Grand Prix Trójmiasta #3
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Adamowicz Agnieszka Sopot Bieg przełajowy 8 km paid BM
2 Polański Marcin Sztutowo Bieg przełajowy 8 km Generat ze Sztutowa paid BM
3 Piotrowska Joanna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Kontener Formy paid BM
4 Anger Donata Lidzbark Bieg przełajowy 8 km 35.00 PLN
5 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking 8 km paid BM
6 Pasek Patrycja Koszalin Bieg przełajowy 8 km Klub Biegowy Jantar Świeszyno paid BM
7 Cybula Paweł Kazimierz Bieg przełajowy 8 km Danfoss Tuchom 35.00 PLN
8 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking 8 km Lęborskie Lwy 35.00 PLN
9 ZDANKO DOROTA GDYNIA Bieg przełajowy 8 km MRT/MOTYWATORNIA TEAM 35.00 PLN
10 Toporek Rafał Przodkowo Nordic walking 8 km Polipack Team Gwe 35.00 PLN
11 Pirski Adam Gdańsk - Osowa Bieg przełajowy 8 km 35.00 PLN
12 Pirska Beata Gdańsk - Osowa Bieg przełajowy 8 km 35.00 PLN
13 Kołaczyńska Monika Pogórze Nordic walking 8 km Step by Step Trójmiasto 35.00 PLN
14 Skwarło Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 35.00 PLN
15 Skwarło Dorota Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 35.00 PLN
16 Strzelecka Anna Żukowo Bieg przełajowy 8 km paid BM
17 Bielińska Natalia Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
18 Dolniak Martyna Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
19 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking 8 km LĘBORSKIE LWY paid BM
20 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking 8 km LĘBORSKIE LWY paid BM
21 Baberowska Jolanta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Trec Team paid BM
22 Prusinowski Michał Braniewo Bieg przełajowy 8 km paid BM
23 Białas Rafał Reda Bieg przełajowy 8 km Kontener Formy paid BM
24 Makowska Izabela Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
25 Pociask Krzysztof Rumia Bieg przełajowy 8 km Kontener Formy paid BM
26 Suchomska Małgosia Gdańsk Nordic walking 8 km paid BM
27 Sobolewska Monika Pisz Nordic walking 8 km paid BM
28 Sobolewski Wojciech Pisz Nordic walking 8 km paid BM
29 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Nordic walking 8 km PWS paid BM
30 Mielczarek Agnieszka Człuchów Bieg przełajowy 8 km 35.00 PLN
31 Brodecka Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km 17 LO Gdynia paid BM
32 Łozińska Wioletta Połczyn-Zdrój Nordic walking 8 km paid BM
33 Ossowska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Kobiety w biegu paid BM
34 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg przełajowy 8 km 35.00 PLN
35 Sośnicki Krzysztof Hel Bieg przełajowy 8 km helski zefirek 35.00 PLN
36 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic walking 8 km paid BM
37 Mikołajczuk Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
38 Beginski Sławomir Kowole Bieg przełajowy 8 km paid BM
39 Stradomski Roman Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
40 Górska Iwona Lębork Nordic walking 8 km Lęborskie Lwy paid BM
41 Szczęsny Leszek Gdansk Bieg przełajowy 8 km paid BM
42 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
43 Salamon Tomasz Kraków Bieg przełajowy 8 km paid BM
44 Zwierz Andrzej Gdynia Nordic walking 8 km Active Family Pasłęk paid BM
45 Bandurski Jacek SOPOT Bieg przełajowy 8 km 35.00 PLN
46 Garus Wiktor Wejherowo Bieg przełajowy 8 km paid BM
47 Sorn Łukasz Gdynia Nordic walking 8 km Face Nordic Walking Team/Elite Team paid BM
48 Modrzyńska Magdalena Elbląg Nordic walking 8 km paid BM
49 Modrzyński Przemysław Elbląg Bieg przełajowy 8 km paid BM
50 Labudda Katarzyna Wejherowo Bieg przełajowy 8 km paid BM
51 Hoppe Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team 35.00 PLN
52 Rydlewicz Justyna Tuchom Bieg przełajowy 8 km paid BM
53 Hiller Gabriela Gdynia Bieg przełajowy 8 km O-SOWA BIEGA 35.00 PLN
54 Babiński Sebastian Tczew Bieg przełajowy 8 km PatMat paid BM
55 Zalewska Elżbieta Zalewska Gniewino Bieg przełajowy 8 km paid BM
56 Zawacki Daniel Tczew Bieg przełajowy 8 km PatMat paid BM
57 Feld Maciej Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Santander Runners Team paid BM
58 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy 8 km paid BM
59 Sawicki Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Akademia Marynarki Wojennej paid BM
60 Czechowski Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
61 Łapiński Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Vege Runners 35.00 PLN
62 Maciak Joanna Szydłowo Nordic walking 8 km 35.00 PLN
63 Jarzębiński Piotr Wejherowo Bieg przełajowy 8 km paid BM
64 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg przełajowy 8 km paid BM
65 Sokolowska Anna Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
66 Socha Dorota Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
67 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking 8 km Elite Team 35.00 PLN
68 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking 8 km Elite Team 35.00 PLN
69 Szymańska Izabela Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team paid BM
70 Konkol Andrzej Lębork Nordic walking 8 km KreativSport Lębork paid BM
71 Dobosz Michal Gdynia Bieg przełajowy 8 km CompleXsports Triathlon TEAM paid BM
72 Szpyra Edward Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
73 Abramik Maria Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
74 Szczesny Damian Babi Dół Bieg przełajowy 8 km paid BM
75 Mórawski Sławomir Mórawski Toruń Nordic walking 8 km Toruń idziemy bez RYZYKA paid BM
76 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking 8 km paid BM
77 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km Morsy Zblewo Run Team paid BM
78 Sprengel Magda Borkowo Nordic walking 8 km 35.00 PLN
79 Niemiec Mariola Gdynia Nordic walking 8 km 35.00 PLN
80 KOWALSKI ANDRZEJ SOPOT Bieg przełajowy 8 km paid BM
81 WITTMANN Marcin Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
82 Stańco Mariola Rumia Bieg przełajowy 8 km paid BM
83 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Bieg przełajowy 8 km Norda Active Team paid BM
84 Bisko Karolina Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
85 Richert Henryk Tuchom Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team paid BM
86 Richert Danuta Tuchom Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team paid BM
87 Wiśniewski Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Rozbiegani Żychlin paid BM
88 Urbaniak Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie paid BM
89 Sularz Wojciech Gdynia Bieg przełajowy 8 km Soolashowe Truchtanie paid BM
90 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Bieg przełajowy 8 km UKS ŻABIANKA GDAŃSK paid BM
91 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Nordic walking 8 km FitnessFitback paid BM
92 Meyer Łukasz Luzino Bieg przełajowy 8 km LUK-CONNECT RACING TEAM paid BM
93 Skocka Anna Bojano Bieg przełajowy 8 km Parkrun Rumia 35.00 PLN
94 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km ATLAS RUNNING TEAM paid BM
95 Mikulski Arkadiusz Przywidz Bieg przełajowy 8 km paid BM
96 Mikulski Feliks Przywidz Bieg przełajowy 8 km paid BM
97 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT Bieg przełajowy 8 km paid BM
98 Raniewicz Jarek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
99 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km 49 Baza Lotnicza 35.00 PLN
100 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking 8 km team deaf paid BM


Views: 1877

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ