II Biegowe Grand Prix Kociewia: XVII Piknik Sportowy ,,Marsz po zdrowie" Wilcza Dycha - Bieg Open na 10 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szczygelski Adam Osieczna Bieg (10 km) Osieczna paid on-line
2 Czapiewska Grażyna Lubichowo Bieg (10 km) paid on-line
3 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg (10 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI paid on-line
4 Trapp Tomasz Starogard Gdański Bieg (10 km) Beniaminek 03 Starogard Gdański paid on-line
5 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg (10 km) paid on-line
6 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg (10 km) Oracze z Kociewia paid on-line
7 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy paid on-line
8 Dzierliński Paweł Świecie Bieg (10 km) The Runners Świecie paid on-line
9 Klin Anna Skórcz Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo paid on-line
10 Konieczka michał Osie Bieg (10 km) paid on-line
11 Dagga Dawid Rywałd Bieg (10 km) paid on-line
12 Grzonka Kamila Bytonia Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo paid on-line
13 Stosik Stanisław Osieczna Bieg (10 km) Osieczna paid on-line
14 KOCH KAROLINA KOCH Osieczna Bieg (10 km) 40.00 PLN
15 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo paid on-line
16 Łącka Katarzyna Osieczna Bieg (10 km) 40.00 PLN
17 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy paid on-line
18 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg (10 km) Drzewiarz Szlachta 40.00 PLN
19 wesiora mariusz drzycim Bieg (10 km) biegam bo chce paid on-line
20 Zaborowska Beata Drzycim Bieg (10 km) biegam bo lubię paid on-line
21 Banach Tomasz Grudziądz Bieg (10 km) paid on-line
22 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg (10 km) Ślęzak Team paid on-line
23 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg (10 km) paid on-line
24 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg (10 km) paid on-line
25 Loose Bartosz Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo paid on-line
26 Szymczak-pastwa Magdalena Osieczna Bieg (10 km) paid on-line
27 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg (10 km) Maratończyk Wielki Klincz paid on-line
28 Dudziak Mateusz Tczew Bieg (10 km) Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew 40.00 PLN
29 Maszka Beata Osieczna Bieg (10 km) paid on-line
30 Wysocki Jan Osieczna Bieg (10 km) Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. paid on-line
31 Demirski Marek Demirski Śliwice Bieg (10 km) Biegające Śliwice paid on-line


Views: 987

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ