# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 szczypior marcin skarszewy Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo paid
2 Dywelski Mirosław Tczew Bieg główny (6 km) Biegający Tczew paid
3 Piankowski Piotr Bobowo Bieg główny (6 km) Run Beach Morning
4 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg główny (6 km) Maratończyk Wielki Klincz paid
5 Prabucki Robert Owidz Bieg główny (6 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI paid
6 Mikuś Marcin Tczew Bieg główny (6 km) paid
7 Skubich zofia Gdansk Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat
8 Czapiewski Stefan Pelplin Bieg główny (6 km) paid
9 Skubich alicja Gdansk Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat
10 Skubich tomasz Gdansk Bieg główny (6 km) paid
11 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg główny (6 km) Atlas Running Team paid
12 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg główny (6 km) STAROGARD GDAŃSKI paid
13 Nowacki Mirosław Starogard Gd. Bieg główny (6 km)
14 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny (6 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI paid
15 Klejna Dawid Zblewo Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo paid
16 Klejna Wiesława Zblewo Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo
17 Sobczaka Arkadiusz Górowo Iławeckie Bieg główny (6 km)
18 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Bieg główny (6 km) Maratończyk Wielki Klincz
19 Czerwiak Robert Starogard Gdański Bieg główny (6 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI paid
20 Złotucha Łukasz Górowo Iławeckie Bieg główny (6 km)
21 Żywicki Igor Sarnowy Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat Szkoła Podstawowa Wielki Podles
22 Żywicka Kinga Sarnowy Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat Szkoła Podstawowa Wielki Podles
23 Żywicka Roma Sarnowy Bieg główny (6 km)
24 Klak Hubert Starogard Gdański Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 Słoneczna Kraina
25 Klak Wiktoria Starogard Gdański Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 Słoneczna Kraina
26 Klak Łukasz Starogard Gdański Bieg główny (6 km) paid
27 GÓRACZYŃSKI Bartek Tczew Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 Biegający Tczew
28 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg główny (6 km)
29 Dubiel Szymon Gniszewo Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat SP Subkowy
30 Dubiel Oskar Gniszewo Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat SP Subkowy
31 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny (6 km) BiegamBoLubie
32 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Dovista active team paid
33 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg główny (6 km) paid
34 Burczyk Robert Starogard Gdański Bieg główny (6 km) KKB Starogard Gdański paid
35 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Bieg główny (6 km) paid
36 Janka Maciej Pelplin Bieg główny (6 km) paid
37 Mierzejewski Nikodem Starogard Gdański Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6
38 Mierzejewska Lena Starogard Gdański Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6
39 Grefka Stefan Łąg Bieg główny (6 km) ABCzersk
40 Dywel Bogdan Łąg Bieg główny (6 km) ABCzersk paid
41 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny (6 km) Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
42 Rogalska Małgorzata Kolincz Bieg główny (6 km) GK STG/BBL Starogard Gd.
43 Osowicki Ireneusz Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Kociewski Klub Biegacza/Zespół Szkół Zawodowych paid
44 Cieśliński Bartosz Stare Prusy Bieg główny (6 km) paid
45 Erdman Karol Starogard Gdański Bieg główny (6 km) paid
46 Fojut Marcin Bytonia Bieg główny (6 km) Morsy Zblewo
47 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg główny (6 km) Maratończyk Wielki Klincz paid
48 Czyszejuk Izabela Pasłęk Bieg główny (6 km)
49 Szwedowska Julia Kulice Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6
50 Szwedowska Martyna Kulice Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 ZKiW Kulice
51 Szwedowska Laura Kulice Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat ZKiW Kulice
52 Szwedowski Kacper Kulice Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat ZKiW Kulice
53 Żardecka Ewa Starogard Gdański Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat
54 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg główny (6 km)
55 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg główny (6 km) KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA paid
56 Treć Leon Sztum Bieg główny (6 km) LKS Zantyr Sztum paid
57 Konieczka Michał Osie Bieg główny (6 km) paid
58 Frątczak Antoni Pelplin Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 ZKiW Kulice
59 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny (6 km) Biegający Tczew
60 Loose Bartosz Zblewo Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo paid
61 Rejmanowski Ryszard GNIEW Bieg główny (6 km) Keramzyt GNIEW
62 Zaręba Beata Kaliska Bieg główny (6 km) niezrzeszona
63 Miętkiewski Michał Zduny Bieg główny (6 km) paid
64 Piaskowski Patryk Mały Miłobądz Bieg główny (6 km) paid
65 Piaskowska Monika Mały Miłobądz Bieg główny (6 km) paid
66 Waśniewski Edward Pelplin Bieg główny (6 km) KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA paid
67 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Oracze z Kociewia paid
68 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg główny (6 km) Morsy Zblewo paid
69 Bielińska Barbara Starogard Gdański Bieg główny (6 km) SKLFilippides/BBL Starogard Gd. paid
70 Gemba Piotr Dąbrówka Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat PSP Dąbrówka
71 Gemba Hania Dąbrówka Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 PSP Dąbrówka
72 Szczepaniak Aleksander Starogard gdański Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6
73 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg główny (6 km) paid
74 Klin Anna Skórcz Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo paid
75 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański.
76 Rozek Jakub Frank Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat SP Kaliska
77 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny (6 km) paid
78 Pepliński Marek Elbląg Bieg główny (6 km) Biegacze Wolności paid
79 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny (6 km) paid
80 Kurajk Marian Gdańsk Bieg główny (6 km) paid
81 Kurajk Paweł Michalin Koronki Bieg główny (6 km) paid
82 Szarmach Anna Ocypel Bieg główny (6 km) Szarmach Team paid
83 Szarmach Grzegorz Ocypel Bieg główny (6 km) paid
84 Szarmach Sylwia Ocypel Bieg główny (6 km) Szarmach Team paid
85 Goździelewski Przemek Krąg Bieg główny (6 km) PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
86 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo paid
87 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo paid
88 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg główny (6 km) paid
89 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Ślęzak Team paid
90 Dagga Dawid Rywałd Bieg główny (6 km) paid
91 Gacek Katarzyna Skarszewy Bieg główny (6 km) Morsy Skarszewy
92 Sokół Paweł Zduny Bieg główny (6 km) paid
93 JANIK Roman KWIDZYN Bieg główny (6 km) KWIDZYN BIEGA paid
94 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo paid
95 Łukaszewicz Barbara Gdańsk Bieg główny (6 km) paid
96 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk Bieg główny (6 km) paid
97 Witt Grażyna Sopot Bieg główny (6 km) MaratonyPolskie.PL TEAM paid
98 Witt Henryk Sopot Bieg główny (6 km) Norbsoft.pl paid
99 Banach Tomasz Grudziądz Bieg główny (6 km) paid
100 Frątczak Łukasz Pelplin Bieg główny (6 km) paid


Views: 4609

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ