I Sztafetowy Bieg Żukowski
# Team name City Distance Sum to pay
1 BUSPRESTIGE WEJHEROWO Sztafeta biegowa mężczyzn paid on-line
2 Elit team Gdańsk Sztafeta nordic walking mieszana paid
3 Gdańskie Wody Aktywują I Gdańsk Sztafeta nordic walking mieszana paid on-line
4 Gdańskie Wody Aktywują III Gdańsk Sztafeta nordic walking kobiet paid on-line
5 Gdańskie Wody Aktywują II Gdańsk Sztafeta nordic walking mężczyzn paid on-line
6 Nordic Walking Pasłęk 3 Pasłęk Sztafeta nordic walking kobiet paid on-line
7 Stepowcy z Trójmiasta Gdynia Sztafeta nordic walking kobiet paid on-line
8 Lęborskie Lwy III Lębork Sztafeta nordic walking kobiet paid on-line
9 Biegający Tczew Tczew Sztafeta biegowa mieszana paid
10 Nasz-Dach Glinno Sztafeta biegowa mężczyzn paid on-line
11 Kujawscy Runners V Pępowo Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
12 Nordic Walking Pasłęk 2 Pasłęk Sztafeta nordic walking mieszana paid on-line
13 DREAM TEAM Ż19 Elblag Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
14 CrossElite1 ROKITKI Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
15 FASTNIKO Klukowa huta Sztafeta biegowa mieszana
16 CrossElite 2 Pruszcz Gdanski Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
17 Elite Team 2+2 Gdynia Sztafeta nordic walking mieszana paid
18 Galowie z Galicji z Kaszubianką Tarnów Sztafeta nordic walking mieszana paid on-line
19 Kujawscy Runners III Gdynia Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
20 Kujawscy Runners II Gdynia Sztafeta biegowa kobiet paid on-line
21 EBTB Słupsk Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
22 Kujawscy Runners IV Banino Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
23 Kujawscy Runners I Żukowo Sztafeta biegowa mężczyzn paid on-line
24 Team Deaf Gdynia Sztafeta nordic walking kobiet paid on-line
25 Klub sportowy DED Kaliningrad Sztafeta nordic walking mieszana paid
26 Elite Team Gdańsk Sztafeta nordic walking kobiet paid
27 Słoneczna Sztafeta Elite Team Gdynia Sztafeta nordic walking mieszana paid
28 Cobra Oddział Specjalny Glincz Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
29 nieDZIELNI biegacze Żukowo Sztafeta biegowa kobiet paid on-line
30 Gdańszczanki Gdańsk Sztafeta biegowa kobiet paid on-line
31 Dzikusy Kartuzy Sztafeta biegowa mężczyzn paid on-line
32 Pozytywnie Zabiegani Gdynia Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
33 Przodkowskie Morsy Kartuzy Sztafeta nordic walking mieszana paid on-line
34 4 speed Gdańsk Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
35 CrossElite Tczew Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
36 Fajnebabki Kowale Sztafeta nordic walking kobiet paid on-line
37 Żukowianki Żukowo Borkowo Sztafeta nordic walking kobiet paid on-line
38 Dziady biegną Gdańsk Sztafeta biegowa mężczyzn paid on-line
39 APTIV TEAM Gdańsk Sztafeta nordic walking kobiet paid on-line
40 Nordic Walking Pasłęk Elbląg Sztafeta nordic walking mieszana paid on-line
41 Lęborskie Lwy II Lębork Sztafeta nordic walking mężczyzn paid on-line
42 KOMANDO FLAKI Wejherowo Sztafeta biegowa mężczyzn paid on-line
43 Step by Step Trójmiasto Gdansk Sztafeta nordic walking mężczyzn paid on-line
44 Pruszcz Biega Pruszcz gdański Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
45 Dream Team brothers & sister Bolszewo Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
46 Tyvek team Kosakowo Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
47 W Lidzbarskich siła Chwaszczyno Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
48 Lęborskie Lwy I Lębork Sztafeta nordic walking kobiet paid on-line
49 Miki Squad ROTMANKA Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
50 Rodzinka z Klasą Mściszewice Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
51 Reebok Run Crew Tczew Tczew Sztafeta biegowa mieszana paid on-line
52 Tri Mama Team Gdańsk Sztafeta biegowa kobiet paid on-line
53 AKAS team Gdynia Sztafeta biegowa kobiet paid on-line


Views: 5436

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ