Bieg główny 10 km
# Surname and name City Distance Club Klasyfikacja dodatkowa Sum to pay
1 Zawadzki Rafał Człuchów Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
2 Zawadzka Barbara Człuchów Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
3 Łepek Agnieszka Gdynia Bieg główny 10 km KS PIDRINA GDYNIA Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
4 Dobrzycka Małgorzata Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
5 Dias Magdalena Gdynia Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego paid on-line
6 Folwarska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
7 Nowiński Eryk Nowa Dęba Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego paid on-line
8 Kwiecień Alicja Białogard Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego paid on-line
9 Mączka Artur Gdynia Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Rodzina lekarska paid on-line
10 Sieja Magdalena Gdynia Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego paid on-line
11 Jabłońska Natalia Pakość Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego paid on-line
12 Janecka Marta Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego paid on-line
13 Danieluk Katarzyna Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
14 Sokołowska ewa gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
15 Szaruta-Raflesz Karolina Gdynia Bieg główny 10 km UCK Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
16 Grono Miłosz Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego paid on-line
17 Sazon Emilia Bytów Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego paid on-line
18 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego paid on-line
19 Maciocha Karolina Frampol Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego paid on-line
20 Dusza Zbigniew 67-120 Kożuchów Bieg główny 10 km biegam z duszą Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
21 Kaliszan Michał Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
22 Krasiński Bartosz Gdańsk Bieg główny 10 km Rodzina lekarska paid on-line
23 Konkol Karol Gdańsk Bieg główny 10 km Rodzina lekarska paid on-line
24 Łaniec Mateusz Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego paid on-line
25 Zygmuntowicz Piotr Gdynia Bieg główny 10 km Morsy Gdyńskie Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
26 Wojciechowski Kamil Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego
27 Folwarski Marcin Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
28 Faran Grzegorz SULMIN Bieg główny 10 km GTSulmin Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
29 Lubocka Paulina Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
30 KRAKOWIAK Michał KRAKOWIAK Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
31 Bielachowicz Alicja Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego paid on-line
32 Skrodzki Karol Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
33 Bizewski Tadeusz Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
34 Bogucka Katarzyna Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego paid on-line
35 Kazimierczyk Marieta Gdansk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta
36 Szuster Wojciech Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego paid on-line
37 Stefaniak Weronika Stefaniak Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego paid on-line
38 Drewing Angelika Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
39 Kuczkowska Barbara Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
40 Turek Marianna Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta
41 Miazga Joanna Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
42 Książek Marta Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego paid on-line
43 Cieśliński Michał Gdańsk Bieg główny 10 km MUKOwaleczni Lekarz i lekarz dentysta
44 Ciesielski Jerzy Poznań Bieg główny 10 km #1512WingedHearts Rodzina lekarska paid on-line
45 Romanowski Łukasz Gdańsk Bieg główny 10 km Alpa! Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
46 Główczewski Patryk Kościerzyna Bieg główny 10 km Rodzina lekarska paid on-line
47 Grodź Marcin Szczytno Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
48 Fanslau Magdalena Starogard Gdański Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
49 Poćwiardowski Maciej Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
50 Żmich Przemysław Iława Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
51 Walentynowicz Maciej Gdańsk Bieg główny 10 km Universum Szkolna Student wydziału lekarskiego paid on-line
52 Grodecki Łukasz Gdańsk Bieg główny 10 km Cobra Team Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
53 Sikora sikora Monika Gdansk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
54 Zagórski Łukasz Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
55 Ożarowski Mikołaj Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego paid on-line
56 Jażownik Maria Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
57 Jaremko Marcin Gdansk Bieg główny 10 km Lubań knapy Rodzina lekarska paid on-line
58 Skrajda Małgorzata Gardeja Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
59 Skrajda Jędrzej Bydgoszcz Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
60 Rajski Paweł Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
61 Czerniak Małgorzata Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
62 Błaszczyk Mateusz Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego paid on-line
63 Krupa Kajetan Gdynia Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
64 Walczak Paula Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego paid on-line
65 Kala Martyna Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego paid on-line
66 Ciesielski Maciej Gdańsk Bieg główny 10 km #1512WingedHearts Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
67 Marjański Tomasz Gdynia Bieg główny 10 km KS PIDRINA GDYNIA Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
68 Częścik Katarzyna Otomin Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego
69 Jarzabek Agnieszka Straszyn Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
70 Jarzabek Maciej Straszyn Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
71 Ohler Ola Gdynia Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
72 Krzywania Aleksandra Lubicz Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego paid on-line
73 Krysiak Mikołaj Pogórze Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego paid on-line


Views: 3171

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ