Grand Prix Trójmiasta #3
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gałgowska Krystyna Gdańsk Nordic walking 8 km Elite Team 45.00 PLN
2 Tuszyński Filip Rumia Bieg przełajowy 8 km paid BM
3 Jankowska-Giermek Edyta Rekowo Górne Nordic walking 8 km paid BM
4 Klekotko Fabian Pogorze Bieg przełajowy 8 km TriEagles paid BM
5 Giermek Łukasz Giermek Rekowo Górne Nordic walking 8 km paid BM
6 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
7 Grzegorczyk Leszek Dębostrów Nordic walking 8 km ecopol paid BM
8 Bogucka-Panek Maria Bogucka-Panek Sopot Nordic walking 8 km paid BM
9 Kobierzyński Łukasz Władysławowo Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
10 Zajk Alicja Gdynia Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team paid BM
11 Hechliński Tomasz Gdańsk Nordic walking 8 km 45.00 PLN
12 Sawostianik Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
13 Korner Ewa Sztum Bieg przełajowy 8 km paid BM
14 Stachórko Krzysztof Pasłęk Nordic walking 8 km KRAM TEAM 45.00 PLN
15 Krzyżański Bartłomiej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Invicta Power Team paid BM
16 Weiland Karina Weiland Sopot Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
17 Mogiłka Aleksander Gdynia Nordic walking 8 km Elite Team 45.00 PLN
18 Cybula Paweł Kazimierz Bieg przełajowy 8 km Danfoss Tuchom 45.00 PLN
19 Karolewska Katarzyna Toruń Nordic walking 8 km Pierniki Toruń 45.00 PLN
20 Przyborkiewicz Zuzannna Toruń Nordic walking 8 km Pierniki Toruń 45.00 PLN
21 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Nordic walking 8 km Pierniki Toruń 45.00 PLN
22 Wydrowska Sylwia Kartuzy Nordic walking 8 km Psychofanki paid BM
23 Jasiczek Paulina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Holiday Inn Gdansk 45.00 PLN
24 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg przełajowy 8 km Dąbrowski Team paid BM
25 Brylowska Grażyna Gdańsk Nordic walking 8 km paid BM
26 Sałata Dorota Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
27 Waśkiewicz Sebastian Lipno Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
28 Odya Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
29 Tatrocki Daniel Orłowo Bieg przełajowy 8 km RuN forestRuN 45.00 PLN
30 Ponarad Magdalena Lubowidz Nordic walking 8 km Lęborskie Lwy 45.00 PLN
31 DUSZA ANNA SZCZECIN Nordic walking 8 km Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 45.00 PLN
32 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
33 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking 8 km Face Nordic Walking Team paid BM
34 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking 8 km Face Nordic Walking Team paid BM
35 Paprocki Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Somsiady paid BM
36 Zadka Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
37 Sibik Beata lębork Nordic walking 8 km Lęborskie Lwy paid BM
38 OKOŃSKA ŻANETA GRUDZIADZ Bieg przełajowy 8 km paid BM
39 Wyszomirska Monika Gdynia Nordic walking 8 km paid BM
40 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic walking 8 km paid BM
41 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic walking 8 km paid BM
42 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 8 km paid BM
43 Konrad Justyna Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid BM
44 Lubocka Elżbieta Gdańsk Nordic walking 8 km Fitness fitback paid BM
45 Szczypior Gabriela Gdańsk Nordic walking 8 km Fitness fitback paid BM
46 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny Nordic walking 8 km XV Koło PZERiI Dywity paid BM
47 Chudziński Andrzej Elbląg Nordic walking 8 km K S Elbląskie Włócz-Kije paid BM
48 Warchoł Bogumił Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
49 NADOLNA ALICJA MALBORK Bieg przełajowy 8 km KIJOWY FOLK paid BM
50 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg przełajowy 8 km Rozbiegany Pasłęk paid BM
51 Kruk Mateusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
52 Mirek Emilia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km DCT Drużyna biegowa paid
53 Szymaniuk Małgorzata Sopot Bieg przełajowy 8 km paid BM
54 Jachimowicz Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
55 Bańdo Weronika Reda Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
56 Netkowski Wojciech Warszawa Nordic walking 8 km Pasja Nordic Walking paid BM
57 Weryszko Marek Banino Bieg przełajowy 8 km paid BM
58 Miętka Monika Lębork Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
59 Maciazek Jolanta Gdańsk Nordic walking 8 km paid BM
60 Szymański Stefan Kieźliny Nordic walking 8 km XV Koło PZERiI Dywity 45.00 PLN
61 Grykałowska Monika Gdańsk Nordic walking 8 km Elite Team 45.00 PLN
62 Karlikowska Joanna Gdańsk Nordic walking 8 km Karlikowscy Team paid BM
63 Bury Paweł Gdynia Bieg przełajowy 8 km biegamyrazem.pl paid BM
64 Szczęch-Lidzbarska Elżbieta Chwaszczynoa Bieg przełajowy 8 km Drużyna Adasia paid BM
65 Romańska Michalina Bolszewo Bieg przełajowy 8 km MTB - Małe Trójmiasto Biega 45.00 PLN
66 Skawiński Tomasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km NEXUS Team 45.00 PLN
67 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km JARBUD paid BM
68 Błaszczyk Karolina Gdańsk Nordic walking 8 km Elite Team 45.00 PLN
69 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg przełajowy 8 km paid BM
70 Podhajna Agnieszka Szczecin Nordic walking 8 km paid BM
71 Ziółkowska Sylwia Szczecin Nordic walking 8 km Puszczyk Bukowy paid BM
72 Żmudzki Mateusz Lębork Bieg przełajowy 8 km paid BM
73 Kopicka Eliza Gdańsk Nordic walking 8 km paid BM
74 Żukowska Alicja Gdańsk Nordic walking 8 km paid BM
75 Matlingiewicz Katarzyna Rzeszów Bieg przełajowy 8 km paid BM
76 Baran Monika Rzeszów Bieg przełajowy 8 km paid BM
77 Stykuć Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Keep Calm And Run 45.00 PLN
78 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW BOJANO Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT paid BM
79 Krygowski Tomasz Tuchola Bieg przełajowy 8 km paid BM
80 Radecka Ilona Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
81 Stanek Darek Lubowidz Bieg przełajowy 8 km paid BM
82 Plieth Jerzy Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
83 Boyke Emil Lębork Bieg przełajowy 8 km paid BM
84 Boyke Eliza Lębork Bieg przełajowy 8 km paid BM
85 Jarosz Marzena Gdańsk Nordic walking 8 km paid BM
86 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking 8 km Lęborskie Lwy 45.00 PLN
87 Tomkiel Wojciech Gdynia Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
88 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
89 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT paid BM
90 Frankowska Justyna Kartuzy Bieg przełajowy 8 km Psychofanki paid BM
91 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Bieg przełajowy 8 km paid BM
92 Kędzia Edyta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km PEWIK GDYNIA 45.00 PLN
93 Tabaka Waldemar Nowa Wieś Lęborska Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
94 Demski Krzysztof Sopot Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
95 Fryczke Maciej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km T-Mobile Sport Team 45.00 PLN
96 Skwiot Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM
97 Przybyszewski Kamil Mława Bieg przełajowy 8 km Akademia Sztuk Walk SENSHI paid BM
98 Kleina Michał GDYNIA WITOMINO Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
99 Kątnik Leszek Gdańsk Nordic walking 8 km Dziadkowy Klub Sportowy paid BM
100 Szupienko Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid BM


Views: 5600

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ