# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łuchniak Sonia | Mosty | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
2 | Łuchniak Nina | Mosty | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
3 | Bujalski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | GENETIX Team | |
4 | Bujalska Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | GENETIX Team | |
5 | Likowska Stella | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
6 | Maślanka Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
7 | Latek Łukasz | Kętrzyn | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
8 | Glezman Maja | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Lęborski klub biegacza im.braci petk | |
9 | Gołąbowicz Oliwia | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Lęborski klub biegacza im.braci petk | |
10 | zwierzynska nina | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
11 | wojdyło weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
12 | Surdy Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
13 | Rycharski Mikołaj | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
14 | Bartoszewska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
15 | Mendalka Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
16 | Bagiński Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP8 Gdańsk | |
17 | Rotman Mikolaj | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
18 | Rotman Iga | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
19 | Markowska Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
20 | Masternak Emil | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP39 | |
21 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole | |
22 | Bohdziewicz Lauren | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
23 | Stencel Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Szkoła Podstawowa 44 | |
24 | Cieślik Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa 44 | |
25 | Cieślik Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa 44 | |
26 | Sztybor Antek | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
27 | Littwin Albert | Kłosowo | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
28 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | OSP KŁOSOWO | |
29 | Miecznikowska Lidia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
30 | Piernicki Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole 68 Gdańsk | |
31 | Piernicki Błażej | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole 68 Gdańsk | |
32 | kaniuka ewa | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
33 | Kaniuka iga | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
34 | GLUBIAK BORYS | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
35 | Juszczyk Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
36 | Wysłouch Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
37 | Wysłouch Maria | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
38 | Gumkowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
39 | Smorczewski Bruno | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
40 | Parzyk Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
41 | Południewski Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
42 | Tartanus Kinga | Nieborów | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | GZSiSS / SP92 | |
43 | Wojnarowski Cezary | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole krzyś | |
44 | Wojnarowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole krzyś | |
45 | Korpalska Ida | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
46 | Chmurzynska Oliwia | Stężyca | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SKLA Sopot | |
47 | Witkowska Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
48 | Witkowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
49 | Panek Bianka | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 75 w Gdańsku | |
50 | Panek Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 75 w Gdańsku | |
51 | Zakrzewska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SzP. 75 | |
52 | Zakrzewski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SzP. 75 | |
53 | Kubicki Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
54 | ZARZYCKI Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
55 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
56 | Kusyk Maciej | Gdańsk | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole Radosny Zakątek | ||
57 | Kusyk Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 19 | |
58 | Kasprowicz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
59 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 75 w Gdańsku | |
60 | Gajek Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
61 | Zwolińska Amelia | Kowale | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
62 | Wraga Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole nr 68 | |
63 | Wróblewska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkola Podstawowa nr 48 | |
64 | Cellmer Magdalena | Pruszcz Gdanski | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | ||
65 | Suchodolski Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
66 | Suchodolski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
67 | Polak Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
68 | Schwan Mateusz | Rumia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
69 | Chrapkowska Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
70 | Politowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
71 | Politowska KAJA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
72 | Pępek Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
73 | Pępek Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
74 | Bosch Matylda | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 49 | |
75 | Fordoński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
76 | Nowicka Nel | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Malucha | |
77 | Nowicka Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkola | |
78 | Nowicka Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole | |
79 | Rumkowska Nikola | gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
80 | Gościcki Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Jaguar Gdańsk | |
81 | Gościcka Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Akademia Blanika AZS AWFiS | |
82 | PALECKI OLGIERD | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
83 | Miranowicz Marcelina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Miranowicz Team | |
84 | Miranowicz Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Miranowicz Team | |
85 | Tuszkowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | GKS Stoczniowiec | |
86 | Kotulak Paweł | Borkowo | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
87 | Kotulak Jan | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
88 | Pawłowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
89 | Pawłowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
90 | Lenz Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
91 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 Gdańsk | |
92 | Wróblewski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SKLA Sopot | |
93 | Szyca Iza | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
94 | Dołęcka Malena | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
95 | Dołęcki Milan | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
96 | Grudzińska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
97 | Grudzińska Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
98 | Grudzińska Maria | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
99 | Lademan Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
100 | Grzeszczuk Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Sztafeta Nadziei |
Views: 15979