# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | Polska | Bieg główny | paid | |
2 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | paid |
3 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Polska | Bieg główny | paid | |
4 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg główny | paid | |
5 | Seniuś Marcin | Egiertowo | Polska | Bieg główny | paid | |
6 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | Nordic Walking | Step by Step Trójmiasto | paid |
7 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | Bieg główny | Step by step Trójmiasto | paid |
8 | Nowodworska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny | Runtastyczni Team Bytów | paid |
9 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg główny | paid | |
10 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | Bieg główny | Morsy Skarszewy | paid |
11 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic Walking | KreativSport Lębork | paid |
12 | Sowulewski Oliver | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Lightbox Runners Team | paid |
13 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | Polska | Bieg główny | Akademia Biegowa Kościerzyna | paid |
14 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | Nordic Walking | Team Deaf | paid |
15 | Żywicka Roma | Sarnowy | Polska | Bieg główny | paid | |
16 | Potrykus Piotr | Somonino | Polska | Bieg główny | paid | |
17 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | Bieg główny | paid | |
18 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg główny | ATLAS RUNNING TEAM | paid |
19 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny | Piękny | paid |
20 | Filip Krzysztof | Dębogórze | Polska | Bieg główny | noClub | paid |
21 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic Walking | Lęborskie Lwy | paid |
22 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Team deaf | paid |
23 | Ostrowski Mirosław | Przywidz | Polska | Bieg główny | paid | |
24 | Kosiecki Nikodem | Liniewo | Polska | Bieg główny | Remus | paid |
25 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Elite Team | paid |
26 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Nordic Walking | Maratonka | paid |
27 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Grupa Trójmiasto | paid |
28 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | CrossElite | paid |
29 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny | paid | |
30 | Dąbkowska Zofia | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | Taka Ryba | paid |
31 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | Taka Ryba | paid |
32 | Skurtys Dagmara | REDA | Polska | Nordic Walking | paid | |
33 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Taka RYBA / TUMBOteam | paid |
34 | Góral-Brygała Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | Elite Team | paid |
35 | Flisikowska Alicja | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Nordic Walking | Koscierski Klub Morsa Forrest Gump | paid |
36 | Flisikowska Anna | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Nordic Walking | Koscierski Klub Morsa Forrest Gump | paid |
37 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Bieg główny | Koscierski Klub Morsa Forrest Gump | paid |
38 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Polska | Bieg główny | Czarne Biega | paid |
39 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | Bieg główny | paid | |
40 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | Bieg główny | MajaTeam | paid |
41 | Franczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny | paid | |
42 | KLEBBA ARTUR | BYTÓW | Polska | Bieg główny | DRUTEX | paid |
43 | ZĘBALA DARIUSZ | BYTÓW | Polska | Bieg główny | DRUTEX | paid |
44 | Regliński Jakub | Glincz | Polska | Bieg główny | paid | |
45 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | Bieg główny | paid | |
46 | Litwic Miroslaw | Koscierzyna | Polska | Nordic Walking | Koscierski Klub Morsa Forrest Gump | paid |
47 | Modrzejewska Aneta | Koscierzyna | Polska | Nordic Walking | paid | |
48 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | paid | |
49 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | Bieg główny | Keramzyt GNIEW | paid |
50 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | Bieg główny | paid | |
51 | Łącki Jarosław | Kościerzyna | Polska | Bieg główny | paid | |
52 | Barton Krystyna | Przechlewo | Polska | Bieg główny | paid | |
53 | Rozewicz Bogumila | Tczew | Polska | Nordic Walking | paid | |
54 | Krześniak Wojciech | Gródek | Polska | Bieg główny | paid | |
55 | Miaskowski Zbigniew | Skarszewy | Polska | Nordic Walking | paid | |
56 | niemczyk krzysztof niemczyk | Skarszewy | Polska | Nordic Walking | paid | |
57 | Wesiora Mariusz | Drzycim | Polska | Bieg główny | biegam bo chcę | paid |
58 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | Bieg główny | biegam bo lubię | paid |
59 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | Bieg główny | PROCAR Gdynia | paid |
60 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg główny | Atlas Running Team | paid |
61 | Mądroszkiewicz Grażyna | Gdynia | Polska | Nordic Walking | paid | |
62 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Polska | Bieg główny | WIKING RYCHNOWY | paid |
63 | Syldatk Karol | Mściszewice | Polska | Bieg główny | Metrożercy | paid |
64 | Syldatk Wioleta | Mściszewice | Polska | Bieg główny | Metrożercy | paid |
65 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | paid |
66 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | paid |
67 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | paid |
68 | Gnyba Ewelina | STĘŻYCA | Polska | Nordic Walking | Metrożercy | paid |
69 | Gnyba Mariusz | STĘŻYCA | Polska | Bieg główny | Metrożercy | paid |
70 | Lubecki Janusz | BĘDOMIN | Polska | Bieg główny | paid | |
71 | POBŁOCKA MARIA | SKORZEWO | Polska | Nordic Walking | paid | |
72 | Kaszynska Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Lightbox Runners Team | paid |
73 | Kaszyński Piotr | Sopot | Polska | Bieg główny | Lightbox Runners Team | paid |
74 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny | KS Sokół Zblewo | paid |
75 | Miotk Danuta | Liniewo | Polska | Nordic Walking | paid | |
76 | Słominska Grażyna | Kościerzyna | Polska | Nordic Walking | Biegiem ku marzeniom | paid |
77 | Kiedrowicz Barbara | Liniewo | Polska | Nordic Walking | Liniewo Biega | paid |
78 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Bieg główny | paid | |
79 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | Nordic Walking | Biegiem ku marzeniom | paid |
80 | Wilke Lech | Liniewo | Polska | Nordic Walking | Liniewo Biega | paid |
81 | Trela Zenek | Żuromino | Polska | Nordic Walking | Metrożercy | paid |
82 | Trela Małgorzata | Żuromino | Polska | Nordic Walking | Metrożercy | paid |
83 | Cichosz-Mielewczyk Mateusz | Rzepnica | Polska | Bieg główny | paid | |
84 | Stencel Magdalena | Mściszewice | Polska | Nordic Walking | Mertożercy | paid |
85 | Miotk Henryk | Liniewo | Polska | Bieg główny | liniewo biega | paid |
86 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Nordic Walking | Elite Team | paid |
87 | Kostencka Aga | Banino | Polska | Nordic Walking | Elite Team | paid |
88 | Gołembowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | NIE MARNUJ TLENU ( GAiT ) | paid |
89 | Hoczyk Anna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | Lejdis | paid |
90 | Raszewska Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | Lejdis | paid |
91 | Gołembowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | Lejdis | paid |
92 | Kuklinska Joanna | Miroszewo | Polska | Nordic Walking | Metrożercy | paid |
93 | Kuklinski Maciej | Miroszewo | Polska | Bieg główny | Mertożercy | paid |
94 | Drewczyński Daniel | Liniewo | Polska | Bieg główny | Liniewo Biega/PGB Sportowa Paczka | paid |
95 | Klasa Michał | Mściszewice | Polska | Bieg główny | Akademia Biegowa Kiełpino | paid |
96 | Knitter-Klasa Edyta | Mściszewice | Polska | Bieg główny | Akademia Biegowa Kiełpino | paid |
97 | LEWAŃCZYK SYLWIA | STĘŻYCA | Polska | Nordic Walking | Metrożercy | paid |
98 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | Bieg główny | Metrożercy | paid |
99 | Piwowarczyk Piotr | Liniewo | Polska | Bieg główny | Rajsklep.pl/Liniewo Biega | paid |
Views: 8978