Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dorośli
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Czerepaniak Ewa Gdańsk Start M paid
2 Siennicki Arkadiusz Gdańsk Start L
3 Wąsowski Kewin Gdańsk Start M paid
4 Siennicki Bartosz Gdańsk Start S paid
5 Jaromin Zofia Trąbki Wielkie Start (pakiet z koszulką) M paid
6 Mudzińska Dorota Trąbki Wielkie Start (pakiet z koszulką) M paid
7 Piotrowska Mirka Gdańsk Start M paid
8 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Start (pakiet z koszulką) S paid
9 Surdy Sławomir Gdańsk Start M paid
10 Wiczanowska Anna Gdańsk Start S paid
11 Miroszewska Ewa Gdansk Start - mieszkańcy dzielnicy XL
12 Naczk Wiktoria Lebork Start Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk S paid
13 Gawłowska Anna Gdańsk Start S paid
14 Lasocińska Weronika Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy XL
15 Bagiński Tomasz Gdańsk Start Bagins Running Team XS paid
16 Zawisza Dariusz Gdańsk Start BCT TEAM S paid
17 Bolechowski Kamil Pruszcz Gdański Start M paid
18 Szpilman Katarzyna Gdynia Start Elite Team M
19 Masternak Dariusz Gdańsk Start S
20 Witt Oskar Gdańsk Start M paid
21 Pliszka Łukasz Gdańsk Start L paid
22 Bitowt Grzegorz Gdańsk Start L paid
23 Gumkowski Szymon Gdańsk Start Zorza Gdynia S paid
24 Rzepecki Radosław Gdańsk Start L paid
25 Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia Gdańsk Start M paid
26 Pietralczyk Piotr Gdańsk Start Utah Jazz XXL
27 Szatkowski Marcin Bydgoszcz Start ProfiLingua Gdańsk M paid
28 Skrobczyński Michał Giżycko Start Klub Olimpiad Specjalnych Giżycko M paid
29 Kajdańska Bogna Gdynia Start M paid
30 Tunkiewicz Anna Giżycko Start Klub Olimpiad Specjalnych Giżycko S paid
31 Klinszporn-Peek Dorota Gdańsk Start (pakiet z koszulką) L paid
32 Peek Krystian Gdansk Start BBL AWFiS Gdańsk M paid
33 Miecznikowski Kamil Gdansk Start L paid
34 Walczak Jakub Gdańsk Start XS paid
35 Tomaszewski Michał Gdańsk Start XL paid
36 Radulski Radosław Gdańsk Start M paid
37 Zdanko Marcin Zdanko Gdańsk Start L
38 Wysłouch Michał Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy F3Team S
39 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Start L paid
40 Oreszke Mariusz Gdynia Start M paid
41 |Szpek Paweł |Gdańsk Start XL paid
42 |Szpek Joanna |Gdańsk Start XS paid
43 Gumkowski Darek Gdańsk Start S paid
44 Gumkowska Liliana Gdańsk Start XL paid
45 Zmudzka Grażyna Gdansk Start S paid
46 Solecka Gosia Gdańsk Start M paid
47 Lewandowski Mikołaj Gdańsk Start M paid
48 Smorczewska Joanna Gdańsk Start S paid
49 Samulska Ewelina Gdańsk Start M paid
50 Auguściak Marcin Gdańsk Start L paid
51 Szemryk Anna Szemryk Gdańsk Start M paid
52 Pinker STANISŁAW Gdańsk Start L paid
53 Makiła Patrycja Gdańsk Start S paid
54 Stachowiak Łukasz Straszyn Start M paid
55 Lewandowska Justyna Gdańsk Start S paid
56 Gardecki Piotr Gdańsk Start L paid
57 Korpalski Tomasz Gdańsk Start Biegaj z Głową M
58 Wieczorek Tomasz Gdańsk Start M paid
59 Błaszczyk Kamila Gdańsk Start S paid
60 Gojlik Kazimierz gdansk Start M
61 Ellert-Panek Basia Gdańsk Start XS paid
62 Zakrzewska Ewa Gdańsk Start M paid
63 Kopczyńska Monika Gdansk Start M paid
64 Pyż Sławomir Gdańsk Start XL paid
65 Kasprowicz Emilia Gdańsk Start M paid
66 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum L paid
67 karczmarczyk bogdan Gdańsk Start L paid
68 Wraga Rafał Gdańsk Start Forfit M paid
69 Dziemian Jakub gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
70 Lenard Agnieszka Gdańsk Start M paid
71 Kwiatkowska Anna Gdańsk Start Biegający Tczew S
72 Wnorowski Wojciech Gdańsk Start M paid
73 Schwan Agnieszka Rumia Start S paid
74 Pomagruk Łukasz Gdańsk Start L paid
75 BARANOWSKI Piotr Gdańsk Start L paid
76 Baranowska Anna Gdańsk Start XS paid
77 Pępek Bartosz Gdańsk Start L paid
78 Kwiatkowski Tomasz Gdańsk Start L paid
79 Czarkowska Agata Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy CZARKOWIAKI TEAM M
80 Stasiński Adam Gdańsk Start Run Beach Morning Team M paid
81 Rumkowski Piotr Gdynia Start XXL paid
82 Marszałkowski Piotr Gdańsk Start M paid
83 Piłasiewicz Ireneusz Gdynia Start SP 44 XL paid
84 Miranowicz Agnieszka Gdańsk Start Miranowicz Team M paid
85 Wizjan Karolina Gdańsk Start (pakiet z koszulką) Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna ul S
86 Kiedrowska Daria Gdynia Start M paid
87 Rycharska Sylwia Toruń Start S paid
88 BĄKOWSKI Zbigniew GDAŃSK Start - mieszkańcy dzielnicy XL
89 Nelka Magdalena Starogard Gdański Start (pakiet z koszulką) M paid
90 Marszałkowski Karol Gdańsk Start M paid
91 Szczęsny Leszek Gdansk Start (pakiet z koszulką) S paid
92 wicek aneta Starogard Gdański Start (pakiet z koszulką) L paid
93 Loose Anna Starogard Gdański Start S
94 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Start (pakiet z koszulką) S paid
95 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum M paid
96 Milewska Weronika Sąpolno Start S paid
97 Kwiatek Maciek Miłakowo Start M paid
98 Ossowski Marcin Skarszewy Start (pakiet z koszulką) M
99 Szumacher Marta Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
100 Ossowska Daria Gdańsk Start M paid


Views: 4660

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ