# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozenski Bartosz | Olsztyn | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Fitmania Olsztyn | |
2 | HERMAŃSKI Piotr | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Salka fit | |
3 | Żarejko Michał Żarejko | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Salka Fit | |
4 | Krzyżaniak Piotr | Ostróda | Polska | Bieg Kowboja | Operacja Sport | paid on-line |
5 | Chomicz Jakub | Suwałki | Bieg Kowboja | KLIMAT SUWAŁKI | paid on-line | |
6 | Chomicz Bożena | Suwałki | Polska | Bieg Kowboja | KLIMAT SUWAŁKI | paid on-line |
7 | Chomicz Tomasz | Suwałki | Polska | Bieg Kowboja | KLIMAT SUWAŁKI | paid on-line |
8 | Kardasz PATRYCJA | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Salka fit | |
9 | Sikorska Anna | bartoszyce | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
10 | Majewski Mateusz | bartoszyce | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
11 | Grabarczyk Julia | Edynburg | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
12 | Świtaj Nina | Mrągowo | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
13 | Dublaszewska Ula | Jaroty | Polska | Bieg Kowboja KIDS | R.AMBO Druga Crew | |
14 | Dublaszewski Marcin | Jaroty | Polska | Bieg Kowboja | R.AMBO Druga Crew | paid on-line |
15 | Ziętek Dominika Ziętek | Tychy | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
16 | Pyka Paweł | Tychy | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
17 | Jakończuk Piotr | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja | Salka fit | paid on-line |
18 | Adamowicz Paweł | Olsztyn | Polska | Bieg Kowboja | Salka fit | paid on-line |
19 | Jablonski Szymon | sierpc | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Biegaj z Dymkiem | |
20 | Serafin Łukasz | Dźwierzuty | Polska | Bieg Kowboja | OSP Dźwierzuty | |
21 | Kozlowski Edward | Lyse | Polska | Bieg Kowboja | ||
22 | Kachel Hanna | Mrągowo | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
23 | Rolnik Zuzanna | Wydminy | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
24 | Czopek Marcin | Dźwierzuty | Polska | Bieg Kowboja | OSP Dźwierzuty | paid on-line |
25 | Żarejko Sławomir Żarejko | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja | Salka Fit | paid on-line |
26 | Kińska Marta | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja | Salka fit | paid on-line |
27 | Strzelczyk Ewa | Szczytno | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
28 | Janczewski Kuba | Budziska Leśne | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Myszaki | |
29 | Janczewski Michał | Budziska Leśne | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Myszaki | |
30 | Nitschka Lena | Giżycko | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
31 | Nitschka Olga | Giżycko | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
32 | Rudzewicz Marta | Gołdap | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
33 | Jowsa Daniel | Kętrzyn | Polska | Bieg Kowboja | Zawsze Możesz Lepiej | |
34 | Melzacki Rafał | Olsztyn | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
35 | Jach Emilia | Orzysz | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
36 | Jach Mateusz | Orzysz | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
37 | Kopaniec Artur | Sorkwity | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Mdp Sorkwity | |
38 | Burda Mateusz | Sorkwity | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
39 | Więsyk Jacek | Orzysz | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
40 | Więsyk Jakub | Orzysz | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
41 | Dzirba Marcin | Siniec | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
42 | Karczewska Alicja | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja | Salka Fit | paid on-line |
43 | Zajczyk Dorota | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja | Salka Fit | paid on-line |
44 | Żbikowski Armin | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja | Salka Fit | paid on-line |
45 | Dobolska Monika | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja | Salka Fit | paid on-line |
46 | Hermańska Marzena | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja | Salka fit | paid on-line |
47 | Grotkowski Radoslaw Grotkowski | Pasym | Polska | Bieg Kowboja | Egger | paid on-line |
48 | Grotkowska Paulina | Pasym | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
49 | Jaryst Paweł | Ryn | Polska | Bieg Kowboja | ||
50 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | Bieg Kowboja | ||
51 | Bełbot Julia | Giżycko | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Przedszkole nr 4 w Giżycku | |
52 | Bełbot Wiktoria | Giżycko | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku | |
53 | Sawicki Gabor | Olsztyn | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
54 | Dziczek Aniela | Olsztyn | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
55 | Roicka Magdalena Roicka | Biskupiec | Polska | Bieg Kowboja | Egger | paid on-line |
56 | Majewska Marlena | bartoszyce | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
57 | Sikorska Edyta | bartoszyce | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
58 | sikorski szymon | bartoszyce | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
59 | Majewski Jacek | bartoszyce | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
60 | Urbanowicz Miłosz | Suwałki | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
61 | Osiecki Piotr | Ketrzyn | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Cyklon Ketrzyn | |
62 | Osiecki Krzysztof | Ketrzyn | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Cyklon Ketrzyn | |
63 | Osiecka Maria | Ketrzyn | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Cyklon Ketrzyn | |
64 | Jelińska Julia | Orzysz | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Zespół szkół i przedszkoli w Orzyszu Klub tekwondo Wikingowie | |
65 | Jeliński Jakub | Orzysz | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Zespół szkół i przedszkoli w Orzyszu Klub tekwondo Wikingowie | |
66 | Janczewska Aneta | Orzysz | Polska | Bieg Kowboja | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid on-line |
67 | Skrzyńska Elżbieta | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja | Salka Fit | paid on-line |
68 | Skrzyńska Katarzyna | Barczewo | Polska | Bieg Kowboja | Salka Fit | paid on-line |
69 | Słowakiewicz EWELINA | Olsztyn | Polska | Bieg Kowboja | Salka fit | paid on-line |
70 | Dzirba Wiktoria | Srokowo | Polska | Bieg Kowboja | Drużyna ML | paid on-line |
71 | Krynicki Mariusz | Kętrzyn | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
72 | Dzirba Izabela | Kętrzyn | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
73 | Puchalski Olivier | Mrągowo | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
74 | Sobczak Karina | Koszalin | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Szkoła Podstawowa nr 5 Koszalin | |
75 | Szulkowski Przemysław | Szczytno | Polska | Bieg Kowboja | MORSY SZCZYTNO#RESET | paid on-line |
76 | Chomicz Filip | Suwałki | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
77 | Chomicz Dominik | Suwałki | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
78 | Piotrowski Marcel | Olsztyn | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Przedszkole miejskie nr 6 Olsztyn | |
79 | Milewski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
80 | Milewska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
81 | Chomicz Sebastian | Suwałki | Polska | Bieg Kowboja | FIT BOCZKI | paid on-line |
82 | Turalska Aneta | Sierpc | Polska | Bieg Kowboja | Biegaj z Dymkiem | paid on-line |
83 | Maciejewski Franciszek | Ełk | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Szkoła podstawowa nr 1 Ełk | |
84 | Sędrowski Krystian | Kętrzyn | Polska | Bieg Kowboja | Sunday Runners | paid on-line |
85 | Jowsa Arkadiusz | Kętrzyn | Polska | Bieg Kowboja | Sunday Runners | paid on-line |
86 | Rolnik Bartosz | Wydminy | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Luks Sport z Kulturą | |
87 | Kretkiewicz Monika | Dźwierzuty | Polska | Bieg Kowboja | ||
88 | Szpak Gabriela | Giżycko | Polska | Bieg Kowboja KIDS | ||
89 | Kujawska Julia | GIŻYCKO | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Gumisie | |
90 | Kujawska Patrycja | GIŻYCKO | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Gumisie | |
91 | Kujawa Wiktoria | Biskupiec | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Power Rangers | |
92 | Kujawa Damian | Biskupiec | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Power Rangers | |
93 | Malinowski Maciej | Łukta | Polska | Bieg Kowboja | ||
94 | Gołębiowski dawid | Kętrzyn | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
95 | Krawczyk Robert | Kętrzyn | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
96 | Dziwniel Anna | Kętrzyn | Polska | Bieg Kowboja | Biegam bo muszę inaczej się uduszę | paid on-line |
97 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg Kowboja KIDS | Godlewski Runners | |
98 | Ignaczak Agnieszka | Polska Wieś | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
99 | Rogalski Grzegorz | Szczytno | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line | |
100 | Oklińska Magdalena | Kętrzyn | Polska | Bieg Kowboja | paid on-line |
Views: 10710