# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Szumal Ewa Polskie Gronowo Start M paid on-line
2 Kaiser Łukasz Gniew Start M paid on-line
3 Majer Justyna Malbork Start S paid on-line
4 Nelke Eliasz Tczew Start Apator Metrix S.A. M paid on-line
5 Paradowski Krystian Kulice Start L
6 nadolski tomasz prabuty Start Drużyna Olbrzyma L paid on-line
7 Janka Wiktor Pelplin Start L paid on-line
8 Langowska Katarzyna Grudziądz Start Parkrun Grudziądz S paid on-line
9 Langowski Tomasz Grudziądz Start Parkrun Grudziądz M paid on-line
10 Janka Maciej Pelplin Start L paid on-line
11 Szalaty Marcin Siemirowice Start Baza44 M paid on-line
12 Litwiński Robert Grudziądz Start Vege Runners S paid on-line
13 Apostołowicz Monika Smętowo Start M
14 Jabłonka Katarzyna Kwidzyn Start M paid on-line
15 Pijanowski Wojciech Tczew Start Sowiński Team S paid on-line
16 Uciechowski Sławomir Malbork Start L paid on-line
17 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Start M paid on-line
18 Ścisłowska Aleksandra Parpary Start S paid on-line
19 Ścisłowski Rafał Parpary Start M paid on-line
20 Szwedowski Łukasz Kulice Start L paid on-line
21 Oksik Aneta Sicienko Start L paid on-line
22 Tyburska Aniela Sztum Start M paid on-line
23 Grucza Grzegorz Nowy Staw Start Biegam dla Zdrowia L paid on-line
24 Sochacki Michał Kwidzyn Start Gmina Gardeja Biega L
25 Białkowski Krzysztof Rozajny Start Gmina Gardeja Biega L
26 Kowalewski Łukasz Gardeja Start Gmina Gardeja Biega M paid on-line
27 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Start M paid on-line
28 Nowacki Tomasz Malbork Start XL paid on-line
29 Nowak Grzegorz Tczew Start XXL paid on-line
30 Nowak Katarzyna Tczew Start M paid on-line
31 Śrutkowski Sylwester Sztum Start L paid on-line
32 CZERNIAK ANNA PRABUTY Start M paid on-line
33 Napolski Paweł Kwidzyn Start Somsiady M paid on-line
34 Osiak Tomasz Gniew Start RulińskiRunningTeam M paid on-line
35 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Start XL paid on-line
36 Dering Filip Gniew Start Trunsformacja Gniew S paid on-line
37 Łukomski Andrzej Sztum Start LKS Zantyr Sztum L paid on-line
38 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Start OSP POGRODZIE L paid on-line
39 Borys Bartlomiej Kwidzyn Start XL paid on-line
40 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Start S paid on-line
41 Misiak Alicja Susz Start S paid on-line
42 Tsikhanouskaya Olga Minsk Start Amator XS
43 Szmyt Dawid Starogard Gdański Start M paid on-line
44 Pradelska Monika Bydgoszcz Start M paid on-line
45 Lubowska Beata Kwidzyn Start M paid on-line
46 Seroka Tomasz Tczew Start M paid on-line
47 Hinz Adam Gniew Start RulińskiRunningTeam S paid on-line
48 Osiak Krzysztof Nicponia Start L paid on-line
49 Fotek Roman Limża Start M paid on-line
50 Borkowski Grzegorz Sadlinki Start XL paid on-line
51 Kargól Dorota Tczew Start latif team L paid on-line
52 Malinowska Karolina Gniew Start tRUNsformacja Gniewu M paid on-line
53 Dubiel Piotr Gniszewo Start L
54 Stelmach Agnieszka Kwidzyn Start S paid on-line
55 Jabłonowski Wojciech Lębork Start fm2012/klub 42,2 M
56 Wisniewski Wieslaw Nicponia Start L paid on-line
57 JANIA Małgorzata Suchy Dąb Start S paid on-line
58 Ruda Joanna Gniew Start L paid on-line
59 Lisewska Sylwia Gniew Start Trunsformacja Gniew S paid on-line
60 Elhovski Vasil Kwidzyn Start XXL paid on-line
61 Godlewska Magdalena Susz Start CrossFitSusz L paid on-line
62 Górski Kamil Gniew Start Trunsformacja Gniew M paid on-line
63 GIERACH Marcin Niemcz Start G-TEAM M
64 Otlewski Marcin Kwidzyn Start L
65 Dropek Aleksandra Kwidzyn Start M paid on-line
66 Skibiński Robert Elbląg Start ETT-ElblągTriathlonTeam L paid on-line
67 Skibińska Anna Elbląg Start ETT-ElblągTriathlonTeam L paid on-line
68 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Start XS paid on-line
69 Kogut Piotr Kwidzyn Start Gmina Gardeja Biega L paid on-line
70 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Start CrossElite L paid on-line
71 Łoś Tadeusz Kwidzyn Start L paid on-line
72 Tumiłowicz Jerzy Licze Start Traktor Team Gmina Kwidzyn L paid on-line
73 Wiśniewska Sylwia Prabuty Start CrossFit Susz M paid on-line
74 Wnuk Karolina Sztum Start M paid on-line
75 Pohlid-Doda Anna Susz Start CrossFit Susz M paid on-line
76 Czechowski Dawid Subkowy Start XL paid on-line
77 Czechowska Dorota Subkowy Start S paid on-line
78 Kiedacz Agnieszka Gdańsk Start S paid on-line
79 Kruszyńska Barbara Tczew Start Biegający Tczew S paid on-line
80 liban zygfryd tczew Start Biegający Tczew L
81 Połomski Jarosław Gniew Start L paid on-line
82 Gulcz Katarzyna Banino Start KUJAWSCY RUNNERS M paid on-line
83 Smolińska Anna Kwidzyn Start M paid on-line
84 Chojnacka Jolanta Pelplin Start Klub Aktywnego Pelpliniaka XXL paid on-line
85 Jordan Dorota Smetowo Graniczne Start S paid on-line
86 Kawczyńska Magdalena Kwidzyn Start SWEET DREAM TEAM S paid on-line
87 Piskorski Jerzy Pelplin Start M paid on-line
88 Pałkowska Agnieszka Swarożyn Start Sowiński Team S paid on-line
89 Kiliszek Joanna Kwidzyn Start M paid on-line
90 Kiliszek Paulina Gdańsk Start M paid on-line
91 Dziedzic Andrzej Grabówko Start S paid on-line
92 Dietrich Weronika Dietrich Smetowo Start M paid on-line
93 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Start M paid on-line
94 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Start MiŚ Biega M
95 Dropek Aleksandra Kwidzyn Start M
96 Hillar Jacek Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA XL paid on-line
97 Skocka Anna Rumia Start Parkrun Rumia M paid on-line
98 Piórkowska Natalia Gniew Start Taka RYBA XS paid on-line
99 Główczewski Grzegorz Tczew Start Akademia Biegowa Kiełpino M paid on-line
100 Mokwiński Czesław Pelplin Start Klub Aktywnego Pelpliniaka XL paid on-line


Views: 7668

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ