IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tyszkiewicz Kinga 16_020 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
2 Murat Bartosz Łomża 10 KM
3 walatek piotr warszawa 10 KM paid
4 Sajewski Przemek Białystok 10 KM paid
5 Buszyniewicz Jerzy Pogobie Średnie 10 KM paid
6 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz 10 KM Klub Morsów w Piszu paid
7 Wysocki Maciej Białystok 10 KM paid
8 Kozłowski Marek Białystok 10 KM I love Poland paid
9 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle 10 KM DobreMiejsce.TO paid
10 Woźniewski Adam Dobrzyniewo Duże 10 KM paid
11 Urwanowicz Łukasz Łomża 10 KM Run Team Piątnica paid
12 Kowalewski Szymon Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
13 grądzki krzysztof białystok 10 KM paid
14 Baranowska Beata Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa paid
15 Marut Ryszard Ciechanów 10 KM paid
16 Tulicki Rafał Białystok 10 KM paid
17 Bielawiec Julita Białystok 10 KM
18 Kaczyński Aleksander Łapy 10 KM paid
19 Skowroński Łukasz Sokółka 10 KM paid
20 Fiedosik Damian Białystok 10 KM paid
21 Tymińska Justyna Łuniewo Małe 10 KM paid
22 Zawistowski Łukasz Białystok 10 KM
23 Wailewski Dawid Niwkowo 10 KM paid
24 Marzec Marcin Grzegorz Łomża 10 KM paid
25 Gabruś Dariusz EŁK 10 KM SuperDrużynaEłk paid
26 Regulski Doman Radzymin 10 KM paid
27 Dawidejt Dariusz Augustów 10 KM ATP AUGUSTÓW paid
28 Rafałko Tomasz Uścianek 10 KM
29 Zielinski Adam Tykocin 10 KM paid
30 WOŁKOWYCKI PAWEŁ Białystok 10 KM 3T Białystok paid
31 Zajączkowski Marcin Krupniki 10 KM
32 Lewicka Sandra Białystok 10 KM paid
33 Zachowicz Adam Białystok 10 KM paid
34 Gumowska Anna Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca paid
35 Gumowski Dariusz Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca paid
36 tyszka tomasz białystok 10 KM 18. PUŁK ROZPOZNAWCZY paid
37 Rydzewski Krzysztof Klepacze 10 KM paid
38 Łaskowski Tomasz Olecko 10 KM Wkurw_team
39 Łaskowska Marzena Olecko 10 KM Wkurw_team
40 Ardziewicz Andrzej Sokółka 10 KM 18 Pulk Rozpoznzwczy paid
41 Pakos Adriana Michałowo 10 KM paid
42 Łada Wiktor Raczki 10 KM Polska Organizacja Wojskowa
43 Wisniewski Tomasz Łomża 10 KM paid
44 Piwońska Julita Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk
45 Prawdzik Renata Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk paid
46 Zaniewska Ewa Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca paid
47 Pawłowska Julia Białystok 10 KM paid
48 Szerszun Maciek Białystok 10 KM OLD PUNKS paid
49 Kondraciuk Michał Doktorce 10 KM paid
50 Obrycki Zbigniew Łomża 10 KM Petunie paid
51 POPŁAWSKI KAROL ŁÓDŹ 10 KM paid
52 Duda Dominika Turośl 10 KM Biegamy dla Zdrowia
53 Rzeźniczak Marek Wrocław 10 KM paid
54 Szejko Wawrzyniec Ciechanów 10 KM KB TKKF Promyk Ciechanów paid
55 Lewandowski Zenon Ciechanów 10 KM KB TKKF Promyk Ciechanów paid
56 Tarnowski Witold Ciechanów 10 KM KB TKKF Promyk Ciechanów paid
57 Czechowski Tomasz Zalesiany 10 KM paid
58 Mróz Tomasz Barszczewo 10 KM paid
59 Maksimowski Krzysztof Augustów 10 KM Polska Organizacja Wojskowa paid
60 Pietruczuk Mariusz Białystok 10 KM Białystok Biega Team paid
61 Pasek Marta Tykocin 10 KM paid
62 Andruszkiewicz Dariusz Tykocin 10 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego paid
63 Wróblewski Kamil Nowodworce 10 KM paid
64 Bielawski Wojciech Augustów 10 KM ATP Augustów paid
65 Bielawska Magdalena Augustów 10 KM ATP Augustów paid
66 Godlewski Andrzej Borawskie 10 KM Biegamy dla Zdrowia paid
67 Kiszluk Dariusz Suchowola 10 KM
68 Sieczka Zbigniew Wasilków 10 KM paid
69 Wróblewski Łukasz Grabówka 10 KM paid
70 Janucik Tadeusz Łomża 10 KM Biegamy dla Zdrowia paid
71 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM 3T Białystok paid
72 Hryszko Tomasz Białystok 10 KM paid
73 Wardzinska Urszula Bialystok 10 KM Huzar
74 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 KM paid
75 Ulinskas Vladas Vilnius 10 KM VIP Run paid
76 Cwaliński Marcin Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk paid
77 Cebula Radosław Białystok 10 KM paid
78 Chrustowicz Jolanta Łapy 10 KM paid
79 Regulski Dariusz Ostrołęka 10 KM AGRO-METAL Ostrołęka paid
80 Czaplejewicz Marta Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk paid
81 Wyszkowski Jarosław Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca paid
82 Drzewiecki-Zarzeczny Grzegorz Białystok 10 KM BIAŁYSTOK BIEGA TEAM paid
83 Guzowska Sylwia Grajewo 10 KM Ernesto Fitness Club paid
84 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok 10 KM paid
85 Zawadzki Przemek Białystok 10 KM
86 Półtorak Krzysiek Białystok 10 KM 3T Białystok paid
87 KOZŁOWSKI PIOTR AUGUSTÓW 10 KM DHL AUGUSTÓW paid
88 Ginszt Renata Augustów 10 KM ATP Augustów paid
89 Boguski Andrzej Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca paid
90 NORWA SYLWESTER Patków 10 KM JET SET Patków
91 Pawełko Barbara SUWAŁKI 10 KM paid
92 Pawełko Elzbieta Białystok 10 KM paid
93 Zając Dorota Zając Piaseczno 10 KM paid
94 Sokołowska Marta Augustów 10 KM ATP Augustów paid
95 Mróz Agata Białystok 10 KM Białystok Biega Team paid
96 Łuszcz Joanna Białystok 10 KM BBT / BBL Białystok paid
97 Mścichowski Kamil Grajewo 10 KM Petunie paid
98 Osmólski Robert Bałystok 10 KM paid
99 Dożynko Michał Dożynko Białystok 10 KM Alior Running Team
100 Murzyn Marcel Białystok 10 KM MOSP paid


Views: 13756

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ