# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dymiszkiewicz Aniela Elblag Start główny (21 km) Plichwyscig.pl paid on-line
2 Surma Balbina Bydgoszcz Start główny (21 km) paid on-line
3 Majorczyk- Norek Katarzyna Karczewo Start główny (21 km) ROLL4LIFE paid on-line
4 Kościowska Agnieszka Gdańsk Start główny (21 km) Prolube Masters paid on-line
5 Kosmala Mateusz Bydgoszcz Start główny (21 km) paid on-line
6 Karbowska Kinga Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m)
7 Bogusławski Karol Poznań Start główny (21 km) paid on-line
8 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański Start dzieci 13-15 lat (1000 m) Jabra Roller Team Friends
9 Łabinowicz Szymon Gdańsk Start główny (21 km) Twister Trójmiasto paid on-line
10 Łabinowicz Piotr Gdańsk Start główny (21 km) TWISTER TRÓJMIASTO paid on-line
11 Dołkowski Mateusz Gdańsk Start dzieci 13-15 lat (1000 m)
12 Dołkowski Jakub Gdańsk Start dzieci 13-15 lat (1000 m)
13 Konic-Kosmala Katarzyna Poznań Start główny (21 km) paid on-line
14 Kosmala Jan Poznań Start główny (21 km) Figlarz Bugi paid on-line
15 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska Start główny (21 km) paid on-line
16 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Start główny (21 km) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid on-line
17 Hypszer Amelia Bydgoszcz Start dzieci 13-15 lat (1000 m) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
18 Hypszer Piotr Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
19 Hackert Marek Chojnice Start główny (21 km) ROLLER CHOJNICE paid on-line
20 GWIZDAŁA PAWEŁ SAMOCIĄŻEK Start główny (21 km) ELMO Samociążek paid on-line
21 zientara przemysław Elbląg Start główny (21 km) UKS VIKING Elbląg
22 Pawelec Zbigniew Juszkowo Start główny (21 km) Jabra RT Friends paid on-line
23 Stachura Jacek Gdynia Start główny (21 km) paid on-line
24 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Start główny (21 km) paid on-line
25 Winiarz Krzysztof Gdańsk Start główny (21 km)
26 Kowalski Marek Gdańsk Start główny (21 km) Twister Trójmiasto
27 Kajtanowska Magdalena Bydgoszcz Start główny (21 km) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid on-line
28 Mazurek Wiesław Gdynia Start główny (21 km) Prolube Masters paid on-line
29 Mazurek Wiktor Gdynia Start dzieci do lat 12 (600 m)
30 Mazurek Sebastian Gdynia Start główny (21 km) Jabra Roller Team paid on-line
31 Flis Krzysztof Rotmanka Start główny (21 km) paid on-line
32 Szymczyk Angelika Bydgoszcz Start główny (21 km) paid on-line
33 ramsz grzegorz elblag Start główny (21 km) UKS VIKING Elbląg
34 Szymczyk Jarosław Bydgoszcz Start główny (21 km) paid on-line
35 Heinrich Julia Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ
36 Junka Małgorzata Bydgoszcz Start główny (21 km) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid on-line
37 Heinrich Marcin Bydgoszcz Start główny (21 km) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid on-line
38 Stefaniak Wojciech Stefaniak Gdynia Start główny (21 km) Twister Trójmiasto paid on-line
39 Dzik Jakub Starogard Gdański Start główny (21 km) paid on-line
40 Szulc Marek Gdynia Start główny (21 km) Bulwar Gdynia paid on-line
41 Krajnik Emilia Bydgoszcz Start główny (21 km) paid on-line
42 Browarczyk Wiesław Rybki Start główny (21 km) paid on-line
43 Jezierny Marek Gdynia Start główny (21 km) paid on-line
44 Michalska Laura Toruń Start dzieci 13-15 lat (1000 m) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica
45 Charubin Sławomir Pisz Start główny (21 km) Plichwyscig.pl paid on-line
46 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI Start główny (21 km) paid on-line
47 Koszałka Andrzej nowa wieś lęborska Start główny (21 km)
48 kuzia oliwia piła Start dzieci do lat 12 (600 m)
49 oszczyk grzegorz sobole Start główny (21 km) amator paid on-line
50 koc marcin koc toruń Start główny (21 km) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica paid on-line
51 Szkaradnik Paweł Gdańsk Start główny (21 km) Amator paid on-line
52 Pakulska Jagna Gdynia Start dzieci do lat 12 (600 m) SP 2 Gdansk
53 Pakulski Milosz Gdynia Start dzieci do lat 12 (600 m) SP 2 Gdansk
54 Pestka Antonina Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m)
55 Pestka Marcelina Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m)
56 Tasior Gracjan PRUSZCZ Gdański Start dzieci 13-15 lat (1000 m) ROLL4ALL
57 Wojciechowska Hanna Rozłazino Start dzieci do lat 12 (600 m) KS Rozłazino
58 wołoch Wojciech koronowo Start dzieci do lat 12 (600 m) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
59 wołoch Grzegorz koronowo Start dzieci do lat 12 (600 m) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
60 Serkowska Nikola Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m)
61 LUSIŃSKI WOJCIECH ELBLĄG Start główny (21 km) UKS VIKING Elbląg paid on-line
62 Paruszewska Martyna Reda Start dzieci do lat 12 (600 m) SP. 3 Reda
63 Nowak Julia Charbrowo Start dzieci do lat 12 (600 m)
64 Maciejewski Marian Iława Start główny (21 km) paid on-line
65 Czerwińska Maja Juszkowo Start dzieci do lat 12 (600 m)
66 Konkel Mateusz Chałupy Start główny (21 km) paid on-line
67 Szulc Julia Lębork Start dzieci do lat 12 (600 m)
68 Wegiera Julia Pruszcz Gdanski Start dzieci do lat 12 (600 m)
69 Karczewski Mateusz Radunica Start dzieci do lat 12 (600 m) Sp nr 2 Pruszcz Gdański
70 Karczewska Urszula Radunica Start dzieci do lat 12 (600 m) Sp nr 2 Pruszcz Gdański
71 Makowski Andrzej Jabłówko Start główny (21 km) paid on-line
72 Interewicz Dorota Gdynia Start główny (21 km) I ALO Gdynia paid on-line
73 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Start główny (21 km) paid on-line
74 Kseniak Tomasz Gdańsk Start główny (21 km) Twister Trójmiasto paid on-line
75 Lototskyi Artur Gdańsk Start dzieci do lat 12 (600 m)
76 Wojciechowska Kamila Pruszcz gdański Start dzieci do lat 12 (600 m) Szkoła Podstawowa nr.2 Pruszcz Gdański
77 Krajnik Milena Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m)
78 Krajnik Jacek Bydgoszcz Start główny (21 km) paid on-line
79 Żmudziński Andrzej Gdańsk Start główny (21 km) paid on-line
80 Syguła Sandra Tomaszów Mazowiecki Start dzieci do lat 12 (600 m)
81 Filipkowski Mariusz Gdańsk Start główny (21 km) Jabra RT Friends paid on-line
82 Cellmer Magdalena Pruszcz Gdanski Start dzieci do lat 12 (600 m)
83 Sobczyńska Judyta Tczew Start dzieci do lat 12 (600 m)
84 Sobczyńska Kornelia Tczew Start dzieci do lat 12 (600 m)
85 Sobczyński Bartosz Tczew Start główny (21 km) paid on-line
86 Krasuska Anna ELBLĄG Start główny (21 km) amator paid on-line
87 Prajsnar Agnieszka Warszawa Start główny (21 km) Speeding Turtles paid on-line
88 Prajsnar Paweł Warszawa Start główny (21 km) Speeding Turtles paid on-line
89 Prajsnar Robert Warszawa Start główny (21 km) Speeding Turtles paid on-line
90 Drozdzewski Robert Kolbudy Start główny (21 km) paid on-line
91 Adamski Jan Warszawa Start główny (21 km) LEGIA WARSZAWA MASTERS
92 Wiatrowska Agata Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m)
93 Wiatrowska Ewa Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m)
94 Wiatrowski Roman Bydgoszcz Start główny (21 km) paid on-line
95 Chaberska Jagoda Bydgoszcz Start główny (21 km) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid on-line
96 Chaberski Michał Bydgoszcz Start główny (21 km) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid on-line
97 Bukowski Maciej Inowrocław Start główny (21 km) MKS Błyskawica / Rolla Speed Team paid on-line
98 Szreder Mariola Reda Start główny (21 km)
99 Gałka Mikołaj Lębork Start dzieci 13-15 lat (1000 m)
100 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m)


Views: 3011

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ