II Bieg Hubertowski
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Paciorkowski Damian Suwałki 1918 M 15.00 PLN
2 Paciorkowski Marcin Suwałki 1918 M 15.00 PLN
3 Cyris Nicolas Czarna białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej 15.00 PLN
4 Sawicka Lilia Czarna Bialostocka 1918 M 15.00 PLN
5 Sawicki Milosz Czarna Bialostocka 1918 M 15.00 PLN
6 Sawicka Kornelia Czarna Bialostocka 1918 M 15.00 PLN
7 Sawicki Paweł Czarna Bialostocka 1918 M 15.00 PLN
8 Kołodziejczyk Sebastian Łomża 10 KM Dziki Ryj Team 35.00 PLN
9 Aleksiejuk Monika Białystok 10 KM 35.00 PLN
10 Carewicz Ela Krynki 10 KM 35.00 PLN
11 Namankiewicz Wojciech Namankiewicz Sokółka 10 KM 35.00 PLN
12 Malinowski Maksymilian Augustów 10 KM 35.00 PLN
13 Malinowski Jarosław Malinowski Augustów 10 KM 35.00 PLN
14 Wielgat Artur Netta Folwark 10 KM Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne 35.00 PLN
15 Moskaluniec Witold Moskaluniec Dąbrowa Białostocka 10 KM 35.00 PLN
16 MOKICKI PIOTR Białystok 10 KM cersanit running team 35.00 PLN
17 Tomaszewski Tomasz Augustów 10 KM Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne 35.00 PLN
18 Pietruczuk Mariusz Białystok 10 KM Białystok Biega Team 35.00 PLN
19 Milewska Katarzyna Zaścianki 1918 M paid
20 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka 10 KM 35.00 PLN
21 Gutowski Maciek Grabówka 1918 M paid
22 Gutowska Elżbieta Grabówka 1918 M paid
23 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM paid
24 BIŚ AGNIESZKA CZARNA BIAŁOSTOCKA 10 KM MISIE paid
25 Biś Jacek Czarna Białostocka 10 KM MISIE paid
26 Kułakowska Ewelina Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa 35.00 PLN
27 Makałus Tomasz Białystok 10 KM Korona Nieruchomości 35.00 PLN
28 Sienkiewicz Justyna Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa 35.00 PLN
29 Chmielewski Krzysztof Sokółka 10 KM 35.00 PLN
30 Ostrowski Marcel Czarna białostocka 1918 M 15.00 PLN
31 Ostrowska Marta Ostrowska Czarna białostocka 1918 M 15.00 PLN
32 Ostrowska Aleksandra Czarna białostocka 1918 M 15.00 PLN
33 Górski Grzegorz Stoki 10 KM ZWM TEAM SPORTS paid
34 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM Biegam dla Justysi paid
35 Skowera Krzysztof Białystok 10 KM Pędziwiatr Białystok 35.00 PLN
36 Sznejder Anita Suwałki 10 KM 35.00 PLN
37 Makarewicz Zuzanna Czarna Białostocka 1918 M Czarna Białostocka paid
38 Mironova Irina Rossija 10 KM 35.00 PLN
39 Sadanowicz Wiktoria Nowa Rozedranka 24 1918 M paid
40 Kuczko Marcysia Rozedranka Nowa 26a 1918 M paid
41 Pielecki Marcin Białystok 10 KM CFB paid
42 Gintowt Jerzy Białystok 1918 M paid
43 Milewski Hubert Zaścianki 10 KM paid
44 Milewska Małgorzata Zaścianki 1918 M paid
45 NOWICKI IGOR SUWAŁKI 1918 M NOWICKI TEAM 15.00 PLN
46 Nowicki Zbigniew Suwałki 10 KM NOWICKI TEAM 35.00 PLN
47 Puciłowski Mirosław Białystok 10 KM Nadaktywni 35.00 PLN
48 Dziewulski Andrzej Czarna Białostocka 1918 M paid
49 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka 35.00 PLN
50 Bazyluk Ewa Czarna Białostocka 10 KM 35.00 PLN
51 Gintowt Aleksandra Białystok 10 KM paid
52 girtler Damian goldap 10 KM paid
53 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 KM Pędziwiatr Białystok 35.00 PLN
54 Zajczyk Justyna Czarna Białostocka 1918 M paid
55 Ostrowski Paweł Czarna Białostocka 1918 M paid
56 Ignatowicz Urszula Wasilkow 1918 M 15.00 PLN
57 Ignatowicz Wiktoria Wasilkow 1918 M 15.00 PLN
58 Ignatowicz Martyna Wasilkow 1918 M 15.00 PLN
59 Ignatowicz Julita Wasilkow 1918 M 15.00 PLN
60 Osmólski Robert Białystok 10 KM Nadaktywni 35.00 PLN
61 Taudul Dariusz Czarna Białostocka 1918 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
62 Szutko Sławomir Dobrzyniewo Duże 10 KM 35.00 PLN
63 Zajkowska Anna Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa 35.00 PLN
64 Myszkowski Paweł Białystok 10 KM Białystok Biega Team 35.00 PLN
65 Mróz Agnieszka Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy 35.00 PLN
66 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM 3T BIAŁYSTOK paid
67 Smereczański Nazar Białystok 10 KM paid
68 Zawadzki Jakub Białystok 1918 M paid
69 Zawadzki Szymon Białystok 1918 M paid
70 Zawadzka Jagoda Białystok 10 KM paid
71 Zawadzki Krzysztof Białystok 10 KM paid
72 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM Białystok Biega Team paid
73 Pogorzelski Kamil Białystok 10 KM paid
74 Tomaszuk Ewelina Białystok 1918 M APN Hattrick paid
75 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 10 KM ATP Augustów paid
76 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 10 KM ATP Augustów paid
77 Siemionow Maria Czarna Białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej 15.00 PLN
78 Radecka Hanna CZARNA Białostocka 1918 M 15.00 PLN
79 Radecka Joanna Czarna Białostocka 1918 M 15.00 PLN
80 RADECKI Wiktor CZARNA Białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej 15.00 PLN
81 Zaleski Kacper Czarna Białostocka 10 KM 35.00 PLN
82 Ejsmont Mirosław Białystok 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej paid
83 Żakowska Urszula Białystok 10 KM Białystok Biega Team 35.00 PLN
84 Stankiewicz Piotr Białystok 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów 35.00 PLN
85 Tomaszuk Krzysztof Białystok 1918 M APN Hattrick paid
86 Tomaszuk Mariusz Białystok 1918 M APN Hattrick paid
87 KUREL Mikołaj Czarna Białostocka 1918 M paid
88 KUREL Tymoteusz Czarna Białostocka 1918 M paid
89 KUREL Dariusz Czarna Białostocka 1918 M paid
90 Róg Gramotienko Karol Jan Czarna Białostocka 1918 M Klub karate kyokushin czarna białostocka paid
91 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 1918 M paid
92 Pakieła Krzysztof Białystok 10 KM paid
93 Pietrasz Jolanta Sokółka 10 KM 3T BIAŁYSTOK 35.00 PLN
94 Poplawski Szymon Oleszkowo 1918 M Klub karate Kyokushin w czarnej bialostockiej paid
95 Grynkiewicz Anna Czarna białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej paid
96 Grynkiewicz Kuba Czarna białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej paid
97 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING 35.00 PLN
98 Bałdan Irena KOSMATY BOREK 10 KM GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA paid
99 Bagińska Olga Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy 35.00 PLN
100 CHMIELEWSKI OSKAR CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M paid


Views: 2128

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ