# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg główny (6 km) KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 30.00 PLN
2 Treć Leon Sztum Bieg główny (6 km) LKS Zantyr Sztum 30.00 PLN
3 Konieczka Michał Osie Bieg główny (6 km) 30.00 PLN
4 Frątczak Antoni Pelplin Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 ZKiW Kulice free participation
5 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny (6 km) Biegający Tczew 30.00 PLN
6 Loose Bartosz Zblewo Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo paid
7 Rejmanowski Ryszard GNIEW Bieg główny (6 km) Keramzyt GNIEW 30.00 PLN
8 Zaręba Beata Kaliska Bieg główny (6 km) niezrzeszona 30.00 PLN
9 Miętkiewski Michał Zduny Bieg główny (6 km) paid
10 Piaskowski Patryk Mały Miłobądz Bieg główny (6 km) 30.00 PLN
11 Piaskowska Monika Mały Miłobądz Bieg główny (6 km) 30.00 PLN
12 Waśniewski Edward Pelplin Bieg główny (6 km) KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA paid
13 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Oracze z Kociewia paid
14 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg główny (6 km) Morsy Zblewo paid
15 Bielińska Barbara Starogard Gdański Bieg główny (6 km) SKLFilippides/BBL Starogard Gd. paid
16 Gemba Piotr Dąbrówka Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat PSP Dąbrówka free participation
17 Gemba Hania Dąbrówka Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 PSP Dąbrówka free participation
18 Szczepaniak Aleksander Starogard gdański Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 free participation
19 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg główny (6 km) paid
20 Klin Anna Skórcz Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo paid
21 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. 30.00 PLN
22 Rozek Jakub Frank Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat SP Kaliska free participation
23 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny (6 km) paid
24 Pepliński Marek Elbląg Bieg główny (6 km) Biegacze Wolności paid
25 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny (6 km) paid
26 Kurajk Marian Gdańsk Bieg główny (6 km) paid
27 Kurajk Paweł Michalin Koronki Bieg główny (6 km) paid
28 Szarmach Anna Ocypel Bieg główny (6 km) Szarmach Team paid
29 Szarmach Grzegorz Ocypel Bieg główny (6 km) paid
30 Szarmach Sylwia Ocypel Bieg główny (6 km) Szarmach Team paid
31 Goździelewski Przemek Krąg Bieg główny (6 km) PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 30.00 PLN
32 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo paid
33 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo paid
34 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo paid
35 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg główny (6 km) paid
36 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Ślęzak Team paid
37 Dagga Dawid Rywałd Bieg główny (6 km) paid
38 Gacek Katarzyna Skarszewy Bieg główny (6 km) Morsy Skarszewy 30.00 PLN
39 Sokół Paweł Zduny Bieg główny (6 km) paid
40 JANIK Roman KWIDZYN Bieg główny (6 km) KWIDZYN BIEGA paid
41 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo 30.00 PLN
42 Łukaszewicz Barbara Gdańsk Bieg główny (6 km) 30.00 PLN
43 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk Bieg główny (6 km) 30.00 PLN
44 Witt Grażyna Sopot Bieg główny (6 km) MaratonyPolskie.PL TEAM paid
45 Witt Henryk Sopot Bieg główny (6 km) Norbsoft.pl paid
46 Banach Tomasz Grudziądz Bieg główny (6 km) paid
47 Teska Patrycja Gdynia Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat free participation
48 Teska Martyna Gdynia Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 free participation
49 Frątczak Łukasz Pelplin Bieg główny (6 km) 30.00 PLN
50 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Bieg główny (6 km) Skl Filippides / GK Stg 30.00 PLN
51 Szarmach Olivia Ocypel Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 Szarmach Team free participation
52 Szarmach Olivier Ocypel Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat Szarmach Team free participation


Views: 1753

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ