# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korpecki Mateusz | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
2 | Latoszewski Krystian | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GAG | paid on-line |
3 | Kraśniewski Piotr Kraśniewski | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
4 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
5 | Kiedrowska Marta | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | SP Pogódki | |
6 | Kiedrowska Monika | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | SP Pogódki | |
7 | Kiedrowski Mikołaj | Pogódki | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | SP Pogódki | |
8 | Iwanicki Andrzej | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
9 | Pobłocka Amelia | Skorzewo | Polska | Dzieci 14-16 lat (1300 m) | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
10 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Zblewo | paid on-line |
11 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | STAROGARD GDAŃSKI | paid on-line |
12 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
13 | Müller Kuba | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
14 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
15 | Gendzierski Karol | Godziszewo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | GPS | |
16 | Gendzierska Julia | Godziszewo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | GPS | |
17 | Gendzierski Paweł | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GPS | paid on-line |
18 | Tymiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
19 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny (10 km) | Red Dragons | paid on-line |
20 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Wencik Team | |
21 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | Wencik Team | |
22 | Kamińska Zosia | Godziszewo | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Gminne Przedszkole w Skarszewach 20 | |
23 | Kamiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | paid on-line |
24 | Zbroch Julian | Kolincz | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | PSP 1 Starogard Gd. | |
25 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
26 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
27 | Gołuńska Amelia | Klonówka | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | ||
28 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
29 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | KKB Starogard Gd. | paid on-line |
30 | Szczypior Marcin | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
31 | Wołowczyk Fabian | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Przedszkole Aniołek | |
32 | Wołowczyk Julia | Skarszewy | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 SKARSZEWY | |
33 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg główny (10 km) | Formex | paid on-line |
34 | Wołowczyk Leszek | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | paid on-line |
35 | Żardecka Sabina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
36 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
37 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
38 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
39 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista active team | paid on-line |
40 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
41 | Marchewicz Jakub | Koźmin | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | Szkoła Podstawowa w Pogódkach | |
42 | Marchewicz Hubert | Koźmin | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | Szkoła Podstawowa w Pogódkach | |
43 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | Bieg główny (10 km) | Keramzyt GNIEW | paid on-line |
44 | KALINOWSKA ZOFIA | WIELKI KLINCZ | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
45 | KARTUSZYŃSKI MACIEJ | WIELKI KLINCZ | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
46 | KARTUSZYŃSKI OLIWIER | WIELKI KLINCZ | Polska | Dzieci 14-16 lat (1300 m) | ||
47 | PLUTOWSKI Tymoteusz | SKARSZEWY | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 SKARSZEWY | |
48 | Rozek Jakub | Frank | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | SP Kaliska | |
49 | Liskowski Kacper | Skorzewo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
50 | Troka Kinga | Skorzewo | Polska | Dzieci 14-16 lat (1300 m) | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
51 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
52 | Leik Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
53 | Pałubicka Maria | Skarszewy | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | Morsy Skarszewy | |
54 | Grosz Michał | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | paid on-line |
55 | Smętek Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Szalony Gdańsk Biega | paid on-line |
56 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | paid on-line |
57 | Laska Adrian | Nowa karczma | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | Minecraft | |
58 | Skonieczny Filip | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Minecraft | |
59 | Skonieczny Jaroslaw | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Tatromaniak | paid on-line |
60 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Radość Biegania | paid on-line |
61 | Czapiewski Jakub | Malary | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
62 | Czapiewski Kacper | Malary | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | Szkoła Podstawowa w Pogódkach | |
63 | Wolter Oliwier | Skarszewy | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | ||
64 | Pepliński Olivier | Szczodrowo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | ||
65 | Gołuński Wojciech | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
66 | Kleynhans Bianka | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Gminne Przedszkole nr 2 w Skarszewach | |
67 | Sadkowski Kazimierz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | KKB Starogard gdański | paid on-line |
68 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg główny (10 km) | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
69 | Troka Julita | Skorzewo | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
70 | Alaburda Daria | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
71 | Alaburda Cezary | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
72 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny (10 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | paid on-line |
73 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Beniaminek 03 Starogard Gdański | paid on-line |
74 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | paid on-line |
75 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | Akademia Biegania Grudziądz | paid on-line |
76 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | paid on-line |
77 | Adamkowski Jerzy | Starogard gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Malinowa Mamba | paid on-line |
78 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
79 | Sowiński Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
80 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Oracze z Kociewia | paid on-line |
81 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | Bieg główny (10 km) | The Runner Świecie | paid on-line |
82 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Leasing Polski Team | paid on-line |
83 | Ratajczak Marta | Starogard Gdański | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | PSP 3 Starogard Gd. | |
84 | Lidzbarski Marcin | Chwaszczyno | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
85 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
86 | Nowodworska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | paid on-line |
87 | Bargańska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | paid on-line |
88 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | SP Subkowy | |
89 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | SP Subkowy | |
90 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
91 | Konieczka michał | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
92 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | Tomek Biega Grudziądz | paid on-line |
93 | Beling Zosia | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
94 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | paid on-line |
95 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | paid on-line |
96 | Marchewka Emil | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
97 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
98 | Lipkowska Magdalena | śliwice | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegające Śliwice | paid on-line |
99 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | paid on-line | |
100 | Sowiński Łukasz | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | Ekstremalny Tata | paid on-line |
Views: 17232