Bieg Papieski z PGE Energia Odnawialna S.A
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 LAJS MARTA KAMIONKA 10 km 30.00 PLN
2 Ruchlewicz Natalia Sztum 10 km paid on-line
3 Steinka Mateusz Tczew 10 km Team Tapflo paid on-line
4 Górtowski Remigiusz Kretki Małe 10 km paid on-line
5 Mistelska Amelia Pelplin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Przedszkole nr 1 w Pelplinie free participation
6 Jagodda Adam Tczew 10 km CFMT paid on-line
7 Kruszyńska Barbara Tczew 10 km Biegający Tczew 30.00 PLN
8 Górska Krystyna Rudno 10 km 30.00 PLN
9 Wicher Łucja Tczew 10 km Flex Runners 30.00 PLN
10 Zajdel Jarek Elbląg 10 km paid on-line
11 Fryszka Błażej Tczew 10 km Flex Runners 30.00 PLN
12 Główczewski Grzegorz Tczew 10 km Akademia Biegowa Kiełpino paid on-line
13 Grzonka Bartosz Starogard Gdański 10 km paid on-line
14 Fidos Aleksander Gdańsk 10 km paid on-line
15 Skweres Hania PELPLIN 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Przedszkole nr 1 w Pelplinie free participation
16 kropidłowski Marek Tczew 10 km Biegający Tczew paid on-line
17 Grabias Paweł Skowarcz 10 km SULEYMAN TEAM paid on-line
18 Głazik Nikola Gogolewo 10 km SULEYMAN TEAM paid on-line
19 Wągiel Andrzej Pelplin 10 km paid on-line
20 Pustkowska Nikola Malbork 200 m (rocznik 2012 i młodsi) free participation
21 Wróblewska Angelika Pelplin 10 km 30.00 PLN
22 Grycner Piotr Starogard Gdański 10 km ROCOCO paid on-line
23 Mokłowicz Klara Wejherowo 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Znikajace punkty free participation
24 Mokłowicz Eliza Wejherowo 200 m (rocznik 2010/2011) Znikajace punkty free participation
25 Bebecki Radosław Kwidzyn 10 km Flex Runners 30.00 PLN
26 Mańkowski Waldemar Kwidzyn 10 km KWIDZYN BIEGA 30.00 PLN
27 Daniel Kacper Karpiny 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 30.00 PLN
28 Pouch Martyna Reda 400 m (rocznik 2008/2009) SP.3 Reda free participation
29 Stachowicz Karolina Skórcz 10 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd paid on-line
30 Kowalczuk Tomasz Kwidzyn 10 km 30.00 PLN
31 Kowalczuk Anna Kwidzyn 10 km 30.00 PLN
32 Kowalczuk Anna Kwidzyn 10 km 30.00 PLN
33 Pilakowska Angelika Łochowo 10 km Eltra w biegu paid on-line
34 Szulc Andrzej Łochowo 10 km Eltra w biegu paid on-line
35 Dębski Tomasz Kwidzyn 10 km 30.00 PLN
36 Prabucki Robert Owidz 10 km TRI Starogard Gdański paid on-line
37 Rozek Jakub Frank 200 m (rocznik 2010/2011) morsy zblewo free participation
38 Rożkowski Roman ŚREM 10 km paid on-line
39 Mikuś Marcin Pelplin 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid on-line
40 Sekuła Kasia Dębogórze 10 km paid on-line
41 Lenkiewicz Andrzej Bądki 10 km 30.00 PLN
42 Dubiel Oskar Gniszewo 400 m (rocznik 2008/2009) SP Subkowy free participation
43 Dubiel Szymon Gniszewo 200 m (rocznik 2010/2011) SP Subkowy free participation
44 Dubiel Piotr Gniszewo 10 km FLEX RUNNERS 30.00 PLN
45 Szumacher Jakub Gdańsk 10 km paid on-line
46 Apanasewicz Robert Gdańsk 10 km ARRO RUNNERS TEAM paid on-line
47 Wesołowski Paweł Pruszcz Gdański 10 km STRunners paid on-line
48 Bałdyga Radosław Elbląg 10 km JBB paid on-line
49 Janas Anna Tczew 10 km Sowiński Team/ Biegający Tczew paid on-line
50 Grzonka Kamila Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo 30.00 PLN
51 Jordan Dorota Smętowo Graniczne 10 km 30.00 PLN
52 Gajkowski Dawid Pelplin 10 km paid on-line
53 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 10 km Kwidzyn Biega 30.00 PLN
54 Wiśniewski Kamil Krąg 10 km paid on-line
55 Dietrich Weronika Dietrich Smetowo 10 km 30.00 PLN
56 Małkowski Mateusz Kwidzyn 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
57 Nowak Grzegorz Tczew 10 km paid on-line
58 Nowak Katarzyna Tczew 10 km paid on-line
59 Świtała Roman Kwidzyn 10 km Amator 30.00 PLN
60 Nawrocki Dariusz Gdańsk 10 km 30.00 PLN
61 Gibas Lucyna Tczew 10 km paid on-line
62 Zdanowicz Agata Starogard Gdański 200 m (rocznik 2012 i młodsi) free participation
63 Stefaniak Julia Kwidzyn 400 m (rocznik 2008/2009) Kwidzyn SPOMS free participation
64 Puczyńska Antonina Pelplin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) free participation
65 Hajdamowicz - Rydel Natalia Kwidzyn 10 km KWIDZYN BIEGA paid on-line
66 Godlewska Małgorzata Malbork 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Godlewski Runners free participation
67 Fałkowski Jarosław Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega 30.00 PLN
68 Dąbrowski Edmund Grudziądz 10 km 30.00 PLN
69 Dreszler Wiesław Skowarcz 10 km paid on-line
70 Piekut Anna Tczew 10 km CrossElite paid on-line
71 Dubiela Dawid Tczew 10 km latif team paid on-line
72 Baczewski Robert Tczew 10 km latif team paid on-line
73 Zieliński Maciej Tczew 10 km Biegający Tczew paid on-line
74 Biniszkiewicz Marcin Tczew 10 km latif team paid on-line
75 Miszke Kazimierz Czersk 10 km florianchojnice paid on-line
76 Szperlak Sebastian Gdańsk 200 m (rocznik 2012 i młodsi) free participation
77 Skweres Zosia Pelplin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Przedszkole nr 1 w Pelplinie free participation
78 Skweres Adriana PELPLIN 10 km Ada biega paid on-line
79 Bresa Szymon Pelplin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Przedszkole Nr. 2 Pelplin free participation
80 Bresa Kamil Pelplin 10 km paid on-line
81 Jagodziński Piotr Kwidzyn 10 km Kwidzyn Biega paid on-line
82 Ponczek Dawid Pelplin 10 km FLEX RUNNERS 30.00 PLN
83 Ratajczak Kinga Starogard Gdański 200 m (rocznik 2012 i młodsi) free participation
84 Ratajczak Marta Starogard Gdański 400 m (rocznik 2008/2009) PSP 3 Starogard Gd. free participation
85 Ratajczak Dawid Starogard Gdański 10 km paid on-line
86 Świderski Franciszek Pelplin 400 m (rocznik 2008/2009) free participation
87 Świderski Ireneusz Pelplin 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka 30.00 PLN
88 Zawistowska Marysia Tczew 200 m (rocznik 2012 i młodsi) free participation
89 Zawistowska Zosia Tczew 200 m (rocznik 2012 i młodsi) free participation
90 Zawistowski Mariusz Tczew 10 km paid on-line
91 JARZĘBSKI IRENEUSZ KWIDZYN 10 km Kwidzyn Biega paid on-line
92 MACHLUS ELIGIUSZ TCZEW 10 km paid on-line
93 Majkowski Tomasz Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy paid on-line
94 Herkowiak Zuzanna Baranowo k. Poznania 200 m (rocznik 2012 i młodsi) free participation
95 Radomiński Kamil Kwidzyn 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 30.00 PLN
96 Rychłowski Andrzej Pelplin 10 km paid
97 Rychłowska Bernadeta Pelplin 10 km paid on-line
98 Bejrowska Ewa Gdansk 10 km 30.00 PLN
99 Trzciński Jakub Tczew 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Przedszkole Sióstr w Tczewie free participation
100 Trzcińska Marta Tczew 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Przedszkole Sióstr w Tczewie free participation


Views: 2549

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ