# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karbowska Kinga | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
2 | Hypszer Piotr | Bydgoszcz | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
3 | Mazurek Wiktor | Gdynia | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
4 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | |
5 | kuzia oliwia | piła | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
6 | Pakulska Jagna | Gdynia | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | SP 2 Gdansk | |
7 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | SP 2 Gdansk | |
8 | Pestka Antonina | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
9 | Pestka Marcelina | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
10 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | KS Rozłazino | |
11 | wołoch Wojciech | koronowo | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | |
12 | wołoch Grzegorz | koronowo | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
13 | Serkowska Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
14 | Paruszewska Martyna | Reda | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | SP. 3 Reda | |
15 | Nowak Julia | Charbrowo | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
16 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
17 | Szulc Julia | Lębork | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
18 | Wegiera Julia | Pruszcz Gdanski | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
19 | Karczewski Mateusz | Radunica | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Sp nr 2 Pruszcz Gdański | |
20 | Karczewska Urszula | Radunica | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Sp nr 2 Pruszcz Gdański | |
21 | Lototskyi Artur | Gdańsk | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
22 | Wojciechowska Kamila | Pruszcz gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Szkoła Podstawowa nr.2 Pruszcz Gdański | |
23 | Krajnik Milena | Bydgoszcz | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
24 | Syguła Sandra | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
25 | Cellmer Magdalena | Pruszcz Gdanski | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
26 | Sobczyńska Judyta | Tczew | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
27 | Sobczyńska Kornelia | Tczew | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
28 | Wiatrowska Agata | Bydgoszcz | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
29 | Wiatrowska Ewa | Bydgoszcz | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
30 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
31 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
32 | Frączak Filip | Toruń | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Rolla Speed Team/MKS Błyskawica | |
33 | Frączak Iga | Toruń | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Rolla Speed Team/MKS Błyskawica | |
34 | Nowaczyński Jan | Juszkowo | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | ||
35 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
36 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
37 | Kuś Magdalena | Koronowo | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
38 | Gackowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
39 | Chwiołka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Sp nr 2 Pruszcz Gdański | |
40 | Chwiołka Paulina | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Sp nr 2 Pruszcz Gdański | |
41 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Weekendowy Rodzinny Klub Sportowy | |
42 | Prus Michał | Łąsko Małe | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | K.S. Jastrzębie Koronowo | |
43 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | SP nr 4 Pruszcz Gdański | |
44 | Kwiecień Marcelina | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | Pruszcz Biega | |
45 | Walentynowicz Filip | Pruszcz Gdanski | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | SP nr 4 Pruszcz Gdański | |
46 | Zagdańska Martyna | Pruszcz Gdanski | Polska | Start dzieci do lat 12 (600 m) | SP nr 4 Pruszcz Gdański |
Views: 10657