# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
2 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
3 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | ||
4 | Suchomski Dawid | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | ZSZ Starogard Gdański | |
5 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | Bieg (10 km) | Ruliński Running Team | paid on-line |
6 | Jarząbek Bartłomiej | Karsin | Polska | Bieg (10 km) | GardenFlora MTB Team | paid on-line |
7 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
8 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
9 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | paid on-line |
10 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
11 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
12 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg (10 km) | Drużyna Pierścienia | paid on-line |
13 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg (10 km) | Drużyna Pierścienia | paid on-line |
14 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
15 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg (10 km) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
16 | Czaja Marta | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
17 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
18 | Szczukowski Piotr Szczukowski | Będzmierowice | Polska | Bieg (10 km) | BBL Czersk | |
19 | Szczukowska Celestyna Szczukowska | Będzmierowice | Polska | Bieg (10 km) | BBL Czersk | |
20 | Czaja Zuzanna | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
21 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
22 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | Bieg (10 km) | Mistrz Polski w duatlonie 2019 | paid on-line |
23 | Tsikhanouskaya Olga | Minsk | Białoruś | Bieg (10 km) | Аматор | |
24 | Streng Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | paid on-line |
25 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | KKB Starogard Gd. | paid on-line |
26 | Tymiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
27 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg (10 km) | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
28 | Szarmach Anna | Lubichowo | Polska | Bieg (10 km) | Szarmach Team | paid on-line |
29 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | Bieg (10 km) | Biegam dla Zdrowia | paid on-line |
30 | Bok Piotr | Wiele | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
31 | Kozłowski Krzysztof | Śliwice | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
32 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg (10 km) | Świat płytek u Kryspina | paid on-line |
33 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg (10 km) | Świat płytek u Kryspina | paid on-line |
34 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg (10 km) | florian chojnice | paid on-line |
35 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | STAROGARD GDAŃSKI | paid on-line |
36 | Szmaglińska Karolina | Florian Chojnice | Polska | Bieg (10 km) | Florian Chojnice | paid on-line |
37 | Łącka Barbara | Chojnice | Polska | Bieg (10 km) | Mks Chojniczanka 1930 | |
38 | Szczypior Marcin | Zblewo | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
39 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | Bieg (10 km) | MKS Chojniczanka 1930 S. A. | paid on-line |
40 | Sprada Waldemar | Osie | Polska | Bieg (10 km) | OSP Osie | |
41 | Glaza Przemysław | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | Uniwersytet Gdański | paid on-line |
42 | Glaza Henryk | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
43 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | Bieg (10 km) | Biegające Śliwice | paid on-line |
44 | Sowiński Błażej | Osie | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
45 | Sowiński Łukasz | Osie | Polska | Bieg (10 km) | Ekstremalny Tata | paid on-line |
46 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg (10 km) | BBL Starogard Gd. | paid on-line |
47 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | Bieg (10 km) | BBL Czersk | paid on-line |
48 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | Bieg (10 km) | BBL Czersk | paid on-line |
49 | Garski Dawid | Bytów | Polska | Bieg (10 km) | MLKS Baszta Bytów | paid on-line |
50 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg (10 km) | H+H Polska | paid on-line |
51 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg (10 km) | Biegający Tczew | |
52 | Kunz Mieczysław | Klaniny / Toruń | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
53 | Szczygelski Adam | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | Osieczna | paid on-line |
54 | Czapiewska Grażyna | Lubichowo | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
55 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg (10 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | paid on-line |
56 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | Beniaminek 03 Starogard Gdański | paid on-line |
57 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
58 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | Oracze z Kociewia | paid on-line |
59 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
60 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | Bieg (10 km) | The Runners Świecie | paid on-line |
61 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
62 | Konieczka michał | Osie | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
63 | Dagga Dawid | Rywałd | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
64 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
65 | Stosik Stanisław | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | Osieczna | paid on-line |
66 | KOCH KAROLINA KOCH | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | ||
67 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
68 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg (10 km) | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
69 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Polska | Bieg (10 km) | Drzewiarz Szlachta | |
70 | wesiora mariusz | drzycim | Polska | Bieg (10 km) | biegam bo chce | paid on-line |
71 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | Bieg (10 km) | biegam bo lubię | paid on-line |
72 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
73 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | Ślęzak Team | paid on-line |
74 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
75 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
76 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
77 | Szymczak-pastwa Magdalena | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
78 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg (10 km) | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line |
79 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | Bieg (10 km) | Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew | paid on-line |
80 | Maszka Beata | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | paid on-line | |
81 | Wysocki Jan | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. | paid on-line |
82 | Demirski Marek Demirski | Śliwice | Polska | Bieg (10 km) | Biegające Śliwice | paid on-line |
Views: 5965