# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Klasyfikacja dodatkowa | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hubisz Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | paid on-line |
2 | Kokitko Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | paid on-line |
3 | Piotrowska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | paid on-line | |
4 | Wojno Agnieszka | Leśno | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
5 | Plata Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | paid |
6 | Łopaciński Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
7 | Huszcza Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | paid on-line | |
8 | Niedźwiecka Marta | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
9 | Syldatk Adam | Garcz | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | paid on-line | |
10 | Senkbeil Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | paid on-line |
11 | Koberda Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
12 | Półgęsek Agata | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | paid on-line | |
13 | Saładziak Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
14 | Koszyk Michał | Pasłęk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
15 | Zacharek Olimpia | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
16 | Kozińska Agata | Toruń | Polska | Bieg na 5 km | Run Pasja | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line |
17 | Młynarczyk Monika | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
18 | Rybska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
19 | Czarnota Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg na 5 km | Student wydziału lekarskiego | paid on-line | |
20 | KOŁKOWSKI KRZYSZTOF | Gdynia | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
21 | Kałas Maria | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid | |
22 | Janas Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
23 | Czajkowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | paid on-line |
24 | Murat-Chyła Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
25 | Dudzińska Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | paid on-line | |
26 | Wojciechowski Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | paid on-line |
27 | Kałas Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | paid on-line | |
28 | Jażdżewska Natalia | Chojnice | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
29 | Hrynek Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Fundacja Trzeba Marzyć | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line |
30 | Aszyk Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
31 | Czyżewska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
32 | Zacharek Oktawia | Gdansk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
33 | Nawrocki Matthias | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | paid on-line | |
34 | Sroka Jowita | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
35 | Swaczyna Ola | Rumia | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
36 | Proskurnicki Paweł | Rumia | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | paid on-line | |
37 | FARAN Agata | SULMIN | Portugalia | Bieg na 5 km | GTSulmin | Rodzina lekarska | paid on-line |
38 | duda maciej | gdansk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
39 | Kołkowski Karol | Gdynia | Polska | Bieg na 5 km | Team Elwart/GUMed | Student wydziału lekarskiego | paid on-line |
40 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
41 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | Bieg na 5 km | Kujawscy runners | Rodzina lekarska | paid on-line |
42 | Zdrojewski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
43 | Dragan Dorota | GDYNIA | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | paid on-line | |
44 | Wiśniewski Piotr | Sopot | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
45 | Jaremko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
46 | Sawicki Robert | Sopot | Polska | Bieg na 5 km | GUMeded | Rodzina lekarska | paid on-line |
47 | Szaluś Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | paid on-line |
48 | Kucharski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | paid on-line | |
49 | Godlewska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | paid on-line | |
50 | Kucharska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | paid on-line | |
51 | Trochowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Student wydziału lekarskiego | paid on-line | |
52 | Kopeć Karolina | Olsztyn | Polska | Bieg na 5 km | Student wydziału lekarskiego | paid on-line | |
53 | Michalczuk Monika Michalczuk | Olsztyn | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | paid on-line |
54 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | paid on-line |
Views: 10632