28. Bieg Kociewski z Polpharmą
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tolla Krzysztof Koteże Bieg główny na 10 km Bo jak nie my to...kto? :) paid on-line
2 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny na 10 km Drużyna Pierścienia paid on-line
3 Serocki Adam Elblag Bieg główny na 10 km Drużyna Pierścienia paid on-line
4 Nowosielski Piotr Sztum Bieg główny na 10 km LKS ,,Zantyr'' Sztum 59.00 PLN
5 Narloch Tomasz Starogard Gdanski Bieg główny na 10 km paid on-line
6 Stolarów Robert malbork Bieg główny na 10 km druzyna pierscienia paid on-line
7 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny na 10 km druzyna pierscienia paid on-line
8 Wądołowski Przemysław Malbork Bieg główny na 10 km I LO Malbork 59.00 PLN
9 Stosik Artur Pączewo Bieg główny na 10 km Straż Miejska paid on-line
10 Liegmann Mariusz Lubiszewo Bieg główny na 10 km paid on-line
11 Liegmann Bożena Lubiszewo Bieg główny na 10 km paid on-line
12 Jankowski Wojciech Kokoszkowy Bieg główny na 10 km paid on-line
13 Czajkowska Anna elblag Bieg główny na 10 km paid on-line
14 Maciejewski Paweł Tczew Bieg główny na 10 km FLEX RUNNERS 59.00 PLN
15 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg główny na 10 km paid on-line
16 Łabudzki Piotr Sandomierz Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
17 Olszewski Krzysztof Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
18 Matlewska Marzena Elblag Bieg główny na 10 km Drużyna Pierścienia paid on-line
19 Noga Grzegorz Skórcz Bieg główny na 10 km RulińskiRunningTeam paid on-line
20 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny na 10 km FLEX RUNNERS 59.00 PLN
21 Kleinschmidt Patryk Miłobądz Bieg główny na 10 km Biegający Silgan paid on-line
22 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
23 Topczyńska Patrycja Morzeszczyn Bieg główny na 10 km paid on-line
24 Boruszewska Katarzyna Markowo Bieg główny na 10 km BRAG rzeczy niemożliwych!!! paid on-line
25 Mroziński Adam Gdańsk Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
26 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg główny na 10 km Wencik Team 59.00 PLN
27 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg główny na 10 km paid on-line
28 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg główny na 10 km paid on-line
29 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Dovista active team paid on-line
30 Karnowski Paweł Ocypel Bieg główny na 10 km paid on-line
31 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg główny na 10 km paid on-line
32 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Bieg główny na 10 km paid on-line
33 Przerada Szymon Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
34 Ossowski Marcin Skarszewy Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
35 Reszke Mateusz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański paid on-line
36 Pobłocka-Głogowska Katarzyna Lębork Bieg główny na 10 km UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork 59.00 PLN
37 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
38 Kalinowski Juliusz Lubichowo Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
39 Mazurowski Bartosz Bobowo Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
40 Szwedowski Błażej Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
41 Czaplewska Anna Tczew Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
42 Połom Maciej Bobowo Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
43 Dąbkowska Anna Tczew Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
44 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
45 Czerwiak Robert Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
46 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg główny na 10 km Rozbiegany Pasłęk 59.00 PLN
47 Szarmach Krzysztof Starogard Gd Bieg główny na 10 km TRI Starogard Gdański paid on-line
48 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Bieg główny na 10 km SKL Filippides/ GKSTG paid on-line
49 Gracz Katarzyna Starogard Gdański Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
50 Albrecht Piotr Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
51 Meller Mariusz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
52 Glaza Marcin Sumin Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
53 Wąsek Tomasz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
54 Slisewski Tomasz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
55 Szopiński Wiktor Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
56 Brud Małgorzata Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
57 Trzciński Krzysztof Tczew Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
58 Wicher Łucja Tczew Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
59 Grynis Paweł Elbląg Bieg główny na 10 km paid on-line
60 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
61 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
62 KOPOWSKA KAROLINA STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny na 10 km KP PSP TCZEW paid on-line
63 Prejs Wojciech Tczew Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
64 Dylert Arkadiusz Malbork Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
65 Zygmuntowicz Piotr Gdynia Bieg główny na 10 km Morsy Gdyńskie paid on-line
66 Weredycka Monika Elbląg Bieg główny na 10 km Elbląskie Bażanty paid on-line
67 LUBECKI JANUSZ Będomin Bieg główny na 10 km paid on-line
68 Dordzik Małgorzata Elbląg Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
69 Rekowski Dariusz Starogard Gd. Bieg główny na 10 km paid on-line
70 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Samrun Stg paid on-line
71 Kowalski Łukasz Gdynia Bieg główny na 10 km CompleXsports paid on-line
72 Banaszewski Michał Grudziądz Bieg główny na 10 km Parkrun Grudziądz paid on-line
73 Banaszewska Monika Grudziądz Bieg główny na 10 km Parkrun Grudziądz paid on-line
74 Bojan Anna Gdynia Bieg główny na 10 km Anddach paid on-line
75 BOJAN Andrzej Gdynia Bieg główny na 10 km paid on-line
76 Gapska Anna Gdańsk Bieg główny na 10 km Grupa biegowa 65 paid on-line
77 Gapski Mateusz Gdańsk Bieg główny na 10 km Grupa biegowa 65 paid on-line
78 Kmita Sylwia Elbląg Bieg główny na 10 km Elbląskie Bażanty paid on-line
79 Śliwiński Tadeusz Elbląg Bieg główny na 10 km Elbląskie Bażanty paid on-line
80 Pozorska Joanna LIŃSK Bieg główny na 10 km BIEGAJĄCE ŚLIWICE paid on-line
81 Pozorski Adam Lińsk Bieg główny na 10 km Biegające Śliwice paid on-line
82 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW Bieg główny na 10 km LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa paid on-line
83 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny na 10 km Pruszcz Biega paid on-line
84 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny na 10 km Kwidzyn Biega 59.00 PLN
85 Burczyk Robert Starogard Gdański Bieg główny na 10 km LKS Zorza Gdynia paid on-line
86 Gruchała Natalia Bytów Bieg główny na 10 km Runtastyczni Team Bytów 59.00 PLN
87 Fierka Adam Zblewo Bieg główny na 10 km KS SOKÓŁ ZBLEWO paid on-line
88 Nowacki Mirosław Starogard Gd. Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
89 Dolińska Karolina Żukowo Bieg główny na 10 km Kujawscy Runners paid on-line
90 Posmyk Łukasz Tczew Bieg główny na 10 km paid on-line
91 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska Bieg główny na 10 km Team JK84 paid on-line
92 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg główny na 10 km Team JK84 paid on-line
93 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny na 10 km KS Sokół Zblewo paid on-line
94 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański Bieg główny na 10 km paid on-line
95 Klejna Dawid Zblewo Bieg główny na 10 km KS Sokół Zblewo paid on-line
96 Klejna Wiesława Zblewo Bieg główny na 10 km KS Sokół Zblewo paid on-line
97 Klak Łukasz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km KP PSP Starogard Gdański 59.00 PLN
98 Rysiewski Robert Starogard Gdański Bieg główny na 10 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd 59.00 PLN
99 Sroka Marietta Borzechowo Bieg główny na 10 km Morsy Zblewo 59.00 PLN
100 Sroka Jerzy Borzechowo Bieg główny na 10 km Tri Starogard 59.00 PLN


Views: 5080

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ