# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szydłowski Jan | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
2 | Kamiński Damian | Sokołów Podlaski | Polska | 10 KM | ||
3 | Łupiński Piotr | Łapy | Polska | 10 KM | ||
4 | Ostaszewska Eliza | Białystok | Polska | 10 KM | ||
5 | Romańczuk Sylwia | Augustów | Polska | 1918 M | ||
6 | Dobryniewski Wiktor | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
7 | Dobryniewski Nikodem | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
8 | Sakowicz Grazyna | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
9 | Gutowski Mateusz | Białowieża | Polska | 10 KM | ||
10 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | 10 KM | ||
11 | Ejsmont Katarzyna | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
12 | Marek Kwiatkowski | Białystok | Polska | 10 KM | ||
13 | Rutkowska Maja | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
14 | Rutkowski Bartłomiej | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
15 | Rutkowska Beata | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
16 | Kochaniak Katarzyna | Sowlany | Polska | 1918 M | ||
17 | Kochaniak Jędrzej | Sowlany | Polska | 1918 M | ||
18 | Kochaniak Krzysztof | Sowlany | Polska | 1918 M | ||
19 | Kochaniak Andrzej | Sowlany | Polska | 1918 M | ||
20 | Szwarc Michał Szwarc | Białystok | Polska | 10 KM | ||
21 | Dawidejt Paweł | Augustów | Polska | 10 KM | AGR Podlasie | |
22 | Borowska Justyna | Białystok | Polska | 10 KM | ||
23 | Kupa Bartosz | Hajnówka | Polska | 10 KM | Klub Biegaczy JYSK | |
24 | Wojewódzka Agnieszka | Wasilków | Polska | 10 KM | ||
25 | Ogińska Marta | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | |
26 | Wardzinska Urszula | Bialystok | Polska | 10 KM | ||
27 | Sieśkiewicz Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM | A nu jaho | |
28 | Iwaniuk Jarosław | Grabówka | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | |
29 | SOKÓLSKA KATARZYNA | POGORZAŁKI | Polska | 10 KM | OUTDOOR TRAINING | |
30 | Łada Wiktor | Raczki | Polska | 10 KM | Polska Organizacja Wojskowa | |
31 | Tekień Jakub | Grabówka | Polska | 1918 M | ||
32 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | 10 KM | Gmina Gardeja Biega | |
33 | Sliwinski Szymon | Suwalki | Polska | 10 KM | ||
34 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM | Pędziwiatr Białystok | |
35 | Sznejder Anita | Suwałki | Polska | 10 KM | ||
36 | Mironova Irina | Rossija | Rosja | 10 KM | ||
37 | PÓŁTORAK MAŁGORZATA | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM | Pędziwiatr Białystok | |
38 | Osmólski Robert | Białystok | Polska | 10 KM | Nadaktywni | |
39 | Myszkowski Paweł | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | |
40 | Mróz Agnieszka | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | |
41 | Siemionow Maria | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | |
42 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | Polska | 10 KM | 3T BIAŁYSTOK | |
43 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | |
44 | Kozlowska Nijaki Martyna | Wasilków | Polska | 10 KM | ||
45 | Tekień Edyta | Grabówka | Polska | 10 KM | Medicover Białystok |
Views: 17711