Piwna Mila 2019
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Nenca PIOTR Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
2 Frąc Roman Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
3 Nicewicz Paweł Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] paid on-line
4 Detmer Sławomir Detmer Gdynia 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
5 Lipińska Monika Gdynia 1609 m [godz. 17:55] Kobiety Biegają paid on-line
6 Komorowska Anita Gdynia 1609 m [godz. 17:05] paid on-line
7 janczyk marta gdynia 1609 m [godz. 17:55] 59.00 PLN
8 Wasilewski Wojciech Gdynia 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
9 Grube Bartosz Gdynia 1609 m [godz. 17:55] BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
10 Pomianowska Ewa Oslo 1609 m [godz. 18:45] 59.00 PLN
11 Biegański Bogumił Gdynia 1609 m [godz. 18:20] BigYellowFoot AdventureTeam paid on-line
12 Grubba Joanna Gdynia 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! paid on-line
13 Grzegory Marek Władysławowo 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! paid on-line
14 Studnicka Natalia Wejherowo 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! paid on-line
15 Muszol Gosia Rumia 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! paid on-line
16 Dułak Martyna Celbowo 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! paid on-line
17 Tiszer Patryk Reda 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! paid on-line
18 Kostrzewska Marta Rumia 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! paid on-line
19 Cykman Rafał Reda 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! paid on-line
20 Zaparty Magda Rumia 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! paid on-line
21 Lezner Mikołaj Rumia 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! paid on-line
22 Gulatowski Rafał Klukowa huta 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
23 Gulatowska Klaudia Klukowa huta 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
24 Malek Lilianna Sierakowice 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
25 Ekman Zdzisław Gdynia 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
26 Kaim Adam GDAŃSK 1609 m [godz. 18:45] BigYellowFoot Adventure Team 59.00 PLN
27 Grzonka Maciej Gdynia 1609 m [godz. 18:20] Gruby biega paid on-line
28 Kasprowicz Mariusz Rumia 1609 m [godz. 18:20] Piwo to moje paliwo paid on-line
29 Zdrojewski Mateusz Zdrojewski Kartuzy 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
30 Łokucijewski Patryk Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] Babillonia Babieniec paid on-line
31 Zakrzewski Oskar Rumia 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
32 Trzasko Bogusław gdynia 1609 m [godz. 18:45] Kujawscy Runners paid on-line
33 Wolenszleger Łukasz Gdynia 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
34 Górniak Jarosław Pogórze 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
35 Czoska Przemysław Gdynia 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
36 Piszcz Krzysztof Gdynia 1609 m [godz. 18:45] BigYellowFoot Adventure Team 59.00 PLN
37 Dutkiewicz Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] Riviera Brzeźnieńska paid on-line
38 Jednachowski Marcin Puck 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
39 Jednachowski Krzysztof Puck 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
40 Fliss Marcin Gdynia 1609 m [godz. 18:20] GKP Rekin paid on-line
41 Koza Damian Władysławowo 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
42 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
43 Dębiec Paweł Krosno 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
44 Szczuka Leszek Tczew 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
45 Piotrowska Mirka Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
46 Łukasik Gosia Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
47 Sudoł Michał Wejherowo 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
48 Salamaga Maciej RUMIA 1609 m [godz. 18:20] BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
49 Cłapa Joanna Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] Wkurw_team paid on-line
50 Komorowski Mateusz Lębork 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
51 Wasilke Grzegorz Reda 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
52 Bendik Maciej Starogard Gdański 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
53 Czyż Krzysztof Gdynia 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
54 Konkol Anna Gdynia 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
55 Marszałek Sebastian Gdynia 1609 m [godz. 17:55] BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
56 Niedbalski Krzysztof Bydgoszcz 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
57 Kędziorska Agata Wąbrzeźno 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
58 Pawlak Łukasz Pszczółki 1609 m [godz. 17:55] BeeRunner paid on-line
59 Koman Karol Gdynia 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
60 Koman Magdalena Gdynia 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
61 Szulcek Patryk Linia 1609 m [godz. 18:45] BigYellowFoot Adventure Team 59.00 PLN
62 Haliński Piotr Gdynia 1609 m [godz. 17:55] Piwo to moje paliwo paid on-line
63 Sobisz Jarosław Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
64 Pawłowski Mateusz Rumia 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
65 Wawrzyniak Wojciech Radomsko 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
66 Liszewski Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
67 Telepski Michał Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
68 Sawicki Michał Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
69 Kuczyk Jacek Gdansk 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
70 Kuciapski Adrian Gdynia 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
71 Cygan Katarzyna Gdynia 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
72 kuczkowski bartosz gdansk 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
73 Gajos Damian Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
74 Mroczek Przemysław Gdynia 1609 m [godz. 18:45] paid on-line
75 Łuszcz Dominika Gdynia 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
76 Komorowski Kamil Lębork 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
77 zarębski karol gdańsk 1609 m [godz. 17:55] Ulubione piwo? Kolejne! paid on-line
78 Szymański Paweł Gdynia 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
79 Mikołajczyk Sławek Gdynia 1609 m [godz. 17:55] Metal paid on-line
80 Kosiur Katarzyna Somonino 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
81 Lewandowski Cezary Ostrowo 1609 m [godz. 18:20] Maja Team paid on-line
82 szwichtenberg natalia ostrzyce 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
83 Syska Maciej Wejherowo 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
84 Kłodawski Marek Bratian 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
85 Streng Dawid Starogard Gdański 1609 m [godz. 17:55] Tri Starogard Gdański paid on-line
86 Patalon-Kłodawska Dorota Bratian 1609 m [godz. 18:20] paid on-line
87 Klinkusz Martyna Tczew 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
88 Gładkowski Grzegorz Reda 1609 m [godz. 17:55] BigYellowFoot Adventure team paid on-line
89 Wykrzykowski Łukasz Sopot 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
90 GRUBBA KRZYSZTOF Wejherowo 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
91 Brzozowski Marcin Gdańsk 1609 m [godz. 17:55] paid on-line
92 Maj-Roksz Maria Wejherowo 1609 m [godz. 18:20] Maja Team paid on-line
93 Kwidziński Oskar Gdynia 1609 m [godz. 17:30] Sharks Gdynia paid on-line
94 Prena Krzysztof Reda 1609 m [godz. 17:30] Bunkier Klubogaleria paid on-line
95 Gumoś Katarzyna Gdynia 1609 m [godz. 17:30] paid on-line
96 Pochopień Mira Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] Wataha-Łączy nas bieganie paid on-line
97 Dziambor Artur Gdynia 1609 m [godz. 15:25] paid on-line
98 Zelek Przemysław Bydgoszcz 1609 m [godz. 15:00] paid on-line
99 Czapiewski Andrzej Gdynnia 1609 m [godz. 15:00] paid on-line
100 Krzyzanowski Kornel Sopot 1609 m [godz. 17:30] paid on-line


Views: 6524

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ