Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kankowski Jakub Luzino Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
2 Kankowski Kordian Luzino Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m)
3 Dramczyk Hanna Lębork Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Wataha
4 Łukaszewska Filip Rumia Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
5 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
6 Proń Leon Rozłazino Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
7 Proń Igor Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
8 Długowolski Michał Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
9 Seypelt Klara Nawcz Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
10 Domitrz Michalina Łęczyce Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
11 Wetta Oliwier Lębork Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Przedszkole nr2 w Lęborku
12 Wetta Cezary Lębork Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Szkoła Podstawowa nr1 w Lęborku
13 Samojłowicz Gabriela Pasłęk Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Active Family Pasłęk
14 Samojłowicz Julia Pasłęk Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Active Family Pasłęk
15 Kopka Kacper PASŁĘK Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Active Family Pasłęk
16 Penk Weronika Rozłazino-Karczemki Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
17 Browarczyk Kacper Rozłazino Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) KS Rozłazino
18 Browarczyk Aleksandra Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
19 Cierocki Mike Nawcz Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
20 Cierocki Oliver Nawcz Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
21 Woźniak Artur Brodnica Górna Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
22 Woźniak Tymoteusz Brodnica Górna Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
23 Moska Zofia Wejherowo Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
24 Moska Franciszek Wejherowo Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
25 Żywicki Igor Sarnowy Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Szkoła Podstawowa Wielki Podles
26 Żywicka Kinga Sarnowy Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) Szkoła Podstawowa Wielki Podles
27 Łada Milan Gdynia Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni
28 Pilarski Marcel Lębork Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
29 Pieniążek Jakub Lębork Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) Lęborski klub biegacza im.braci petk
30 Rębowski Grzegorz Pasłęk Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Active Family Pasłęk
31 Rębowski Mateusz Pasłęk Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Active Family Pasłęk
32 Rębowska Martyna Pasłęk Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Active Family Pasłęk
33 Cylkowski Paweł Kętrzyno Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
34 Cylkowska Zosia Kętrzyno Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
35 Formela Maja Miechucino Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
36 Formela Mateusz Miechucino Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
37 Formela Julia Miechucino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
38 Romik Julia Gniewino Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m)
39 Skrzyńska Lena Gniewino Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
40 Glezman Maja Lębork Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) Lęborski klub biegacza im.braci petk
41 Gołąbowicz Oliwia Lębork Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) Lęborski klub biegacza im.braci petk
42 Smak Wojciech Warszawa Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
43 Smak Piotr Warszawa Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
44 Stencel Alicja Mściszewice Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
45 Pawłowska Joanna Stężyca Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Metrożercy
46 Grzenkowicz Seweryn Lębork Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Centrum ruchu funkcjonalnego Lębork
47 Grzenkowicz Gabriel Lębork Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Centrum ruchu funkcjonalnego Lębork
48 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m)
49 Tokarska Laura Gdynia Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m)
50 Eikmann Błażej Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
51 Kwidziński Krzysztof Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
52 Hebel Piotr Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
53 Depczyński Adam Gdynia Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) gowalking.pl
54 Lewicki Wojciech Łeba Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
55 Wrońska Zofia Nowa Wieś Lęborska Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
56 Hilla Magdalena Bożepole Wielkie Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
57 Krzebietke Hubert Miechucino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
58 Myszk Filip Janowice Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) DarekTeam-Janowice
59 Piotrowski Franciszek Wrocław Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) Koral Wrocław
60 Dziadkiewicz Pola Kąpino Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Run babys
61 Rudek Ola Rumia Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
62 Toporek Paulina Gdynia Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) Elite Team
63 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m)
64 Wendt Kornelia Kościerzyna Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Wencik Team
65 Wendt Franek Kościerzyna Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Wencik Team
66 Kożyczkowski Dominik Mosty Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
67 Kożyczkowski Aleksander Mosty Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
68 Kożyczkowski Maksymilian Mosty Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
69 Cemerys Paweł Siemirowice Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Siemirowice Biegają!
70 Cemerys Michał Siemirowice Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
71 Zakrzewski Mateusz Warszkowo Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m)
72 Zakrzewska Agnieszka Warszkowo Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m)
73 Tworkowski Cezary Gdynia Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
74 Maszota Rozalia Strzebielino Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m)
75 BELECKI Paweł Tczew Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
76 Górecka Agata Pruszcz Gdański Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
77 Flis-Rokosz Marcin Stanisław Sopot Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) STEP BY STEP TRÓJMIASTO
78 Gumowska Laura Banino Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Gumisie
79 Gumowska Lena Banino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Gumisie
80 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
81 Wenta Kornel Łebunia Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Sołectwo Łebunia
82 Nowak Grzegorz London Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
83 Nowak Kinga London Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
84 Sikora Zuzanna Lębork Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
85 Wenta Wiktoria ŁEBUNIA Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
86 Wenta Julia ŁEBUNIA Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
87 Halman Nikola Luzino Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m)
88 Jabłońska Milenka Czarne Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m)
89 Wenta Wojciech Łebunia Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Sołectwo Łebunia
90 Wenta Wiktor Łebunia Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Sołectwo Łebunia
91 Hinc Hubert Gdynia Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
92 Czapiewska Karolina Gapowo Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
93 Wojciechowski Błażej Rozłazino Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) KS Rozłazino
94 Wojciechowska Justyna Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
95 Wojciechowska Hanna Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
96 Burliński Xawery Bytów Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Active Family Pasłęk
97 Burlińska Katarzyna Bytów Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Active Family Pasłęk
98 Syldatk Maciej Mściszewice Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Metrożercy
99 Syldatk Weronika Mściszewice Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Metrożercy
100 Syldatk Majka Mściszewice Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) Metrożercy


Views: 2360

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ