Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dorośli
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Gumkowski Szymon Gdańsk Start Zorza Gdynia S paid
2 Polański Marcin Sztutowo Start Generat ze Sztutowa S paid
3 Jesiołowski Łukasz Jesiołowski Gdańsk Start M paid
4 Śliwińska Edyta Kosakowo Start Team Deaf L paid
5 Litewski Tomasz Juszkowo Start Team Deaf XL paid
6 Litewska Joanna Juszkowo Start L paid
7 Zbronski Marcin Zbronski Gdańsk Start M paid
8 Koryciński Rafał Gdańsk Start M paid
9 Trojak Iwona Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
10 Witkowski Jakub Gdańsk Start L paid
11 Robles José Carlos Gdansk Start Castilla M paid
12 Wiczanowska Anna Gdańsk Start M paid
13 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Start XL paid
14 |Szpek Paweł |Gdańsk Start XL paid
15 Szpek Joanna Gdańsk Start XS paid
16 Lenard Agnieszka Gdańsk Start M paid
17 Witt Oskar Gdańsk Start M paid
18 Bobrowski Paweł Gdańsk Start XS paid
19 Gołąbek Natalia Zaspa Start - mieszkańcy dzielnicy XS
20 Bejm Łukasz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy XL
21 Rozmus Katarzyna Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy LPP Team XS
22 Pepłońska Anna Gdańsk Start M paid
23 Boberski Artur Gdańsk Start (pakiet z koszulką) RMDC L
24 Pinker STANISŁAW Gdańsk Start L paid
25 Mazurek Arkadiusz Gdansk Start M paid
26 Rychert Marta Gdańsk Start (pakiet z koszulką) M paid
27 Towarnicka Izabela Gdynia Start Team Deaf S paid
28 Pelczar Barbara Gdansk Start Deaf Woman-Mom L
29 Pępek Agata Gdańsk Start M paid
30 Łokucijewska Izabela Gdańsk Start S paid
31 Renke Maria Gdańsk Start M paid
32 Dziemian Jakub gdańsk Start L paid
33 Badziong Mateusz Gdańsk Start XL paid
34 Kołosowski Krzysztof Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy XL
35 Kołosowska Pola Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
36 Szumacher Marta Pelplin Start S paid
37 Pomagruk Łukasz Gdańsk Start L paid
38 Szydłowski Gaweł Gdańsk Start L paid
39 Tomaszewski Michał Gdańsk Start XL paid
40 Szydłowski Mirosław Gdańsk Start L paid
41 Baranowski Piotr Gdańsk Start L paid
42 Szemryk Anna Szemryk Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) M paid
43 Durajczyk Bartłomiej Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy S
44 Łatysz Andrzej Gdańsk Start L paid
45 Bącela Igor Gdańsk Start L paid
46 Dąbrowska Daria Gdańsk Start Wild Team M paid
47 Kasprowicz Emilia Gdańsk Start M paid
48 Joszczak Michał Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
49 Lis Ilona Gdańsk Start Lekki Tydzień S paid
50 Rogowski Patryk Gdańsk Start S paid
51 Gardecki Piotr Gdańsk Start L paid
52 Wnorowski Wojciech Gdańsk Start M paid
53 Radawiec Marcin Gdańsk Start XL paid
54 Paszkowski Paweł Gdańsk Start M paid
55 Bujnowski Maciej Gdańsk Start L paid
56 Solecka Gosia Gdańsk Start (pakiet z koszulką) L paid
57 Lewandowski Mikołaj Gdańsk Start (pakiet z koszulką) M paid
58 Riabukha Oleksandr Krzemieńćzuk Ukraina Start (pakiet z koszulką) M paid
59 Gojlik Kazimierz gdansk Start amator M paid
60 BĄKOWSKI Zbigniew GDAŃSK Start - mieszkańcy dzielnicy XL
61 Pieczyrak Stanisław Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) M paid
62 Junowicz Kamil Gdańsk Start XL paid
63 Płoszkiewicz Dorota Juszkowo Start - mieszkańcy dzielnicy S paid
64 Socha Agata Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
65 Bukowski Dariusz Sopot Start AZS UG M paid
66 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Start MIŚ Biega L paid
67 Żurawski Piotr Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
68 Sobieraj Grzegorz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) L paid
69 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia Start biegamyrazem.pl / Intel Runners M paid
70 Weryk Mateusz Gdańsk Start L paid
71 Matysiak Weronika Gdańsk Start M paid
72 Wieczorek Tomasz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
73 Peek Krystian Gdansk Start BBL AWFiS L paid
74 KOŃCZYŃSKI Paweł GDAŃSK Start M
75 skoniecki dariusz gdansk Start XL paid
76 Ossowska Daria Gdańsk Start M paid
77 Miranowicz Agnieszka Gdańsk Start Miranowicz Team L paid
78 Kwiatkowski Tomasz Gdańsk Start L
79 Rycharska Sylwia Pruszcz Gdański Start S paid
80 Aleksiejuk Bartosz Gdańsk Start XL paid
81 Bąkowska Alicja Gdańsk Start M paid
82 Dąbrowski Krzysztof Gdańsk Start L paid
83 Bolechowski Kamil Pruszcz Gdański Start M paid
84 Lewandowska Justyna Gdańsk Start S paid
85 Milewska Weronika Przechlewo Start S paid
86 Kwiatek Maciek Miłakowo Start M paid
87 Szady Elżbieta Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy XS
88 Auguściak Marcin Gdańsk Start L paid
89 Nycek Maciej Gdańsk Start M paid
90 Rumkowski Piotr Gdynia Start XXL paid
91 Lorych Krystian Borkowo Start M paid
92 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk Start M paid
93 Baranowska Anna Gdańsk Start XS paid
94 Opanowicz Kamila Gdańsk Start L
95 Zwara Mariusz Gdańsk Start XXL paid
96 Szewczyk Magdalena Gdańsk Start Maczki Run S paid
97 Miecznikowski Kamil Gdansk Start L paid
98 Kromer Elzbieta Gdańsk Start M paid
99 Lewandowski Przemysław Sopot Start Kijanka Osowa XL paid
100 Kaszczyk Weronika Gdansk Start S paid


Views: 2883

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ