# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kostro Michał | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | 3T BIAŁYSTOK | paid on-line |
2 | Busłowska Monika | Wasilków | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | paid on-line | |
3 | Guzowska Edyta | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | NADAKTYWNI | paid on-line |
4 | Kędzior Mateusz | Poznań | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | K.P. Żaglica Poznań | paid on-line |
5 | Dzierszko Rafał | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni Białystok | paid on-line |
6 | Struk Piotr | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | paid on-line | |
7 | Rychlak Jerzy | Warszawa | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | paid on-line | |
8 | GINDOROWICZ ANNA | Wasilków | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | paid on-line |
9 | WOŁKOWYCKI PAWEŁ | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | TG Sokół Białystok | paid on-line |
10 | Strzemińska Marlena Strzemińska | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | paid | |
11 | Rojecki Mateusz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Fall Into Swimrun | paid on-line |
12 | Michałowski Piotr | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | |
13 | Szaciłowski Przemysław | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | LifeRun, Iswim | paid |
14 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | |
15 | Boguski Adrian | Krzewo | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Run Team Piątnica | paid on-line |
16 | Laskowski Grzegorz | Janczewo 4 | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Run Team Piątnica | paid on-line |
17 | Domaszewski Damian | Łomża | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | paid | |
18 | Radziwonowski Bartosz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Three Tee Team | paid on-line |
19 | Witkowski Dariusz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Outdoor Training | paid on-line |
20 | Zapilaj Daniel | Ełk | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | paid on-line | |
21 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | ||
22 | MARKOWSKA EWA MARKOWSKA | BIAŁYSTOK | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | iSwim Białystok | paid |
23 | Godlewski Marek | Choroszcz | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | paid on-line |
24 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | TiM Małego | paid on-line |
25 | Kowalczuk Dariusz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | paid on-line | |
26 | Kierzkowski Adam | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | ISWIM BIAŁYSTOK | paid |
27 | Wądołowska Alicja | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | paid | |
28 | Łupiński Grzegorz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | paid on-line | |
29 | Kołodko Juliusz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | paid on-line |
30 | Omieliańczyk Ryszard | Nowodworce | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | |
31 | Smolinski Karol Smolinski | Bialystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | ||
32 | Jurczewski Mariusz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | paid |
33 | Rudnik Sławomir | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni / Podlasie 4x4 | paid |
34 | Stypułkowski Michał | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | paid |
Views: 11290