# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Dystans | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
2 | Fąferek Katarzyna | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | Family Challenge | 500 m (do 9 lat) | |
3 | Fąferek Paweł | Straszyn | Polska | Bieg główny | Jurajski Festiwal Biegowy | 10 km (16 +) | paid on-line |
4 | JANIA JANUSZ | Rotmanka | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
5 | Szczerbuk Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
6 | SŁOWIK Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | 10 km (16 +) | paid on-line |
7 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | Bieg główny | Minionki | 10 km (16 +) | paid on-line |
8 | Kowalski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Genesis Bluebird | 10 km (16 +) | paid on-line |
9 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | 10 km (16 +) | paid on-line |
10 | Forreiter Hanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
11 | Czernia Jerzy | Straszyn | Polska | Bieg główny | STRASZNI SĄSIEDZI TEAM | 10 km (16 +) | paid on-line |
12 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
13 | Nowicki Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Genesis Bluebird | 10 km (16 +) | paid on-line |
14 | Wąsik Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
15 | Jodłowski Bartek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
16 | Żerko Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
17 | Smokowski Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | ||
18 | Wicenbach Oliwier | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
19 | Bąk Wojtek | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | przedszkole Nad Rzeczką | 500 m (do 9 lat) | |
20 | Zielińska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | UKS Żabianka/ MUKOwaleczni | 1000 m (10-12 lat) | |
21 | Nikodem Łada | Nowe Polaszki | Polska | Biegi dla dzieci | KUKS Remus | 1000 m (10-12 lat) | |
22 | Bieńkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | UKS Żabianka/ MUKOwaleczni | 1000 m (10-12 lat) | |
23 | Bieńkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | UKS Żabianka/ MUKOwaleczni | 1000 m (10-12 lat) | |
24 | Zwara Julia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | UKS Żabianka/ MUKOwaleczni | 1000 m (10-12 lat) | |
25 | WŁADYMIRUK DARIUSZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | 10 km (16 +) | paid on-line |
26 | Muzolf Kacper | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Pruszcz Biega | 500 m (do 9 lat) | |
27 | WŁADYMIRUK Filip | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Pruszcz Biega | 500 m (do 9 lat) | |
28 | Radomski Maksymilian | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | SKLA Sopot | 2500 m (13-15 lat) | |
29 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | MKS Truso Elbląg | 500 m (do 9 lat) | |
30 | Bryła Jakub | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim | 500 m (do 9 lat) | |
31 | Bryła Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega/49BLot | 10 km (16 +) | paid on-line |
32 | Michna Zuzanna | Borkowo Łostowickie | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
33 | Nowak Tymon | Radunica | Polska | Biegi dla dzieci | RADUNICA TEAM | 500 m (do 9 lat) | |
34 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci | ZKiW Kulice | 500 m (do 9 lat) | |
35 | Nowak Michał | Radunica | Polska | Bieg główny | RADUNICA TEAM | 10 km (16 +) | paid on-line |
36 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci | ZKiW Kulice | 500 m (do 9 lat) | |
37 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci | ZKiW Kulice | 1000 m (10-12 lat) | |
38 | Skrzypiec Marzena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
39 | Skrzypiec Kinga | Radunica | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
40 | Skrzypiec Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 2500 m (13-15 lat) | ||
41 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | Bieg główny | U-LONG 2019 | 10 km (16 +) | |
42 | Kitowski Kajetan | pruszcz gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Mały Wielki Wschód | 500 m (do 9 lat) | |
43 | Waruszewski Karol | Tczew | Polska | Bieg główny | Biegający Tczew | 10 km (16 +) | |
44 | Charuk Nikodem | Rokitnica | Polska | Biegi dla dzieci | Stamar | 500 m (do 9 lat) | |
45 | Kaczorowska Maja | Juszkowo | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
46 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
47 | Kuc Inga | Owidz | Polska | Biegi dla dzieci | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | 1000 m (10-12 lat) | |
48 | Kuc Igor | Owidz | Polska | Biegi dla dzieci | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | 500 m (do 9 lat) | |
49 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | Biegi dla dzieci | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | 500 m (do 9 lat) | |
50 | Barański Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
51 | Bartosz Mirela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
52 | Barański Nikodem | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
53 | GUZ Robert | Tczew | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
54 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | Bieg główny | xRunners | 10 km (16 +) | paid on-line |
55 | Charubin Joanna | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Szkola Podstawowa nr.3 | 500 m (do 9 lat) | |
56 | Charubin Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Szkola Podstawowa nr.3 | 1000 m (10-12 lat) | |
57 | Grządziela Łucja | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | SP Straszyn | 2500 m (13-15 lat) | |
58 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | LKS Zorza Gdynia | 2500 m (13-15 lat) | |
59 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Rotmanka | 500 m (do 9 lat) | |
60 | Kamińska Katarzyna | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
61 | Maliszewski Jakub | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | ComplexSport | 2500 m (13-15 lat) | |
62 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | Biegi dla dzieci | Rodzinny Weekendowy Klub Biegowy | 500 m (do 9 lat) | |
63 | Kwiecień Marcelina | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | 1000 m (10-12 lat) | |
64 | Licznerski Adam | Juszkowo | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
65 | Kluk Kinga | Skarszewy | Polska | Biegi dla dzieci | Morsy Skarszewy | 500 m (do 9 lat) | |
66 | Kluk Sylwia Kluk | Skarszewy | Polska | Bieg główny | Morsy Skarszewy | 10 km (16 +) | paid on-line |
67 | Kluk Tomasz | Skarszewy | Polska | Bieg główny | Morsy Skarszewy | 10 km (16 +) | paid on-line |
68 | Mikielska Natalia | Wocławy | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
69 | Kamiński Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | SP nr 1 Pruszcz Gdański | 500 m (do 9 lat) | |
70 | Pisarek Ryszard | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
71 | Chłędzik Nadia | Kielno | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
72 | Chłędzik Mateusz | Kielno | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
73 | Popiel Ryszard | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
74 | Pouch Martyna | REda | Polska | Biegi dla dzieci | Szkola Podstawowa nr.3 | 1000 m (10-12 lat) | |
75 | Gornowicz Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
76 | Gornowicz Nikodem | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
77 | Karolczak Szymon | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
78 | Karolczak Alicja | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | Sp Rotmanka | 500 m (do 9 lat) | |
79 | Tuchanowski Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
80 | Burchard Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
81 | Karaś Antoni | Bielkówko | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
82 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Biegi dla dzieci | GTS Borkowo | 500 m (do 9 lat) | |
83 | Gonska Piotr | Banino | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
84 | Mańczak - Flis ILONA | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Padł na Ryj Team | 10 km (16 +) | paid on-line |
85 | Flis Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Padł na Ryj Team | 10 km (16 +) | paid on-line |
86 | PARANDYK Marlena | Juszkowo | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | ||
87 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 49 Baza Lotnicza | 10 km (16 +) | |
88 | Gospodarczyk Magdalena | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
89 | Gospodarczyk Ewelina | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 2500 m (13-15 lat) | ||
90 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Sp 4 Pruszcz Gdanski | 1000 m (10-12 lat) | |
91 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | 10 km (16 +) | paid on-line |
92 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
93 | Dubicki Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
94 | Breska Mateusz | Łegowo | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
95 | Włodarska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
96 | Kozikowski Dominik | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
97 | Mikołajczyk Anna | Rotmanka | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | paid on-line | |
98 | Mikołajczyk Kacper | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | Sp Rotmanka | 500 m (do 9 lat) | |
99 | Jasiński Nikodem | Gołębiewo Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
100 | Jasińska Amelia | Gołębiewo Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | SP Sobowidz | 500 m (do 9 lat) |
Views: 7458