ESKA Bikini SummeRUN
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Skocka Anna Rumia 3,5 km [godz. 11:30] Parkrun Rumia 44.00 PLN
2 Kleinschmidt Patryk Miłobądz 3,5 km [godz. 11:30] paid on-line
3 Sikora Sebastian Starogard Gdański 3,5 km [godz. 12:30] paid on-line
4 Kleina Michał GDYNIA WITOMINO 3,5 km [godz. 12:30] 44.00 PLN
5 Witkowski Jarosław Gdańsk 3,5 km [godz. 12:30] RMDC 44.00 PLN
6 Jakubowicz Paulina Gdynia 3,5 km [godz. 11:30] paid on-line
7 Surażyńska Jolanta Gdynia 3,5 km [godz. 11:30] paid on-line
8 Piotrowski Marek Gdynia 3,5 km [ godz. 11:00] Apteka Gemini Team paid on-line
9 Kazyaka Katarzyna Gdynia 3,5 km [godz. 12:30] biegamyrazem.pl Gdynia paid on-line
10 Grzegowska Ewa Gdynia 3,5 km [godz. 12:30] WATAHA STG paid on-line
11 Kwaśniewski Piotr Starogard Gdański 3,5 km [godz. 12:30] WATAHA STG paid on-line
12 Klein Kamil Starogard Gdański 3,5 km [godz. 12:30] WATAHA STG paid on-line
13 Talaśka Tomek Starogard Gdański 3,5 km [godz. 12:30] WATAHA STG paid on-line
14 Cymanowski Krzysztof Gdynia 3,5 km [godz. 12:30] WATAHA STG paid on-line
15 Bieganska Sandra Gdansk 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
16 Melka tomek Dzierzgoń 3,5 km [godz. 13:00] DzierzgońTeam 44.00 PLN
17 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk 3,5 km [godz. 11:30] paid on-line
18 Buczko Ewelina Gdynia 3,5 km [ godz. 11:00] Wild Team paid on-line
19 Pionkowska Magdalena Gdynia 3,5 km [ godz. 11:00] Grube ryby 44.00 PLN
20 Kalinowska Paulina Kiełpino 3,5 km [godz. 11:30] Akademia Biegowa Kiełpino paid on-line
21 Kogut Monika Tczew 3,5 km [godz. 11:30] paid on-line
22 Rychlicki Paweł Gdańsk 3,5 km [godz. 13:00] Rychliccy Team paid on-line
23 Jakimiak-Rychlicka Beata Gdańsk 3,5 km [godz. 13:00] Rychliccy Team paid on-line
24 Biegański Bogumił Gdynia 3,5 km [ godz. 11:00] BigYellowFoot AdventureTeam paid
25 Szymański Paweł Gdynia 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
26 Janiak Dominika Gdynia 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
27 Biel Marta Wrocław 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
28 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia 3,5 km [ godz. 11:00] Gdynskie Dziewuchy 44.00 PLN
29 Malinowska Katarzyna Gdańsk 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
30 Chorzelewski Michał Gdańsk 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
31 Andryszak Justyna Gdańsk 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
32 Szczepanek Ewelina Dęblin 3,5 km [ godz. 11:00] 44.00 PLN
33 Piankowski Piotr Bobowo 3,5 km [godz. 13:00] SKL Filippides/BBL Starogard Gd 44.00 PLN
34 Matysiak Ewa Gdańsk 3,5 km [godz. 12:30] SRS Szansa-Start Gdańsk 44.00 PLN
35 Chojnacki Krzysztof Reda 3,5 km [ godz. 11:00] Reda Team paid on-line
36 Walas-Nowicka Karolina Reda 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
37 Cieszkowski Amir Wroclaw 3,5 km [ godz. 11:00] 44.00 PLN
38 Robakowski Bartosz Koleczkowo 3,5 km [ godz. 11:00] 44.00 PLN
39 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa 3,5 km [ godz. 11:00] Rozbiegani z PCz paid on-line
40 Klinkusz Martyna Tczew 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
41 Jamróz Renata gdynia 3,5 km [ godz. 11:00] BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
42 Góra Beata Gdańsk 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
43 Sulek Karolina Rumia 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
44 Czarnecka Anita Gdańsk 3,5 km [ godz. 11:00] WóDziki paid on-line
45 Kamińska Joanna Malbork 3,5 km [ godz. 11:00] 44.00 PLN
46 Kaluzinska Dorota Warszawa 3,5 km [ godz. 11:00] 44.00 PLN
47 Wiśniewska Marta Grudziądz 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
48 Pawlak Magdalena Grudziądz 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line
49 Szczekutowicz Adrian Warszawa 3,5 km [ godz. 11:00] 44.00 PLN
50 Niedbalski Krzysztof Bydgoszcz 3,5 km [godz. 13:00] 44.00 PLN
51 Kędziorska Agata Wąbrzeźno 3,5 km [godz. 13:00] 44.00 PLN
52 Dąbrowska-Hoppe Joanna Sominy 3,5 km [ godz. 11:00] paid on-line


Views: 1464

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ