Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jokiel Radosław Gdańsk MTB Mini Rowersi Cycling Team paid on-line
2 Treder Marian Łosino Duathlon Gmina Kobylnica free participation
3 Bielecka Sylwia Warszawa Triathlon paid on-line
4 Łańcucki Jarosław Słupsk Triathlon paid on-line
5 Kowalski Adam Słupsk Triathlon paid on-line
6 Walczak Krzysztof Gdynia Triathlon ElektroniczneZapisy.pl Team limit reached
7 Lewandowski Patryk Wejherowo MTB Mini Norda Active Team 65.00 PLN
8 Setnik Daniel Słupsk Triathlon Decathlon Tri Team Słupsk paid on-line
9 Kaminski Tomasz Bytów MTB Mini paid on-line
10 Muszyński Andrzej Gdynia Duathlon paid on-line
11 Cich Patrycja Rotmanka Duathlon Anatomówki paid on-line
12 Trusiak Miłosz Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk 35.00 PLN
13 Piwoński Robert Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk 35.00 PLN
14 Zblewski Patryk Słupsk Duathlon Night Runners Słupsk 85.00 PLN
15 Kubiński Rafał SŁUPSK Duathlon Night Runners Słupsk paid on-line
16 Jarząbek Nikodem Karsin MTB Mini GardenFlora MTB Team paid on-line
17 Wiercichowski Marcin Kraków Duathlon paid on-line
18 Trusiak Agnieszka Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk 35.00 PLN
19 Motwodło-Zawadzka Izabella Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk 35.00 PLN
20 Borowska Iwona Słupsk Bieg przełajowy 35.00 PLN
21 Sull Kacper Wodnica Bieg przełajowy Night Runners Słupsk 35.00 PLN
22 Figiel Dominika Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk 35.00 PLN
23 Sull Agnieszka Wodnica Bieg przełajowy Night Runners Słupsk 35.00 PLN
24 Damps Julita Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk 35.00 PLN
25 Goluch Adam Gdańsk Duathlon Dla rekraacji paid on-line
26 KULESZA ROBERT KRĘPA SŁUPSKA Duathlon paid on-line
27 Was Krzysztof Siemianice MTB Mega paid on-line
28 Lidzbarska Beata Luzino MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM paid on-line
29 Zagdan Arkadiusz Bytów MTB Mini 65.00 PLN
30 Styczeń Roman Elbląg MTB Mini HYDROPRESS MTB Team paid on-line
31 Wielgat Łukasz Pieńkowo Bieg przełajowy KB Bryza Postomino paid on-line
32 Turczyn Grzegorz Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk paid on-line
33 Jarząbek Bartłomiej Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team paid on-line
34 Trzciński Waldemar Karsin MTB Mega GardenFlora MTB Team paid on-line
35 Pionk Tadeusz Rumia Duathlon paid on-line
36 Knapik Jakub Gdańsk Triathlon MAMY TO paid on-line
37 Boczkowski Jacek Kobylnica Triathlon Gmina Kobylnica limit reached
38 Kilian Beata słupsk Triathlon paid on-line
39 Pokładowski Damian Bytów MTB Mini paid on-line
40 Kallaur Krystian Słupsk Triathlon paid on-line
41 Mikołajczyk Katarzyna Gdynia MTB Mini MAMY TO 65.00 PLN
42 Dragan Karol Gdynia Triathlon limit reached
43 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze MTB Mini VO2max MTB Team 65.00 PLN
44 Wanta Łukasz Bytów MTB Mini Mtb Bytów paid on-line
45 Grążawski Piotr Gdynia Duathlon Grą biegiem rowerem paid on-line
46 Żywicki Paweł Bytów MTB Mini MLKS Baszta Bytow 65.00 PLN
47 Gołąb Marta Gdynia MTB Mini paid on-line
48 Gołąb Patryk Gdynia MTB Mini paid on-line
49 Jończyk Krzysztof Wrześnica MTB Mini paid on-line
50 Komorowski Remigiusz Lubiszewo Tczewskiie Bieg przełajowy Crosselite paid on-line
51 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskiie Bieg przełajowy Crosselite paid on-line
52 Jereczek Sławomir Rzepnica Triathlon Kajaki Młyn paid on-line
53 Waliszewska Joanna Słupsk Bieg przełajowy paid on-line
54 Ciachla Agnieszka słupsk Bieg przełajowy paid on-line
55 Wunsch Piotr Luzino MTB Mini Biuro Rachunkowe EURO w Luzinie paid on-line
56 Joskowska Iwona Luzino MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM paid on-line
57 Zurel Waldemar Rypin MTB Mini Cykliści Rypin paid on-line
58 Jałkiewicz Alek pogórze Triathlon MAMY TO paid on-line
59 Wangler Tomasz Gdynia Triathlon MAMY TO paid on-line
60 Zurel Michał Rypin Duathlon Cykliści Rypin paid on-line
61 Maliszewski Adrian Gdynia Triathlon MAMY TO paid on-line
62 Nowicki Mateusz Sokołowo Budzyńskie Triathlon Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka paid on-line
63 Kos Krystian Kobylnica Triathlon Gmina Kobylnica Centralny Poligon Sił Powietrznych limit reached
64 BIERNACZYK ROBERT Ustka MTB Mini paid on-line
65 Monasterski Sylwester Koszalin MTB Mini AKS Koszalin paid on-line
66 Urban Ewelina Włynkówko Bieg przełajowy 35.00 PLN
67 Wasiewicz Paweł Gdańsk Duathlon Omida Cyclo & Run Team paid
68 Kryzel Tomasz Człuchów Bieg przełajowy WIKING RYCHNOWY paid on-line
69 Bielecki Tadeusz Rumia Duathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA paid on-line
70 Bartosiak Bartłomiej Włynkówko Bieg przełajowy 35.00 PLN
71 Wenta Gabriel ŁEBUNIA MTB Mini Łebunia paid on-line
72 Kaminski Radosław Bytów MTB Mini paid on-line
73 Jaworski Bartosz Kwidzyn MTB Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 65.00 PLN
74 Hejnowski Marcin Gniew Triathlon Alma-color paid on-line
75 SMENTOCH Mariusz LIPUSZ Duathlon Akademia Biegowa Kościerzyna paid on-line
76 Wójcik Damian Darłowo Triathlon Runnerswalde Darłowo limit reached
77 Moczulski Stefan Slupsk Duathlon 85.00 PLN
78 Reca Elżbieta Mądrzechowo Triathlon Baszta Bytów Masters paid on-line
79 Bętlewska Renata Słupsk Duathlon paid on-line
80 Zarzycki Arkadiusz Gdańsk MTB Mega Apteki Gemini 70.00 PLN
81 Maciołek Arkadiusz Iława Triathlon Crossfit team Susz paid on-line
82 Żurawski Sebastian Dębno Triathlon paid on-line
83 Majewski Marek Prabuty MTB Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ paid on-line
84 Norek Ryszard sławno MTB Mini 65.00 PLN
85 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Triathlon Florian Chojnice paid on-line
86 Bielecka Kornelia Rumia Triathlon UKS Siódemka Rumia paid on-line
87 Nagel Anna Bojano MTB Mini paid on-line
88 Kuźba Jakub Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA paid
89 Kuźba Justyna Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA paid
90 Pupiec Mariusz Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA paid on-line
91 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA paid on-line
92 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Triathlon Florian Chojnice paid on-line
93 Dratwa Daniel Gdansk Triathlon paid on-line
94 Gortat Bogumił Dobrzęcino MTB Mini Olite Rh+ Racing Team paid on-line
95 Szkobel Lucyna Łubiana Duathlon BOTRANS paid on-line
96 Superson Maciej Gdynia Duathlon paid on-line
97 DORNIAK ADRIAN SŁUPSK MTB Mini paid on-line
98 Łubkowska Magdalena Słupsk Bieg przełajowy paid on-line
99 WENTA WALDEMAR SIERAKOWICE Duathlon paid on-line
100 WENTA WIESŁAWA WYGODA SIERAKOWSKA Duathlon ks bat paid on-line


Views: 4502

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ