Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic Walking 8 km paid BM
2 Mogiłka Aleksander Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team paid
3 Sadowska Dorota Gdańsk Nordic Walking 8 km paid BM
4 Jankowski Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km GR3miasto
5 Zawisza Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km BCT TEAM paid BM
6 Naczk Leonard Gościcino Nordic Walking 8 km POLIPACK TEAM GWE paid
7 Naczk Wiktoria Gościcino Nordic Walking 8 km POLIPACK TEAM GWE paid
8 Dąderewicz Roman Gdańsk Nordic Walking 8 km paid BM
9 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Safe Sport Team paid BM
10 Błaszczyk Karolina Gdańsk Nordic Walking 8 km Elite Team paid
11 Tarasiewicz Justyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team paid BM
12 Pawłowska Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team paid BM
13 Zalewski Przemysław Rumia Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team paid BM
14 Muerau-Nowicka Hanna Bytów Bieg przełajowy 8 km KB GOCH BYTÓW paid BM
15 Mórawska Zdzisława Toruń Nordic Walking 8 km Toruń idziemy bez RYZYKA paid BM
16 Koncewicz Marek Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team Gdynia paid
17 Gabrel Paulina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team paid BM
18 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic Walking 8 km elite team paid BM
19 Eliasz Dawid Hel Nordic Walking 8 km paid BM
20 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg przełajowy 8 km paid BM
21 Lejkowska Mirela Gościcino Nordic Walking 8 km POLIPACK TEAM GWE paid
22 Zieńczuk Piotr Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Gdańskie Autobusy I Tramwaje paid BM
23 Wolska Marta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Gdańskie Wody Aktywują paid
24 Chyliński Andrzej Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują paid
25 Lipińska Justyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
26 Gmerek Piotr Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują paid
27 Szot Andrzej Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują paid
28 Jankowska Sylwia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
29 Janiszewski Marek Bytów Bieg przełajowy 8 km Drutex
30 Bal Sebastian Elbląg Bieg przełajowy 8 km paid BM
31 Andryszak Wojciech Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
32 Knak Magdalena Grudziądz Bieg przełajowy 8 km paid BM
33 went Jakub Łeba Bieg przełajowy 8 km paid BM
34 Kwidziński Paweł Kębłowo Bieg przełajowy 8 km RUN FOR IT paid BM
35 Twardowska Justyna Wyspa Sobieszewska Nordic Walking 8 km Sobieszewskie Gwiazdy ;) paid BM
36 Rinc Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
37 Robles José Gdansk Bieg przełajowy 8 km Castilla paid BM
38 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
39 Ostrochalska Aleksandra Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe paid
40 Brzezik Ilona Gościcino Bieg przełajowy 8 km Polipack Team Gwe paid
41 Brzezik Jarosław Gościcino Bieg przełajowy 8 km Polipack Team Gwe paid
42 Marczyński Adam Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe paid
43 Jankowski Mateusz Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe paid
44 Wawrzyniak Anna Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe paid
45 Wendt Jarosław Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe paid
46 Królikowska Krystyna Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe paid
47 Ponka Radosław Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe paid
48 Ponka Barbara Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe paid
49 Drewa Marian Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe paid
50 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk Bieg przełajowy 8 km Team Mustang Pasłęk paid BM
51 Tuniewicz Tomasz Pasłęk Bieg przełajowy 8 km Team Mustang Pasłęk paid BM
52 jankowski marek gdańsk Bieg przełajowy 8 km Quo Vadis paid BM
53 Sidorko-Filipowicz Joanna Gdańsk Nordic Walking 8 km Sobieszewskiej Gwiazdy paid BM
54 Olszewski Piotr Olszewski Leźno Nordic Walking 8 km paid BM
55 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
56 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk paid BM
57 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk paid BM
58 Frączek Rafał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km ASE Gdańsk Eko-Konsult paid
59 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk paid BM
60 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Runpassion.pl Team paid BM
61 Weiland Karina Weiland Sopot Bieg przełajowy 8 km
62 Hendrich Rafał Sierakowice Bieg przełajowy 8 km
63 Brylowska Grażyna Gdańsk Nordic Walking 8 km paid BM
64 Panek Klaudia Gdańsk Nordic Walking 8 km paid BM
65 Kątnik Leszek Gdańsk Nordic Walking 8 km Dziadkowy Klub Sportowy paid BM
66 Kędzia Edyta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
67 Kołodziej Rafał Zakopane Bieg przełajowy 8 km paid BM
68 Stosik Artur Pączewo Bieg przełajowy 8 km Straż Miejska Starogard Gdański paid BM
69 Krauze Łukasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
70 Hechliński Tomasz Gdańsk Nordic Walking 8 km FitnessFitback paid BM
71 Koncewicz Aneta Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team paid
72 Janka Renata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team paid BM
73 Krzyżański Bartłomiej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Invicta Power Team paid BM
74 Szuszkiewicz Sebastian Lębork Bieg przełajowy 8 km
75 Tabaka Waldemar Nowa Wieś Lęborska Bieg przełajowy 8 km paid BM
76 Moczulska Urszula Szczecin Bieg przełajowy 8 km paid BM
77 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny Nordic Walking 8 km XV Koło PZERiI Dywity paid BM
78 Stachórko Krzysztof Pasłęk Nordic Walking 8 km KRAM TEAM
79 Engelberg Łukasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Invicta Power Team paid BM
80 Kulas Czesława Pruszcz Gdański Nordic Walking 8 km MAJS paid BM
81 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański Nordic Walking 8 km MAJS paid BM
82 Duda Aleksandra Gdańsk Nordic Walking 8 km Politechnika Gdańska
83 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km Elite Team paid
84 Lubocka Elżbieta Gdańsk Nordic Walking 8 km Fitness fitback paid BM
85 Szczypior Gabriela Gdańsk Nordic Walking 8 km Fitness fitback paid BM
86 Lipińska Joanna Rumia Bieg przełajowy 8 km paid BM
87 Plich Dariusz Przodkowo Bieg przełajowy 8 km VWolfGarage paid BM
88 Marczuk Marcin Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wakacje Na Wyspie
89 Giedrojć Kamil Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Invicta Power Team paid BM
90 Pieper Agnieszka Lębork Bieg przełajowy 8 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK paid BM
91 Złotowska Irena Gdańsk Nordic Walking 8 km paid BM
92 Jarzabek Agnieszka Straszyn Bieg przełajowy 8 km Orto-klinika paid BM
93 Jarzabek Maciej Sytraszyn Bieg przełajowy 8 km Orto-klinika paid BM
94 Sawostianik Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Seaside Beauty studio paid BM
95 Panek Renata Hel Nordic Walking 8 km paid BM
96 Hermann Alexandra Hel Nordic Walking 8 km Helskie Morsy paid BM
97 Braszka Magdalena Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
98 Rauland Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują paid
99 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują paid
100 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg przełajowy 8 km paid BM


Views: 16826

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ