limit reached
53 Kłodzińska Daria Rzucewo Start limit reached
54 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Start paid on-line
55 Jarzębiński Piotr Wejherowo Start GWE Wejherowo paid on-line
56 Przerwa Adrian Lublin Start Lubelskie Morsy limit reached
57 Orzoł Kamil Gdynia Start Party Animals Wilimy paid on-line
58 Kleine Roman Reda Start paid on-line
59 BUCZKOWSKA AGNIESZKA WŁADYSŁAWOWO Start Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
60 Buczkowski Damian Władysławowo Start Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
61 Mickiewicz Ilona Wejherowo Start paid on-line
62 Szymański Krzysztof Domatówko Start paid on-line
63 Dragan Dorota GDYNIA Start limit reached
64 Kłonica Jolanta Reda Start paid on-line
65 Kłonica Piotr Reda Start paid on-line
66 Pecz Anna Żelistrzewo Start Korona biega paid on-line
67 Pecz Helena Żelistrzewo Start Korona biega paid on-line
68 Pecz Piotr Żelistrzewo Start korona biega paid on-line
69 Pecz Igor Żelistrzewo Start Korona Biega paid on-line
70 Gawron Piotr Bytów Start KB GOCH Bytów paid on-line
71 STEMPNIAK Katarzyna HEL Start REBELS LEGION TEAM paid on-line
72 STEMPNIAK Zbigniew HEL Start REBELS LEGION TEAM paid on-line
73 Okrój Arkadiusz Reda Start Team Kreft paid on-line
74 Kreft Martyna Rumia Start Team Kreft paid on-line
75 Kreft Adam Reda Start Team Kreft paid
76 Kreft Dawid Reda-Rekowo Start Team Kreft paid on-line
77 Kreft Justyna Rumia Start Team Kreft paid on-line
78 Kreft Sylwester Rumia Start Team Kreft paid on-line
79 Roraf Magdalena Celbowo Start Team Kreft paid on-line
80 Szweda Gracjan Swarzewo Start paid on-line
81 Detlaff Ewa Swarzewo Start paid on-line
82 Szczypior Artur Wyszecino Start GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
83 Mislisz Piotr Osłonino Start paid on-line
84 Karwowska Danuta Mosty Start Kosakowski Klub HDK paid
85 Karwowski Krystian Mosty Start paid
86 Labudda Wojciech Puck Start LKS Puck paid on-line
87 Sułkowska Aleksandra Wejherowo Start paid on-line
88 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Start WieWiór Team paid on-line
89 Kujawski Grzegorz Puck Start paid on-line
90 Lamparski Arkadiusz Puck Start Nie chcem, ale muszem paid on-line
91 Wójcik Piotr Gdynia Start Morsik Weteran paid
92 Műller Jarosław Rumia Start paid on-line
93 Polec Jan Puck Start paid on-line
94 Wittbrodt Arek Tupadły Start paid on-line
95 pawłowski andrzej gdynia Start paid on-line
96 Pawłowska Maria Gdynia Start paid on-line
97 Okoń Bartosz Goszczyno Start Krokowa Biega paid
98 Kreft Daniel Reda Start Team Kreft paid on-line
99 Kreft Łukasz Reda Start Team Kreft paid on-line
100 Bollin Wiesława Władysławowo Start Greif Team Władysławowo paid on-line


Views: 2732

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ