II Biegowe Grand Prix Kociewia: XVII Piknik Sportowy ,,Marsz po zdrowie" Wilcza Dycha - Bieg Open na 10 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szarko Maciej Elbląg Bieg (10 km) paid on-line
2 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg (10 km) paid on-line
3 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg (10 km)
4 Suchomski Dawid Osieczna Bieg (10 km) ZSZ Starogard Gdański
5 Noga Grzegorz Skórcz Bieg (10 km) Ruliński Running Team paid on-line
6 Jarząbek Bartłomiej Karsin Bieg (10 km) GardenFlora MTB Team paid on-line
7 Klejna Wiesława Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo paid on-line
8 Klejna Dawid Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo paid on-line
9 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg (10 km) LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża paid on-line
10 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg (10 km) paid on-line
11 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg (10 km) paid on-line
12 Serocki Adam Elblag Bieg (10 km) Drużyna Pierścienia paid on-line
13 Znarowska Bożena Elblag Bieg (10 km) Drużyna Pierścienia paid on-line
14 Tuwalski Sławomir Grabowiec Bieg (10 km) paid on-line
15 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg (10 km) LKS Zantyr Sztum paid on-line
16 Czaja Marta Osieczna Bieg (10 km) paid on-line
17 Połeć Arkadiusz Gdynia Bieg (10 km) paid on-line
18 Szczukowski Piotr Szczukowski Będzmierowice Bieg (10 km) BBL Czersk
19 Szczukowska Celestyna Szczukowska Będzmierowice Bieg (10 km) BBL Czersk
20 Czaja Zuzanna Osieczna Bieg (10 km) paid on-line
21 Stosik Artur Pączewo Bieg (10 km) paid on-line
22 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg (10 km) Mistrz Polski w duatlonie 2019 paid on-line
23 Tsikhanouskaya Olga Minsk Bieg (10 km) Аматор
24 Streng Dawid Starogard Gdański Bieg (10 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI paid on-line
25 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg (10 km) KKB Starogard Gd. paid on-line
26 Tymiński Krzysztof Gdańsk Bieg (10 km) paid on-line
27 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy paid on-line
28 Szarmach Anna Lubichowo Bieg (10 km) Szarmach Team paid on-line
29 Grucza Grzegorz Nowy Staw Bieg (10 km) Biegam dla Zdrowia paid on-line
30 Bok Piotr Wiele Bieg (10 km) paid on-line
31 Kozłowski Krzysztof Śliwice Bieg (10 km) paid on-line
32 Garska Joanna Bytów Bieg (10 km) Świat płytek u Kryspina paid on-line
33 Garski Kryspin Bytów Bieg (10 km) Świat płytek u Kryspina paid on-line
34 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg (10 km) florian chojnice paid on-line
35 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg (10 km) STAROGARD GDAŃSKI paid on-line
36 Szmaglińska Karolina Florian Chojnice Bieg (10 km) Florian Chojnice paid on-line
37 Łącka Barbara Chojnice Bieg (10 km) Mks Chojniczanka 1930
38 Szczypior Marcin Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo paid on-line
39 Czapiewski Paweł Osówko Bieg (10 km) MKS Chojniczanka 1930 S. A. paid on-line
40 Sprada Waldemar Osie Bieg (10 km) OSP Osie
41 Glaza Przemysław Osieczna Bieg (10 km) Uniwersytet Gdański paid on-line
42 Glaza Henryk Osieczna Bieg (10 km) paid on-line
43 Cyron Bogumił Śliwice Bieg (10 km) Biegające Śliwice paid on-line
44 Sowiński Błażej Osie Bieg (10 km) paid on-line
45 Sowiński Łukasz Osie Bieg (10 km) Ekstremalny Tata paid on-line
46 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg (10 km) BBL Starogard Gd. paid on-line
47 Grefka Stefan Łąg Bieg (10 km) BBL Czersk paid on-line
48 Dywel Bogdan Łąg Bieg (10 km) BBL Czersk paid on-line
49 Garski Dawid Bytów Bieg (10 km) MLKS Baszta Bytów paid on-line
50 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg (10 km) H+H Polska paid on-line
51 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg (10 km) Biegający Tczew
52 Kunz Mieczysław Klaniny / Toruń Bieg (10 km) paid on-line
53 Szczygelski Adam Osieczna Bieg (10 km) Osieczna paid on-line
54 Czapiewska Grażyna Lubichowo Bieg (10 km) paid on-line
55 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg (10 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI paid on-line
56 Trapp Tomasz Starogard Gdański Bieg (10 km) Beniaminek 03 Starogard Gdański paid on-line
57 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg (10 km) paid on-line
58 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg (10 km) Oracze z Kociewia paid on-line
59 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy paid on-line
60 Dzierliński Paweł Świecie Bieg (10 km) The Runners Świecie paid on-line
61 Klin Anna Skórcz Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo paid on-line
62 Konieczka michał Osie Bieg (10 km) paid on-line
63 Dagga Dawid Rywałd Bieg (10 km) paid on-line
64 Grzonka Kamila Bytonia Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo paid on-line
65 Stosik Stanisław Osieczna Bieg (10 km) Osieczna paid on-line
66 KOCH KAROLINA KOCH Osieczna Bieg (10 km)
67 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo paid on-line
68 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy paid on-line
69 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg (10 km) Drzewiarz Szlachta
70 wesiora mariusz drzycim Bieg (10 km) biegam bo chce paid on-line
71 Zaborowska Beata Drzycim Bieg (10 km) biegam bo lubię paid on-line
72 Banach Tomasz Grudziądz Bieg (10 km) paid on-line
73 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg (10 km) Ślęzak Team paid on-line
74 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg (10 km) paid on-line
75 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg (10 km) paid on-line
76 Loose Bartosz Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo paid on-line
77 Szymczak-pastwa Magdalena Osieczna Bieg (10 km) paid on-line
78 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg (10 km) Maratończyk Wielki Klincz paid on-line
79 Dudziak Mateusz Tczew Bieg (10 km) Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew paid on-line
80 Maszka Beata Osieczna Bieg (10 km) paid on-line
81 Wysocki Jan Osieczna Bieg (10 km) Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. paid on-line
82 Demirski Marek Demirski Śliwice Bieg (10 km) Biegające Śliwice paid on-line


Views: 2580

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ