# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tatarata Konrad Gdansk 21 km Jabra Roller Team paid
2 Ignaszak Michał Warszawa 21 km Plichwyścig.pl paid
3 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański 2 km (13-15 lat) Jabra Roller Team Friends paid
4 Kościowska Agnieszka Gdańsk 21 km Prolube Masters paid
5 Dołkowski Mateusz Gdańsk 2 km (13-15 lat) paid
6 Dołkowski Jakub Gdańsk 2 km (13-15 lat) paid
7 Sylwestrzak Pola Giżycko 600 m (do 12 lat) paid
8 Sylwestrzak Mateusz Giżycko 600 m (do 12 lat) UKS Giżycko paid
9 Hypszer Marek Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid
10 Hackert Marek Chojnice 21 km ROLLER CHOJNICE
11 Łabinowicz Szymon Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto paid
12 Łabinowicz Piotr Gdańsk 21 km TWISTER TRÓJMIASTO paid
13 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska 21 km
14 Murakowski Ksawery Rozłazino 600 m (do 12 lat) paid
15 Charubin Sławomir Pisz 21 km Plichwyscig.pl paid
16 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska 21 km paid
17 Rusak Bogdan Słupsk 21 km paid
18 Hypszer Piotr Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid
19 Hypszer Amelia Bydgoszcz 2 km (13-15 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid
20 Stachura Jacek Gdynia 21 km paid
21 Makowski Andrzej Jabłówko 21 km paid
22 Kseniak Tomasz Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto paid
23 Głodowski Bogdan Kętrzyn 21 km GSŁ Czarne Pantery
24 Kowalski Marek Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto paid
25 Surma Balbina Bydgoszcz 21 km paid
26 Ruczyński Arkadiusz Elbląg 21 km UKS VIKING Elbląg
27 Szulc Marek Gdynia 21 km paid
28 Szwarc Bartłomiej Wejherowo 21 km paid
29 Szwarc Paweł Wejherowo 21 km paid
30 Browarczyk Maja Lębork 600 m (do 12 lat) Amator paid
31 Konkol Kaja Rybki 600 m (do 12 lat) Amator paid
32 Kosmala Mateusz Bydgoszcz 21 km paid
33 Dzik Jakub Starogard Gdański 21 km paid
34 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie 21 km TWISTER TRÓJMIASTO
35 Hałuszczak Dariusz WEJHEROWO 600 m (do 12 lat) paid
36 Hałuszczak Karolina Wejherowo 600 m (do 12 lat) paid
37 Jezierny Marek Gdynia 21 km paid
38 Szkaradnik Paweł Gdańsk 21 km Amator paid
39 Koszałka Fabian Nowa Wieś Lęborska 600 m (do 12 lat) paid
40 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska 21 km
41 Krajnik Emilia Bydgoszcz 21 km
42 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI 21 km paid
43 Szumlas Arkadiusz Mrzezino 21 km Prolube Speed Team paid
44 Szumlas Dorota Mrzezino 21 km Prolube Masters paid
45 Szumlas Jacek Mrzezino 21 km Prolube Masters paid
46 PAWŁOWSKI JACEK GDYNIA 21 km Bulwar Gdynia
47 Czaczyk Mikołaj Osówiec 2 km (13-15 lat) paid
48 Czaczyk Joanna Osówiec 21 km paid
49 Jarkiewicz Marcin Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters paid
50 Chaberska Jagoda Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid
51 Chaberski Michał Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid
52 Konic-Kosmala Katarzyna Poznań 21 km paid
53 Kosmala Jan Poznań 21 km Figlarz Bugi paid
54 Gołecka Bożena Bydgoszcz 21 km KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
55 Stefaniak Wojciech Gdynia 21 km Twister Trójmiasto paid
56 Browarczyk Wiesław Rybki 21 km paid
57 Sobczyńska Judyta Tczew 600 m (do 12 lat) paid
58 Sobczyńska Kornelia Tczew 600 m (do 12 lat) paid
59 Wojciechowska Hanna Rozłazino 600 m (do 12 lat) KS Rozłazino paid
60 Nowak Julia Charbrowo 600 m (do 12 lat) paid
61 Śliwiński Henryk Toruń 21 km MKS Błyskawica / Rolla Speed Team paid
62 Szulc Julia Lębork 600 m (do 12 lat) paid
63 Krajnik Milena Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) paid
64 Krajnik Jacek Bydgoszcz 21 km paid
65 Drozdzewski Robert Kolbudy 21 km paid
66 Żmudziński Andrzej Gdańsk 21 km paid
67 Syguła Sandra Tomaszów Mazowiecki 600 m (do 12 lat) paid
68 Filipkowski Mariusz Gdańsk 21 km Jabra RT Friends
69 Sobczyński Bartosz Tczew 21 km paid
70 Brzeski Wiesław Słupsk 21 km Amator paid
71 Wiatrowska Agata Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) paid
72 Wiatrowska Ewa Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) paid
73 Wiatrowski Roman Bydgoszcz 21 km paid
74 Szreder Mariola Reda 21 km
75 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna 21 km nezrzeszony paid
76 Dobrzyński Olaf Toruń 2 km (13-15 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica paid
77 Strzałkowski Andrzej Płońsk 21 km
78 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 21 km paid
79 Grabowicz Mirosław Gdańsk 21 km
80 Kozłowska Karolina Bydgoszcz 21 km KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
81 Prus Michał Łąsko Małe 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
82 Kuś Magdalena Koronowo 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
83 Warchoł Łukasz Warszawa 21 km paid
84 Tuzimek Majka Gdynia 21 km paid
85 Bagiński Dariusz Gdańsk 21 km Amator
86 Gackowska Zuzanna Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid
87 Spychalska Zuzanna Koronowo 2 km (13-15 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
88 Prus-Fabiszak Beata Łąsko Małe 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
89 Frołowicz Tomasz Mezowo 21 km paid
90 Zdancewicz Paweł Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters paid
91 Frączak Iga Toruń 600 m (do 12 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica paid
92 Frączak Filip Toruń 600 m (do 12 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica paid
93 Konkel Mateusz Chałupy 21 km paid
94 Krzyżanowska Agnieszka Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid
95 Stachowska Monika Gdańsk 21 km paid
96 Zabawa Andrzej Słupsk 21 km paid
97 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski 600 m (do 12 lat) paid
98 WOJTASZEK ROMAN ZŁOCIENIEC 21 km
99 Kasprowicz Daniel Wągrowiec 21 km Plichwyscig.pl paid
100 Bartosiewicz Jakub Rumia 21 km paid


Views: 2756

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ