# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Safrończyk Piotr Safrończyk | Warszawa | Polska | open water 1500 m pływanie | paid on-line | |
2 | Dziedzic Katarzyna | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | Warsaw Masters Team | paid on-line |
3 | Bołtuć Małgorzata | Wrocław | Polska | open water 5000 m pływanie | paid on-line | |
4 | Guzowska Edyta | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | NADAKTYWNI | paid |
5 | Safrończyk Wieńczysław | Białystok | Polska | open water 1500 m pływanie | Nadaktywni | paid |
6 | HAJDECZKO ELŻBIETA | BIAŁKA | Polska | open water 5000 m pływanie | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | paid on-line |
7 | Kolęda Artur | Mazurki | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | Proparkiet | paid on-line |
8 | Mówiński Grzegorz | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | paid on-line |
9 | Palmi-Kukiełko Mieszko | Wejsuny | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | paid on-line |
10 | Pendowski Kamil | Białystok | Polska | open water 1500 m pływanie | Nadaktywni | paid |
11 | Cwalina Mateusz | Warszawa | Polska | open water 1500 m pływanie | paid on-line | |
12 | Rojecki Mateusz | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Fall Into Swimrun | paid on-line |
13 | Szymkowiak Marcin | Morąg | Polska | open water 5000 m pływanie | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | paid on-line |
14 | Dzierszko Rafał | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | paid | |
15 | Butkiewicz Władysław | Białystok | Polska | open water 1500 m pływanie | AZS AWF Katowice | paid on-line |
16 | Gawkowski Mariusz | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | paid on-line | |
17 | Kieres Michał Kieres | Jaroty | Polska | open water 5000 m pływanie | paid on-line | |
18 | Kowalczuk Marcin | Białystok | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | paid on-line | |
19 | Grigalis Michał | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | Team Karaś | paid on-line |
20 | Gawrych Sylwia | Żółtki | Polska | open water 5000 m pływanie | Nadaktywni | paid |
21 | Milewski Bogdan | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | paid on-line |
22 | Utykański Michał | Ełk | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | SBR Team Ełk | paid on-line |
23 | Zieliński Zbigniew | Łomża | Polska | open water 5000 m pływanie | paid | |
24 | Sobiech Maik | Hamburg | Niemcy | 1500 m pływania + 12 km biegu | Triabolos Hamburg e.V. | paid on-line |
25 | Góralczyk Marcin | Wysokie Mazowieckie | Polska | open water 5000 m pływanie | paid on-line | |
26 | Bacharz Radomir | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | ISWIM BIAŁYSTOK | paid on-line |
27 | Konopacki Piotr | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | paid |
28 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | open water 1500 m pływanie | paid on-line | |
29 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | TiM Małego | paid on-line |
30 | Kanik Tomasz | BYDGOSZCZ | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | paid on-line | |
31 | Moczydlowski Marek | Zascianki | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Nadaktywni Białystok | paid |
32 | Kluge Krzysztof | Elbląg | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | paid on-line | |
33 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Nadaktywni | paid |
34 | Markowski Bartosz | Osowicze | Polska | open water 5000 m pływanie | ISWIM BIAŁYSTOK | paid |
35 | Kolęda Albert | Mazurki 32 | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | Proparkiet | paid |
36 | Omieliańczyk Ryszard | Nowodworce | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Nadaktywni | paid |
37 | Stefanowska Agnieszka | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | Iswim | paid |
38 | Oświecińska Marzena | Bielsk Podlaski | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | TiM Małego | paid on-line |
39 | Czupryn Wojciech | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | paid on-line | |
40 | Daszuta Maciek | Białystok | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | Żandarmeria Wojskowa | paid |
41 | Laskowski Grzegorz | Janczewo 4 | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | RunTeam Piątnica | paid on-line |
42 | Kozłowski Karol Kozłowski | Giżycko | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | paid on-line | |
43 | Januszewska Marta | Bielsk Podlaski | Polska | open water 1500 m pływanie | paid on-line | |
44 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | open water 5000 m pływanie | paid on-line | |
45 | Łukawski Damian | Gdańsk | Polska | open water 1500 m pływanie | paid on-line | |
46 | Gregorowicz Paweł | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | paid on-line |
47 | Radziwonowski Bartosz | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Three Tee Team | paid on-line |
48 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | paid on-line |
49 | Kubik Agnieszka | Gdańsk | Polska | open water 1500 m pływanie | BCT Team Gdynia | paid on-line |
50 | KIEŁCZYKOWSKA ŻANETA | ŻELKÓW-KOLONIA | Polska | open water 5000 m pływanie | paid on-line | |
51 | Białokozowicz Artur | Supraśl | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | paid on-line | |
52 | Myśliwiec Janusz | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | Nadaktywni Białystok | paid |
53 | Witkowski Dariusz | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | OUTDOOR TRAINING | paid on-line |
54 | Hermanowicz Maciej | Studzianki | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | paid on-line | |
55 | Hermanowicz Adam | Studzianki | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Nadaktywni | paid on-line |
56 | Wszeborowski Kacper | Ełk | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | SBR Team Ełk | paid on-line |
57 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | SBR Team Ełk | paid on-line |
58 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | open water 1500 m pływanie | paid on-line | |
59 | MARKOWSKA EWA BEATA MARKOWSKA | BIAŁYSTOK | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | iSwim Białystok MP Kancelaria Team | paid |
60 | Jaryst Paweł | Ryn | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | paid on-line | |
61 | Wielakin Darek | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | Nadaktywni | paid |
62 | Kierzkowski Adam | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | ISWIM BIAŁYSTOK | paid |
63 | NOSALIK PAWEŁ NOSALIK | Augustów | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | OUTDOOR TRAINING | paid on-line |
64 | Zimiński Paweł | Rajgród | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | paid on-line | |
65 | Łupiński Grzegorz | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | paid on-line | |
66 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | OUTDOOR TRAINING | paid on-line |
67 | Wajsiel Piotr | Mońki | Polska | open water 5000 m pływanie | Nadaktywni Białystok | paid |
68 | Kamińska Marta | Białystok | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | Nadaktywni | paid |
Views: 11920