# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz Bieg główny paid
2 Panek Aneta Gdynia Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid
3 Moltzan Agnieszka gmina Nowa Karczma Bieg główny paid
4 Rudek Małgorzata Rumia Bieg główny paid
5 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Bieg główny PUMA STG
6 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg główny S...K...S
7 Seniuś Marcin Egiertowo Bieg główny paid
8 Owczarek Jacek Kosakowo Nordic Walking Step by Step Trójmiasto paid
9 Owczarek Katarzyna Kosakowo Bieg główny Step by step Trójmiasto paid
10 Nowodworska Justyna Bytów Bieg główny Runtastyczni Team Bytów paid
11 Krzoska Dorota Brusy Bieg główny paid
12 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic Walking Face Nordic Walking Team
13 Baranowski Krzysztof Skarszewy Bieg główny Morsy Skarszewy paid
14 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking KreativSport Lębork paid
15 Sowulewski Oliver Gdańsk Bieg główny Lightbox Runners Team paid
16 Gontarz Rafał Kościerzyna Bieg główny Akademia Biegowa Kościerzyna paid
17 Lubińska Izabela Kościerzyna Bieg główny Biegiem ku marzeniom
18 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking Team Deaf paid
19 Żywicka Roma Sarnowy Bieg główny paid
20 Potrykus Piotr Somonino Bieg główny paid
21 Frątczak Łukasz Pelplin Bieg główny paid
22 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg główny ATLAS RUNNING TEAM paid
23 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny Piękny paid
24 Filip Krzysztof Dębogórze Bieg główny noClub paid
25 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Lęborskie Lwy paid
26 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking Team deaf paid
27 Ostrowski Mirosław Przywidz Bieg główny paid
28 Kosiecki Nikodem Liniewo Bieg główny Remus paid
29 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic Walking Elite Team paid
30 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka paid
31 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg główny Grupa Trójmiasto paid
32 Wysiecki Arkadiusz Lubań Bieg główny
33 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg główny CrossElite paid
34 Wnuk Damian Wielki Klincz Bieg główny paid
35 Dąbkowska Zofia Gdańsk Nordic Walking Taka Ryba paid
36 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Nordic Walking Taka Ryba paid
37 Skurtys Dagmara REDA Nordic Walking paid
38 Skwiot Stanisław Gdańsk Bieg główny Taka RYBA / TUMBOteam paid
39 Góral-Brygała Monika Gdańsk Nordic Walking Elite Team paid
40 Flisikowska Alicja Nowa Wieś Kościerska Nordic Walking Koscierski Klub Morsa Forrest Gump paid
41 Flisikowska Anna Nowa Wieś Kościerska Nordic Walking Koscierski Klub Morsa Forrest Gump paid
42 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska Bieg główny Koscierski Klub Morsa Forrest Gump paid
43 Kurzawińska-Jabłońska Kasia Czarne Bieg główny Czarne Biega paid
44 Grzywacz Karol Gdynia Bieg główny paid
45 Mrówka Michał GDAŃSK Bieg główny MajaTeam paid
46 Franczak Krzysztof Gdańsk Bieg główny paid
47 KLEBBA ARTUR BYTÓW Bieg główny DRUTEX paid
48 ZĘBALA DARIUSZ BYTÓW Bieg główny DRUTEX paid
49 Regliński Jakub Glincz Bieg główny paid
50 Gleinert Magda Żukowo Bieg główny paid
51 Litwic Miroslaw Koscierzyna Nordic Walking Koscierski Klub Morsa Forrest Gump paid
52 Modrzejewska Aneta Koscierzyna Nordic Walking paid
53 Litwic Miroslaw Koscierzyna Nordic Walking Koscierski Klub Morsa Forrest Gump
54 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg główny paid
55 Rejmanowski Ryszard GNIEW Bieg główny Keramzyt GNIEW paid
56 Wardziński Paweł Braniewo Bieg główny paid
57 Kopczynski Filip Gdansk Bieg główny Minionki
58 Kopczyńska Monika Gdansk Bieg główny Minionki
59 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Bieg główny Maratończyk Wielki Klincz
60 Bikowski Marek Lębork Nordic Walking Lęborskie Lwy
61 Bikowska Gabi Lębork Nordic Walking Lęborskie Lwy
62 Łącki Jarosław Kościerzyna Bieg główny paid
63 Barton Krystyna Przechlewo Bieg główny paid
64 Niemiec Mariola Gdynia Nordic Walking ACTIV EAGLES PRO
65 Niemiec Marek Gdynia Bieg główny ACTIV EAGLES PRO
66 Rozewicz Bogumila Tczew Nordic Walking paid
67 Krześniak Wojciech Gródek Bieg główny paid
68 Miaskowski Zbigniew Skarszewy Nordic Walking paid
69 niemczyk krzysztof niemczyk Skarszewy Nordic Walking paid
70 Wesiora Mariusz Drzycim Bieg główny biegam bo chcę paid
71 Zaborowska Beata Drzycim Bieg główny biegam bo lubię paid
72 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg główny PROCAR Gdynia paid
73 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg główny Atlas Running Team paid
74 Mądroszkiewicz Grażyna Gdynia Nordic Walking paid
75 ZDANKO DOROTA GDYNIA Bieg główny MOTYWATORNIA TEAM
76 Kryzel Tomasz Człuchów Bieg główny WIKING RYCHNOWY paid
77 Syldatk Karol Mściszewice Bieg główny Metrożercy paid
78 Syldatk Wioleta Mściszewice Bieg główny Metrożercy paid
79 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Bieg główny Maratończyk Wielki Klincz paid
80 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg główny Maratończyk Wielki Klincz paid
81 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg główny Maratończyk Wielki Klincz paid
82 Zasada Joanna Mosty Nordic Walking
83 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic Walking Lęborskie Lwy
84 Szymanowska Anna Lębork Nordic Walking Lęborskie Lwy
85 Jankowski Grzegorz BYTÓW Nordic Walking Swiat płytek u Kryspina
86 Gnyba Ewelina STĘŻYCA Nordic Walking Metrożercy paid
87 Gnyba Mariusz STĘŻYCA Bieg główny Metrożercy paid
88 Lubecki Janusz BĘDOMIN Bieg główny paid
89 POBŁOCKA MARIA SKORZEWO Nordic Walking paid
90 Kaszynska Emilia Gdańsk Bieg główny Lightbox Runners Team paid
91 Kaszyński Piotr Sopot Bieg główny Lightbox Runners Team paid
92 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny KS Sokół Zblewo paid
93 Miotk Danuta Liniewo Nordic Walking paid
94 Słominska Grażyna Kościerzyna Nordic Walking Biegiem ku marzeniom paid
95 Kiedrowicz Barbara Liniewo Nordic Walking Liniewo Biega paid
96 Zinka Maciej Łubiana Bieg główny paid
97 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Nordic Walking Biegiem ku marzeniom paid
98 Wilke Lech Liniewo Nordic Walking Liniewo Biega paid
99 Trela Zenek Żuromino Nordic Walking Metrożercy paid
100 Trela Małgorzata Żuromino Nordic Walking Metrożercy paid


Views: 4534

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ