IV Półmaratony Wydmin - 21.1km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Cieślik Marta Pruszcz Gdański 21km Półmaraton PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 60.00 PLN
2 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 21km Półmaraton PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 60.00 PLN
3 Arent Bartosz Giżycko 21km Półmaraton 60.00 PLN
4 Piasecki Maciej Ostróda 21km Półmaraton 60.00 PLN
5 Szumski Andrzej Ranty 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy 50.00 PLN
6 Kozłowski Karol Kozłowski Giżycko 21km Półmaraton 60.00 PLN
7 Buniek Mateusz Ełk 21km Półmaraton 60.00 PLN
8 Rusznica Klaudia Ełk 21km Półmaraton 60.00 PLN
9 Sitnik Bartłomiej Warszawa 21km Półmaraton Wydmiński Mokoters 60.00 PLN
10 Anikiej Maciej Białystok 21km Półmaraton paid
11 Kłosek Robert Łomża 21km Półmaraton 60.00 PLN
12 Tomaszewski Michal Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy 50.00 PLN
13 Czerniawski Andrzej białystok 21km Półmaraton paid
14 Kieżun Grzegorz Olsztyn 21km Półmaraton paid
15 Krysiński Jacek Ełk 21km Półmaraton Serduszko Team Ełk paid
16 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka 21km Półmaraton Morsy Ostrołęka paid
17 Herman Patryk Bartoszyce 21km Półmaraton paid
18 Pietroniuk Wioleta Kętrzyn 21km Półmaraton 60.00 PLN
19 SZLAZKO Wioleta SZLAZKO Kętrzyn 21km Półmaraton 60.00 PLN
20 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 21km Półmaraton paid
21 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 21km Półmaraton paid
22 Habyk Anna Węgorzewo 21km Półmaraton 60.00 PLN
23 Dobrochowski Robert Świnoujście 21km Półmaraton 60.00 PLN
24 Fijałkowska Anna Gdańsk 21km Półmaraton GetResponse Warriors paid
25 Makaruk Tomasz Warszawa 21km Półmaraton paid
26 Świacki Marcin Suwałki 21km Półmaraton 60.00 PLN
27 Sznejder Anita Suwałki 21km Półmaraton 60.00 PLN
28 Mokrzewski Wojciech Wysokie Mazowieckie 21km Półmaraton paid
29 Kowalski Sylwester Wydminy/Olsztyn 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL Wydminy Samotny Wilk paid
30 Dawidejt Dariusz Augustów 21km Półmaraton ATP AUGUSTÓW paid
31 Sierocki Jan Sierocki Augustów 21km Półmaraton ATP Augustów paid
32 Piłat Jerzy Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL Wydminy paid
33 Bobrowski Jan Ełk 21km Półmaraton paid
34 Kozdra Cezary Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy Gościniec paid
35 Czartoryjski Jakub Warszawa 21km Półmaraton 60.00 PLN
36 Nikonowicz Grzegorz Lipowo 21km Półmaraton paid
37 Olszewski Tomasz Jeziorany 21km Półmaraton 60.00 PLN
38 Jaszkowski Tomasz Ełk 21km Półmaraton paid
39 Rudnik Jarosław Pasek 21km Półmaraton 60.00 PLN
40 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa 21km Półmaraton Na, pagauk! paid
41 Paszkowski Kamil Nidzica 21km Półmaraton LO CN-B Feniks Olsztyn im. Cichociemnych paid
42 Konopka Łukasz Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy Mazur Wydminy 50.00 PLN
43 Kowalewski jan legionowo 21km Półmaraton + 5km Bieg 90.00 PLN
44 kotowicz tadeusz otwock 21km Półmaraton + 5km Bieg 90.00 PLN
45 Masalska Anna Suwałki 21km Półmaraton 60.00 PLN
46 Wolański Tomasz Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy Mazur Wydminy paid
47 Dziki Paweł Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL Wydminy paid
48 Truchan Marek Olecko 21km Półmaraton Olecko Biega 60.00 PLN
49 Dawidowski Roman Straduny 21km Półmaraton Serduszko Team Ełk paid
50 Sokołowska Marta Augustów 21km Półmaraton ATP Augustów paid
51 Suchodolska Edyta Olecko 21km Półmaraton Olecko Biega 60.00 PLN
52 Zaniewski Karol Olecko 21km Półmaraton + 5km Bieg Olecko Biega 90.00 PLN
53 Jaworowski Robert Suwałki 21km Półmaraton paid
54 Nowak Aleksandra Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL Wydminy 50.00 PLN
55 Puławski Kazimierz Łyse 21km Półmaraton GPN paid
56 Małgorzata Półtorak Małgorzata Kleosin 21km Półmaraton 1982 paid
57 Studnik Grzegorz Rybnik 21km Półmaraton GlobalRun 60.00 PLN
58 Warykowski Stanislaw Olecko 21km Półmaraton Olecko Biega paid
59 PAZOWSKI WIESŁAW WIELKIE OCZY 21km Półmaraton 60.00 PLN
60 Murphy John Enniscorthy, Ireland 21km Półmaraton 60.00 PLN
61 Gierszewski Czarek Olecko 21km Półmaraton Załoga G 60.00 PLN
62 SUJAK Mirosław Mińsk Mazowiecki 21km Półmaraton MKB Dreptak paid
63 Kozak Monika Giżycko 21km Półmaraton + 5km Bieg BBL Wydminy / Wioska Biegaczy paid
64 Płoński Paweł Warszawa 21km Półmaraton DSV RunClub paid
65 Kiszła Wojciech Wydminy 21km Półmaraton + 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy Mazur Wydminy paid
66 Matyszkiel Mateusz Szczybały Orłowskie 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy paid
67 Prawdzik Renata Ełk 21km Półmaraton SuperDrużynaEłk 60.00 PLN
68 Opoński Artur Barany 21km Półmaraton CEM Ełk paid
69 Gabruś Dariusz EŁK 21km Półmaraton SuperDrużynaEłk paid
70 Kornatowski Robert Olsztyn 21km Półmaraton 60.00 PLN
71 Bogdan Piotr Szczuczyn 21km Półmaraton Szczuczyn AWissa 60.00 PLN
72 Niedźwiecki Tomasz Giżycko 21km Półmaraton GAVRA GIŻYCKO 60.00 PLN
73 Okoń Rafał Kozienice 21km Półmaraton Sucholaski Sołtys team paid
74 Radomska Janina Rydzewo 21km Półmaraton paid
75 Iwaniuk Jarosław Grabówka 21km Półmaraton Białystok Biega Team paid
76 Tomaszewski Władysław Ostrów 21km Półmaraton + 5km Bieg paid
77 Urynowicz Piotrek Wydminy 21km Półmaraton + 5km Bieg paid
78 Dębski Andrzej Białystok 21km Półmaraton paid
79 Parafiniuk Adam Ełk 21km Półmaraton SuperDrużynaEłk 60.00 PLN
80 Naruszewicz Mariusz Olecko 21km Półmaraton + 5km Bieg paid
81 Spyła Darosław Ełk 21km Półmaraton Serduszko Team Ełk paid
82 Getek Marcin Ełk 21km Półmaraton Serduszko Team Ełk paid
83 Samborski Waldemar Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL Wydminy paid
84 Cwaliński Marcin Ełk 21km Półmaraton SuperDrużynaEłk 60.00 PLN
85 Krawczuk Wiesław Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL Wydminy paid
86 Mika-Jankowska Dorota Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL Wydminy paid
87 Maciejewski Krzysztof Ełk 21km Półmaraton SuperDrużynaEłk paid
88 Grześkowicz Dorota Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL Wydminy paid
89 Pałdyna Leszek Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy paid
90 Żukowski Henryk Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL Wydminy paid
91 Herbich-Sar Violetta Piotrków Tryb. 21km Półmaraton FUDU Co. Sport Team 60.00 PLN
92 Chojka-Bartoszko Karolina Dawidy bankowe 21km Półmaraton paid
93 Mościcki Zenon Rutki 21km Półmaraton + 5km Bieg paid
94 JEZIOREK ADAM PRUSZKÓW 21km Półmaraton WPRunning Pruszków paid
95 Jakacki Sylwester Bartoszyce 21km Półmaraton Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny paid
96 Zaborski Łukasz Lublin 21km Półmaraton LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE paid
97 Zarzeczna Olga Lublin 21km Półmaraton LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE paid
98 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL Wydminy paid
99 Soliwoda Jacek Kętrzyn 21km Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
100 Szymelfenig Gabriela Łódź 21km Półmaraton Galanci Ciekacze paid


Views: 1946

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ