III Mistrzostwa Polski Leśników w Łucznictwie 3D o puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Chodorowski Daniel Krzywa Góra Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu XL
2 Mielimąka Jarosław Pstrążna Łuki bloczkowe Nadleśnictwo Rybnik, PBA L
3 Dąbkowski Jeremi Lubasz Łuki bloczkowe - studenci WL oraz uczniowie TL ZSL Goraj M
4 Bikowski Szymon Krępa Kaszubska Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu- studenci WL oraz uczniowie TL Sekcja Łucznicza Koła Leśników UP M
5 Nicer Julia Dobieszyn Łuki bloczkowe PBA / Nadleśnictwo Dobieszyn S
6 Wardęga Wojciech Góra nad Notecią Łuki bloczkowe Noteccy łucznicy M
7 Świderski Aleksander Lwówek Łuki bloczkowe - studenci WL oraz uczniowie TL ZSL Goraj M
8 Kuc Hubert Drawno Łuki bloczkowe - studenci WL oraz uczniowie TL ZSL Goraj M
9 Smoleń Adrian Grońsko Łuki typu hunter i sportowe- studenci WL oraz uczniowie TL ZSL Goraj S
10 Przybylak Adrian Wygon Łuki typu hunter i sportowe- studenci WL oraz uczniowie TL ZSL Goraj M
11 Uran Jan Mokrz Łuki typu hunter i sportowe- studenci WL oraz uczniowie TL ZSL Goraj L
12 Wolak Paweł Modliszów Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu Nadleśnictwo Świdnica L
13 Tomczak Jaroslaw Mieleszynek Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu N-ctwo Przedborów L
14 Grabowski Mikołaj Pruszcz Gdański Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu- studenci WL oraz uczniowie TL Sekcja Łucznicza Koła Leśników UP M
15 Marcinkowski Piotr Radogoszcz Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu Nadleśnictwo Świeradów XXL
16 Słońska Elżbieta Poznań Łuki typu hunter i sportowe- studenci WL oraz uczniowie TL Sekcja Łucznicza Koła Leśników UPP S
17 Dworszczak Grzegorz Podgóry Łuki bloczkowe Nadleśnictwo Warcino XL
18 Szurgot Jarosław Brudzew Łuki typu hunter i sportowe M
19 Wacyk Filip Poznań Łuki typu hunter i sportowe- studenci WL oraz uczniowie TL Sekcja Łucznicza Koła Leśników UPP L
20 Włoch Marcin Poznań Łuki typu hunter i sportowe Wydział Leśny UPP SŁKL M
21 Duńska Karolina Poznań Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu- studenci WL oraz uczniowie TL Sekcja Łucznicza Koła Leśników UPP S
22 Kuliberda Wojciech Łask Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu- studenci WL oraz uczniowie TL Sekcja Łucznicza Koła Leśników UPP M
23 Kruszewski Hubert Poznań Łuki bloczkowe - studenci WL oraz uczniowie TL Sekcja Łucznicza Koła Leśników UPP L
24 Semegin Michał Poznan Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu- studenci WL oraz uczniowie TL Sekcja Łucznicza Koła Leśników UPP L
25 Hankowski Jakub Zdrójno Łuki bloczkowe Nadleśnictwo Lubichowo M
26 Białecka Agnieszka Syberia Łuki typu hunter i sportowe Nadleśnictwo Lidzbark M
27 Kulik Michał Borowice Łuki bloczkowe Nadleśnictwo "Śnieżka" XXL
28 Kulik Anna Kulik Borowice Łuki bloczkowe Nadleśnictwo Świeradów S
29 Brzózka Albert Poznań Łuki typu hunter i sportowe- studenci WL oraz uczniowie TL Sekcja Łucznicza Koła Leśników UPP L
30 Hincyngier Joanna Poznań Łuki typu hunter i sportowe- studenci WL oraz uczniowie TL XS
31 Adamski Marcin Nadleśnictwo Babki Łuki typu hunter i sportowe Nadleśnictwo Babki M
32 Woźnicki Marcin Brzeźno Łuki bloczkowe Noteccy łucznicy L
33 Dziekanowska Katarzyna Poznań Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu Sekcja Łucznicza Koła Leśników UP S
34 Janka Tomasz Gostycyn Łuki bloczkowe Zamrzenica XL
35 Różycki Bogusław Runowo Krajeńskie Łuki bloczkowe Nadleśnictwo Runowo XL
36 Różycka Katarzyna Runowo Krajeńskie Łuki bloczkowe Nadleśnictwo Runowo S
37 Nowak Sebastian Zamrzenica Łuki bloczkowe Zamrzenica L
38 Wepryk Olga Poznań Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu- studenci WL oraz uczniowie TL Sekcja Łucznicza Koła Leśników UPP M
39 Migdalski Piotr Poznań Łuki typu hunter i sportowe Sekcja Łucznicza Koła Leśników UP XL
40 Napruszewska Sonia Poznań Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu Sekcja Łucznicza Koła Leśników UP S
41 Sikora Witold Kępice Łuki bloczkowe Nadleśnictwo Warcino XL
42 TESZKA JERZY GINAWA Łuki bloczkowe Nadleśnictwo Lobez M
43 Gajda Włodzimierz Lwówek Łuki bloczkowe Nadleśnictwo Międzychód XXL
44 Komorniczak Michał Jarocin Łuki typu hunter i sportowe Nadleśnictwo Jarocin L
45 Jarmusz Krzysztof Poznań Łuki bloczkowe Sekcja Łucznicza Koła Leśników UP L
46 Nowicki Marek Poznań Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu UKŁ Leśnik Poznań L
47 Guździoł Hubert Świeca Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu Nadleśnictwo Antonin L
48 Wiczanowski Andrzej Barłomino Łuki bloczkowe PBA Pomorze XL
49 Pawelec Paweł Gubin Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu Nadleśnictwo Gubin/ LOK Gubin XL
50 Białecki Wojciech Syberia Łuki bloczkowe PBA Kujawy / Nadleśnictwo Lidzbark XL
51 Maślanka Marcin Wilnowo Łuki bloczkowe Nadleśnictwo Dobrocin XL
52 Gałecki Kacper Jeżewo Łuki bloczkowe Noteccy łucznicy/Nadleśnictwo Dąbrowa M
53 Knioła Agnieszka Poznań Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu Sekcja Łucznicza Koła Leśników S
54 Szydłowski Kamil Kępice Łuki bloczkowe Nadleśnictwo warcino M


Views: 2601

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ