IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Lisowski Daniel Białystok 10 KM
2 Poplawska Marta Bialystok 10 KM
3 Pomaski Paweł Warszawa 10 KM Adidas Runner's Warsaw
4 Konopko Artur Kleosin 10 KM BiegoStok
5 Tyszkiewicz Kinga 16_020 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
6 Murat Bartosz Łomża 10 KM
7 walatek piotr warszawa 10 KM paid
8 Sajewski Przemek Białystok 10 KM paid
9 Buszyniewicz Jerzy Pogobie Średnie 10 KM paid
10 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz 10 KM Klub Morsów w Piszu paid
11 Wysocki Maciej Białystok 10 KM paid
12 Kozłowski Marek Białystok 10 KM I love Poland paid
13 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle 10 KM DobreMiejsce.TO paid
14 Woźniewski Adam Dobrzyniewo Duże 10 KM paid
15 Urwanowicz Łukasz Łomża 10 KM Run Team Piątnica paid
16 Kowalewski Szymon Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
17 grądzki krzysztof białystok 10 KM paid
18 Baranowska Beata Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa paid
19 Marut Ryszard Ciechanów 10 KM paid
20 Tulicki Rafał Białystok 10 KM paid
21 Bielawiec Julita Białystok 10 KM
22 Kaczyński Aleksander Łapy 10 KM paid
23 Skowroński Łukasz Sokółka 10 KM paid
24 Fiedosik Damian Białystok 10 KM paid
25 Tymińska Justyna Łuniewo Małe 10 KM paid
26 Zawistowski Łukasz Białystok 10 KM
27 Wailewski Dawid Niwkowo 10 KM paid
28 Marzec Marcin Grzegorz Łomża 10 KM paid
29 Gabruś Dariusz EŁK 10 KM SuperDrużynaEłk paid
30 Regulski Doman Radzymin 10 KM paid
31 Dawidejt Dariusz Augustów 10 KM ATP AUGUSTÓW paid
32 Rafałko Tomasz Uścianek 10 KM
33 Zielinski Adam Tykocin 10 KM paid
34 WOŁKOWYCKI PAWEŁ Białystok 10 KM 3T Białystok paid
35 Zajączkowski Marcin Krupniki 10 KM paid
36 Lewicka Sandra Białystok 10 KM paid
37 Zachowicz Adam Białystok 10 KM paid
38 Gumowska Anna Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca paid
39 Gumowski Dariusz Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca paid
40 tyszka tomasz białystok 10 KM 18. PUŁK ROZPOZNAWCZY paid
41 Rydzewski Krzysztof Klepacze 10 KM paid
42 Łaskowski Tomasz Olecko 10 KM Wkurw_team
43 Łaskowska Marzena Olecko 10 KM Wkurw_team
44 Ardziewicz Andrzej Sokółka 10 KM 18 Pulk Rozpoznzwczy paid
45 Pakos Adriana Michałowo 10 KM paid
46 Łada Wiktor Raczki 10 KM Polska Organizacja Wojskowa
47 Wisniewski Tomasz Łomża 10 KM paid
48 Piwońska Julita Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk
49 Prawdzik Renata Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk paid
50 Zaniewska Ewa Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca paid
51 Pawłowska Julia Białystok 10 KM paid
52 Szerszun Maciek Białystok 10 KM OLD PUNKS paid
53 Kondraciuk Michał Doktorce 10 KM paid
54 Obrycki Zbigniew Łomża 10 KM Petunie paid
55 POPŁAWSKI KAROL ŁÓDŹ 10 KM paid
56 Duda Dominika Turośl 10 KM Biegamy dla Zdrowia
57 Rzeźniczak Marek Wrocław 10 KM paid
58 Szejko Wawrzyniec Ciechanów 10 KM KB TKKF Promyk Ciechanów paid
59 Lewandowski Zenon Ciechanów 10 KM KB TKKF Promyk Ciechanów paid
60 Czechowski Tomasz Zalesiany 10 KM paid
61 Mróz Tomasz Barszczewo 10 KM paid
62 Maksimowski Krzysztof Augustów 10 KM Polska Organizacja Wojskowa paid
63 Pietruczuk Mariusz Białystok 10 KM Białystok Biega Team paid
64 Pasek Marta Tykocin 10 KM paid
65 Andruszkiewicz Dariusz Tykocin 10 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego paid
66 Wróblewski Kamil Nowodworce 10 KM paid
67 Bielawski Wojciech Augustów 10 KM ATP Augustów paid
68 Bielawska Magdalena Augustów 10 KM ATP Augustów paid
69 Godlewski Andrzej Borawskie 10 KM Biegamy dla Zdrowia paid
70 Kiszluk Dariusz Suchowola 10 KM
71 Sieczka Zbigniew Wasilków 10 KM paid
72 Wróblewski Łukasz Grabówka 10 KM paid
73 Janucik Tadeusz Łomża 10 KM Biegamy dla Zdrowia paid
74 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM 3T Białystok paid
75 Hryszko Tomasz Białystok 10 KM paid
76 Wardzinska Urszula Bialystok 10 KM Huzar
77 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 KM paid
78 Ulinskas Vladas Vilnius 10 KM VIP Run paid
79 Cwaliński Marcin Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk paid
80 Cebula Radosław Białystok 10 KM paid
81 Chrustowicz Jolanta Łapy 10 KM paid
82 Regulski Dariusz Ostrołęka 10 KM AGRO-METAL Ostrołęka paid
83 Czaplejewicz Marta Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk paid
84 Wyszkowski Jarosław Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca paid
85 Drzewiecki-Zarzeczny Grzegorz Białystok 10 KM BIAŁYSTOK BIEGA TEAM paid
86 Guzowska Sylwia Grajewo 10 KM Ernesto Fitness Club paid
87 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok 10 KM paid
88 Zawadzki Przemek Białystok 10 KM
89 Półtorak Krzysiek Białystok 10 KM 3T Białystok paid
90 KOZŁOWSKI PIOTR AUGUSTÓW 10 KM DHL AUGUSTÓW paid
91 Ginszt Renata Augustów 10 KM ATP Augustów paid
92 Boguski Andrzej Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca paid
93 NORWA SYLWESTER Patków 10 KM JET SET Patków
94 Pawełko Barbara SUWAŁKI 10 KM paid
95 Pawełko Elzbieta Białystok 10 KM paid
96 Zając Dorota Zając Piaseczno 10 KM paid
97 Sokołowska Marta Augustów 10 KM ATP Augustów paid
98 Mróz Agata Białystok 10 KM Białystok Biega Team paid
99 Łuszcz Joanna Białystok 10 KM BBT / BBL Białystok paid
100 Mścichowski Kamil Grajewo 10 KM Petunie paid


Views: 16638

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ