# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Wiernicki Daniel Kwidzyn Start L 30.00 PLN
2 Stelmach Dariusz Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA L paid on-line
3 Waśniewski Edward Pelplin Start Klub Aktywnego Pelpliniaka L paid on-line
4 Chmiel Terpilowska Wioletta Kwidzyn Start S 30.00 PLN
5 Pepliński Marek Elbląg Start Biegacze Wolności XXL 30.00 PLN
6 Szpryngiel Dominik Sztum Start L paid on-line
7 Czapiewski Stefan Pelplin Start L paid on-line
8 Trzciński Krzysztof Tczew Start SowińskiTeam L paid on-line
9 Ronowski Mateusz Grudziądz Start Mat Kin Run S 30.00 PLN
10 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Start XL paid on-line
11 Guz Paweł Gniew Start L paid on-line
12 Justa Beata Gniew Start M paid on-line
13 Waluś Jacek Gdańsk Start STALREM L paid on-line
14 Klepacz Adam Kwidzyn Start Amator XL paid on-line
15 Kotłowska Marlena Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA L paid on-line
16 Grzebieluch Beata Gdynia Start MEWA TEAM XS paid on-line
17 Szafrańska Małgorzata Warszawa Start Veolia M 30.00 PLN
18 Szafrański Sławomir Warszawa Start Veolia L 30.00 PLN
19 Popczak Piotr Świecie Start Veolia L 30.00 PLN
20 Legaszewski Roman Skórcz Start RulińskiRunningTeam M 30.00 PLN
21 Nowak Łukasz Gniew Start Tatanka ;) XL paid on-line
22 Kowalska Anna Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA M paid on-line
23 Pykron Lucyna Gniew Start tRUNsformacja Gniewu XS paid
24 Pek Grzegorz Gniew Start XL paid on-line
25 Dahm Oliwia Tymawa Start XS paid on-line
26 Dahm Beata Tymawa Start XS paid on-line
27 Pietrzyk Barbara Kwidzyn Start Kwidzyn Run L 30.00 PLN
28 Kosakowski Łukasz Kwidzyn Start XL paid on-line
29 Rakoczy Paweł Gdynia Start L 30.00 PLN
30 Figura Mateusz Kwidzyn Start XL paid on-line
31 Janczynski Karol Dąbrówka Start L paid on-line
32 Kopiński Robert Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA M 30.00 PLN
33 Mrówka Michał GDAŃSK Start L paid on-line
34 Piórkowski Mariusz Gdańsk Start Taka RYBA M paid on-line
35 Fałkowski Jarosław Gardeja Start Gmina Gardeja Biega L 30.00 PLN
36 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Start M paid on-line
37 Mosiejczyk Jakub Prabuty Start WUOZ Gdańsk M paid on-line
38 OSIŃSKA KINGA GRUPA Start M paid on-line
39 Osinski Tomasz Grupa Start L paid on-line
40 Rezmer Beata Gniew Start S paid on-line
41 Kaszubowski Zenon Malbork Start Veolia M 30.00 PLN
42 Skalska Anna Bytonia Start KS SOKÓŁ ZBLEWO M paid on-line
43 Kujawska Małgorzata Gniew Start tRUNsformacja Gniewu M paid on-line
44 Kurajk Marian Rakowiec / Gdańsk Start M paid on-line
45 Dębski Tomasz Kwidzyn Start L 30.00 PLN
46 Statkiewicz Agnieszka Malbork Start Nyborg-Mawent M 30.00 PLN
47 Hapke Tomasz Wilkowo Start Traktor team gm kwidzyn XXL paid on-line
48 Malinowski Damian GDAŃSK Start MEWA TEAM L paid on-line
49 Biniszkiewicz Marcin Tczew Start latif team L paid on-line
50 Balmas Piotr Kwidzyn Start Traktor Team Gmina Kwidzyn L 30.00 PLN
51 Kucharczyk Adam Kmiecin Start XL 30.00 PLN
52 Sławiński Jarosław Kolonia Ostrowicka Start L paid on-line
53 Skweres Adriana PELPLIN Start Ada biega S 30.00 PLN
54 Rezmer Ryszard Gniew Start Trunsformacja Gniewu L paid on-line
55 Sularz Wojciech Gdynia Start Soolashowe Truchtanie L paid on-line
56 Kaiser Krzysztof Gniew Start L paid on-line
57 Grzegorczyk Dorota Kowale Start Taka RYBA / TUMBOteam S paid on-line
58 Tul Paulina Kwidzyn Start Gmina Gardeja Biega M 30.00 PLN
59 Bładzikowski Rafał Tczew Start M paid on-line
60 GUZ Robert Tczew Start XL paid on-line
61 Kruk Agnieszka Szymankowo Start S 30.00 PLN
62 Dudziak Mateusz Tczew Start Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew M 30.00 PLN
63 Konieczny Grzegorz Gniew Start L paid on-line
64 Wróbel Michał Grudziądz Start L paid on-line
65 Derdowski Michał Mirotki Start LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz M 30.00 PLN
66 Łaska Kazimierz Gniew Start XXL paid on-line
67 Jarczewska Renata Goleniów Start M paid on-line
68 Wojciechowska Daria Kwidzyn Start Traktor Team Gmina Kwidzyn L paid on-line
69 Czyszejuk Izabela Pasłęk Start M 30.00 PLN
70 Kryszczuk Piotr Pasłęk Start M 30.00 PLN
71 Górski Dawid Rudno Start L paid on-line
72 Górska Krystyna Rudno Start XL paid on-line
73 Kłos Angelika Lignowy Szlacheckie Start L paid on-line
74 Krause-Olech Anna Gniew Start tRUNsformacja Gniew L paid on-line
75 Szymański Sebastian Szprudowo Start RulińskiRunningTeam S paid on-line
76 Bahr Jarosław Gniew Start M paid on-line
77 Bahr Martyna Bahr Gniew Start Trunsformacja Gniew M paid on-line
78 Bąkowski Michał Gniew Start KP Keramzyt L paid on-line
79 Jabłońska Agata Tymawa Start M paid on-line
80 Kamiński Adam Piaseczno Start L paid on-line
81 Tamowicz Adrian Tamowicz Gniew Start L paid on-line
82 Kawski Bartłomiej Kisielice Start XL paid on-line
83 Ambroziak Sylwia Kowale Start Taka RYBA M paid on-line
84 Ambroziak Adam Kowale Start Taka RYBA L paid on-line
85 Dorotyn Przemysław Gniew Start Trunsformacja Gniewu M paid on-line
86 Ruchlewicz Natalia Sztum Start XS paid on-line
87 Ruchlewicz Urszula Sztum Start M paid on-line
88 Czarnecki Maciej Gniew Start Gmina Gniew M paid on-line
89 Rejmanowski Ryszard GNIEW Start M 30.00 PLN
90 PĘK GRZEGORZ GRUPA Start L 30.00 PLN
91 Abryszyńska Karolina Tczew Start CrossElite S paid on-line
92 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Start M paid on-line
93 Borkowska Justyna Sadlinki Start Traktor Team Gmina Kwidzyn L 30.00 PLN
94 Nowak Arkadiusz Szprudowo Start L paid on-line
95 Zaręba Anna Gniew Start L paid on-line
96 Jerzyk Michał Wiśliny Start Traktor Team Gmina Kwidzyn M 30.00 PLN
97 Lasota Aleksandra Wielkie Walichnowy Start XS paid on-line
98 Wiśniewski Rafał Gniew Start Kevin Team L paid on-line
99 Kosiński Sebastian Gniew Start L paid on-line
100 Kłos Beata Warlubie Start M paid on-line


Views: 1953

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ