# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kamiński Filip Włocławek Dziesiątka Gustawa
2 Hańska Izabela Inowrocław Dziesiątka Gustawa paid
3 Tylak Zofia Żnin Dziesiątka Gustawa paid
4 Kasznia Szymon Gniezno Bieg dzieci i młodzieży do lat 15 DRUŻYNA SZPIKU
5 Kasznia Piotr Gniezno Bieg dzieci i młodzieży do lat 15 DRUŻYNA SZPIKU
6 Kasznia Radosław Gniezno Dziesiątka Gustawa
7 Świątkowski Paweł Jastrzębowo Dziesiątka Gustawa paid
8 Mielecka Agnieszka GĄSAWA Nordic Walking (mieszkańcy gminy Gąsawa) KS SOKÓŁ GĄSAWA
9 Bogdańska Danuta Osiek nad Notecią Nordic Walking Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek paid
10 Bąk Kamila Osiek nad Notecią Nordic Walking Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek paid
11 Krupiński Andrzej Nakło nad Notecią Dziesiątka Gustawa Nakielski KB
12 Płaczkiewicz Renata Bydgoszcz Nordic Walking paid
13 Płaczkiewicz Zbigniew Bydgoszcz Nordic Walking paid
14 Samulska Arleta Krzekotowo 36 Nordic Walking paid
15 Rysz Marcin Golancz Dziesiątka Gustawa
16 Strychalska Rysz Danuta Golancz Dziesiątka Gustawa Team run golańcz paid
17 Bąk Dariusz Osiek nad Notecia Dziesiątka Gustawa Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek paid
18 Bukowska Monika Wiktorowo 3a Nordic Walking
19 Pawlak-Sikora Anna Wiktorowo 4b Nordic Walking
20 Napierała Renata Sielec 22/3 Nordic Walking
21 Juniewicz Anna Barcin Nordic Walking
22 KLEMENS KAROLINA SUCHARZEWO Nordic Walking NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE paid
23 NOWAKOWSKI DOMINIK PARLINEK Nordic Walking NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE paid
24 DOMBEK FABIAN PARLINEK Nordic Walking NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE paid
25 ADAMAREK KLAUDIA PARLINEK Nordic Walking NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE paid
26 DOMBEK LAURA PARLIN Nordic Walking NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE paid
27 KROJNIAK MARIA DĄBROWA Nordic Walking NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE paid
28 DRAJEM OLGA PARLINEK Nordic Walking NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE paid
29 STAWICKI KACPER MIERUCIN Nordic Walking NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE paid
30 Niedbalski Przemysław Gorzyce Dziesiątka Gustawa Pałuki Running Team paid
31 Miszczak-Wójcik Anna Sielec 18/7 Nordic Walking
32 Janicka Michalina Gąsawa Dziesiątka Gustawa (mieszkańcy gminy Gąsawa) paid
33 Kaniewska Alicja Kcynia Nordic Walking Kijkowa Kcynia
34 białoskórska olga Gostyń Dziesiątka Gustawa paid
35 Niedbalska Anna Gorzyce Dziesiątka Gustawa Pałuki Running Team paid
36 Łapacz Hanna Osiek nad Notecią Nordic Walking paid
37 Stawniak Karol Żnin Nordic Walking paid
38 Borowski Krzysztof Borowski Wapno Dziesiątka Gustawa paid
39 Leśniewski Wiesław Leśniewski Janowiec Wielkopolski Dziesiątka Gustawa paid
40 Herman Karina Słupsk Dziesiątka Gustawa
41 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Nordic Walking TBKM WILK paid
42 Kunicka Weronika Łochowo Bieg dzieci i młodzieży do lat 15
43 Kunicki Michał Łochowo Bieg dzieci i młodzieży do lat 15
44 Grabowski Marcin Poznań Dziesiątka Gustawa Koty Poznań paid
45 Handke Paulina Handke Poznań Nordic Walking Koty Poznań paid
46 Kozak Krzysztof Strzelno Dziesiątka Gustawa BiegamyRazem paid
47 Taraszka Ireneusz Gniewkowo Dziesiątka Gustawa Irek 998
48 Taraszka Olga Gniewkowo Dziesiątka Gustawa Olga 112
49 Błachowiak Aneta Janowiec Wlkp. Nordic Walking paid
50 Katulska Dorota Janowiec Wlkp. Nordic Walking paid
51 Godziuk Roman Toruń Dziesiątka Gustawa paid
52 Godyński Damian Szubin Dziesiątka Gustawa paid
53 Wyborna Renata Żnin Dziesiątka Gustawa paid
54 Chudański Hubert Bydgoszcz Dziesiątka Gustawa
55 Kubiak Małgorzata Inowrocław Dziesiątka Gustawa
56 Łukaszewska Nikola Gniezno Bieg dzieci i młodzieży do lat 15 SP2 Gniezno paid
57 Kempa Julia Bydgoszcz Bieg dzieci i młodzieży do lat 15 Family Team Kempa paid
58 Uciński EDWARD Szubin Dziesiątka Gustawa TKKF INSTALATOR PELIKAN SZUBIN paid
59 Konieczny Marcel Nożyczyn Dziesiątka Gustawa paid
60 Meller Krzysztof Mogilno Dziesiątka Gustawa paid
61 Błaszak Łukasz Solec Kujawski Dziesiątka Gustawa "BUBA" Solec Kujawski paid
62 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka
63 Kruzel Paweł Kościelec Dziesiątka Gustawa paid
64 Frąckowiak Marek Gałęzewo Dziesiątka Gustawa paid
65 Róg Adam Balin Nordic Walking paid
66 Róg Radosław Balin Dziesiątka Gustawa paid
67 Obiała Krzysztof Gąsawa Dziesiątka Gustawa Brak paid
68 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN Dziesiątka Gustawa AMATOR
69 Szymański Ryszard Dąbrówka Dziesiątka Gustawa Szybkie Rysie Team paid
70 Borowiec Wioleta Kowalewo Dziesiątka Gustawa BBL Szubin paid
71 Jurek Piotr Szubin Dziesiątka Gustawa BBL Szubin paid
72 Garska Joanna Bytów Dziesiątka Gustawa Świat Płytek u Kryspina
73 Garski Kryspin Bytów Dziesiątka Gustawa Świat Płytek u Kryspina
74 Maśliński Mirosław Szubin Dziesiątka Gustawa paid
75 Kurek Stanisław Szczepanowo Dziesiątka Gustawa Szczepanowo paid
76 Maciejewski Arkadiusz Szelejewo 22A Dziesiątka Gustawa (mieszkańcy gminy Gąsawa) paid
77 Kotwica Hanna Godawy Dziesiątka Gustawa (mieszkańcy gminy Gąsawa) Pałuki Running Team paid
78 Kozłowski Robert Włocławek Dziesiątka Gustawa Wika Polska paid
79 Stempniak Anna Inowrocław Nordic Walking paid
80 Stempniak Krzysztof Inowrocław Dziesiątka Gustawa paid
81 Skrocka Monika Włocławek Dziesiątka Gustawa WIKA Polska paid
82 Helsztajn Robert Żnin Dziesiątka Gustawa Pałuki Running Team paid
83 Budziński Bartłomiej Włocławek Dziesiątka Gustawa Wika Polska paid
84 Kledzik Zbigniew Chomiąża Szlachecka Dziesiątka Gustawa (mieszkańcy gminy Gąsawa) Idealnie Niedoskonali paid
85 Wodzińska Daria Szubin Dziesiątka Gustawa paid
86 Milewski Przemysław Włocławek Dziesiątka Gustawa Wika Polska paid
87 Popłonkowski Paweł Włocławek Dziesiątka Gustawa Wika Polska paid
88 Lewandowski Władysław Inowrocław Dziesiątka Gustawa Decathlon Team Inowrocław paid
89 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Dziesiątka Gustawa Decathlon Team Inowrocław paid
90 białek Dawid nakło nad notecią Dziesiątka Gustawa 1 Brygada Logistyczna/LUKS Start Nakło paid
91 Pilarski Adam Gniezno Dziesiątka Gustawa paid
92 Szukała Piotr Poznań Dziesiątka Gustawa DRUŻYNA SZPIKU paid
93 Grochowiak Piotr Barcin Dziesiątka Gustawa paid
94 Chojnacki Krzysztof Chojnacki Bydgoszcz Dziesiątka Gustawa Run Bydgoszcz paid
95 Kanarkowski Tomasz Żnin Dziesiątka Gustawa paid
96 Krysztofiak Czesław gąsawa Nordic Walking (mieszkańcy gminy Gąsawa)
97 Lewandowicz Justyna Jeziorki Nordic Walking paid
98 Superczynski Andrzej Żnin Dziesiątka Gustawa paid
99 Kisiel Hubert Trzemeszno Dziesiątka Gustawa
100 Furtak Tomasz Mogilno Dziesiątka Gustawa Team Mogilno paid


Views: 6973

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ