II Bieg Hubertowski
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gintowt Jerzy Białystok 1918 M 15.00 PLN
2 Milewski Hubert Zaścianki 10 KM 35.00 PLN
3 Milewska Małgorzata Zaścianki 1918 M 15.00 PLN
4 NOWICKI IGOR SUWAŁKI 1918 M NOWICKI TEAM 15.00 PLN
5 Nowicki Zbigniew Suwałki 10 KM NOWICKI TEAM 35.00 PLN
6 Puciłowski Mirosław Białystok 10 KM Nadaktywni 35.00 PLN
7 Dziewulski Andrzej Czarna Białostocka 1918 M 15.00 PLN
8 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka 35.00 PLN
9 Bazyluk Ewa Czarna Białostocka 10 KM 35.00 PLN
10 Gintowt Aleksandra Białystok 10 KM 35.00 PLN
11 girtler Damian goldap 10 KM 35.00 PLN
12 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 KM Pędziwiatr Białystok 35.00 PLN
13 Zajczyk Justyna Czarna Białostocka 1918 M 15.00 PLN
14 Ostrowski Paweł Czarna Białostocka 1918 M 15.00 PLN
15 Ignatowicz Urszula Wasilkow 1918 M 15.00 PLN
16 Ignatowicz Wiktoria Wasilkow 1918 M 15.00 PLN
17 Ignatowicz Martyna Wasilkow 1918 M 15.00 PLN
18 Ignatowicz Julita Wasilkow 1918 M 15.00 PLN
19 Osmólski Robert Białystok 10 KM Nadaktywni 35.00 PLN
20 Taudul Dariusz Czarna Białostocka 1918 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka 15.00 PLN
21 Szutko Sławomir Dobrzyniewo Duże 10 KM 35.00 PLN
22 Zajkowska Anna Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa 35.00 PLN
23 Myszkowski Paweł Białystok 10 KM Białystok Biega Team 35.00 PLN
24 Mróz Agnieszka Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy 35.00 PLN
25 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM 3T BIAŁYSTOK 35.00 PLN
26 Smereczański Nazar Białystok 10 KM paid
27 Zawadzki Jakub Białystok 1918 M paid
28 Zawadzki Szymon Białystok 1918 M paid
29 Zawadzka Jagoda Białystok 10 KM paid
30 Zawadzki Krzysztof Białystok 10 KM paid
31 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM Białystok Biega Team paid
32 Pogorzelski Kamil Białystok 10 KM paid
33 Tomaszuk Ewelina Białystok 1918 M APN Hattrick 15.00 PLN
34 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 10 KM 35.00 PLN
35 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 10 KM 35.00 PLN
36 Siemionow Maria Czarna Białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej 15.00 PLN
37 Radecka Hanna CZARNA Białostocka 1918 M 15.00 PLN
38 Radecka Joanna Czarna Białostocka 1918 M 15.00 PLN
39 RADECKI Wiktor CZARNA Białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej 15.00 PLN
40 Zaleski Kacper Czarna Białostocka 10 KM 35.00 PLN
41 Ejsmont Mirosław Białystok 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej paid
42 Żakowska Urszula Białystok 10 KM Białystok Biega Team 35.00 PLN
43 Stankiewicz Piotr Białystok 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów 35.00 PLN
44 Tomaszuk Krzysztof Białystok 1918 M APN Hattrick paid
45 Tomaszuk Mariusz Białystok 1918 M APN Hattrick paid
46 KUREL Mikołaj Czarna Białostocka 1918 M paid
47 KUREL Tymoteusz Czarna Białostocka 1918 M paid
48 KUREL Dariusz Czarna Białostocka 1918 M paid
49 Róg Gramotienko Karol Jan Czarna Białostocka 1918 M Klub karate kyokushin czarna białostocka 15.00 PLN
50 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 1918 M paid
51 Pakieła Krzysztof Białystok 10 KM paid
52 Róg Gramotienko Karol Jan Czarna Białostocka 1918 M Klub karate kyokushin czarna białostocka 15.00 PLN
53 Pietrasz Jolanta Sokółka 10 KM 3T BIAŁYSTOK 35.00 PLN
54 Poplawski Szymon Oleszkowo 1918 M Klub karate Kyokushin w czarnej bialostockiej 15.00 PLN
55 Grynkiewicz Anna Czarna białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej paid
56 Grynkiewicz Kuba Czarna białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej paid
57 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING 35.00 PLN
58 Bałdan Irena KOSMATY BOREK 10 KM GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA paid
59 Bagińska Olga Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy 35.00 PLN
60 CHMIELEWSKI OSKAR CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M paid
61 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 10 KM GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA paid
62 CHMIELEWSKA WERONIKA CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
63 CHMIELEWSKI MARIUSZ CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
64 Sokół Przemysław Białystok 10 KM 35.00 PLN
65 Aleksiejczuk Paweł Supraśl 10 KM Run run dziki paid
66 Lubowska Katarzyna Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa 35.00 PLN
67 Kozlowska Nijaki Martyna Wasilków 10 KM 35.00 PLN
68 Pietrowska Patrycja Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka 35.00 PLN
69 Tekień Edyta Grabówka 10 KM 35.00 PLN
70 Konecki Krzysztof Białystok 10 KM paid
71 GRABALA Dariusz BIAŁYSTOK 10 KM 3T BIAŁYSTOK paid
72 Szuchnicka Klaudia Czarna Białostocka 1918 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid


Views: 989

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ