LOTTO Bieg Cysterski 2019
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kłos Beata Warlubie Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
2 Balcerowski Andrzej Tczew Bieg główny (5 km) Biegający Silgan paid on-line
3 Targowska Anna Morgi Bieg główny (5 km) paid on-line
4 Rychłowski Andrzej Pelplin Bieg główny (5 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka paid
5 Rychłowska Bernadeta Pelplin Bieg główny (5 km) paid on-line
6 Józefiak Ania Starogard Gdański Bieg główny (5 km) AQ BIEG 30.00 PLN
7 Józefiak Gaja Starogard Gdański 100 m (do 6 lat) free participation
8 Frątczak Antoni Pelplin 100 m (do 6 lat) ZKiW Kulice free participation
9 Frątczak Łukasz Pelplin Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
10 Weroniecki Kamil Pelplion Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
11 Wnęk Kamila Mątawy Bieg główny (5 km) paid on-line
12 Dubiela Halina Tczew Bieg główny (5 km) Biegający Tczew paid on-line
13 Zaborowski Marek Bydgoszcz 200 m (7-8 lat) SP31 Bydgoszcz free participation
14 Komasara Piotr Malbork Bieg główny (5 km) JRG Malbork 30.00 PLN
15 Śledź Marcel Pelplin 100 m (do 6 lat) free participation
16 Wójciak Zuzanna Pelplin 400 m (9-10 lat) free participation
17 Śledź Mikołaj Pelplin Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
18 Macioszek Wioletta Rogóźno Bieg główny (5 km) Parkrun paid on-line
19 Baczewski Robert Tczew Bieg główny (5 km) paid on-line
20 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg główny (5 km) paid on-line
21 Zbroch Julian Starogard Gdański 200 m (7-8 lat) PSP 1 Starogard Gd. free participation
22 JANIA Małgorzata Suchy Dąb Bieg główny (5 km) paid on-line
23 ziemann tomasz tczew Bieg główny (5 km) crosselite 30.00 PLN
24 Płatek Małgorzata Lisewo Bieg główny (5 km) Aktywne Lisewo 30.00 PLN
25 Płatek Igor Lisewo 600 m (11-13 lat) free participation
26 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
27 Neubauer Monika Rożental Bieg główny (5 km) paid on-line
28 Rogocki Jarosław Tczew Bieg główny (5 km) paid on-line
29 Kleinschmidt Patryk Miłobądz Bieg główny (5 km) Biegający Silgan paid on-line
30 Czapiewska Stefan Pelplin Bieg główny (5 km) paid on-line
31 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg główny (5 km) Traktor Team Gmina Kwidzyn 30.00 PLN
32 Gołąbek Agnieszka Tczew 400 m (9-10 lat) free participation
33 Gołąbek Mariusz Tczew Bieg główny (5 km) paid on-line
34 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
35 Paluchowski Robert Tczew Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
36 Babński Sebastian Tczew Bieg główny (5 km) paid on-line
37 Sobczyk Mariusz Sobczyk Karpiny Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
38 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny (5 km) BBL Starogard Gd. paid on-line
39 Zawacki Daniel Tczew Bieg główny (5 km) paid on-line
40 Godlewski Marek Malbork Bieg główny (5 km) paid on-line
41 Szmagliński Maksymilian Kwidzyn 200 m (7-8 lat) free participation
42 Szmaglińska Lena Kwidzyn 400 m (9-10 lat) free participation
43 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg główny (5 km) paid on-line
44 Ruchlewicz Urszulka Sztum 100 m (do 6 lat) free participation
45 Gemba Hania Dąbrówka 100 m (do 6 lat) PSP Dąbrówka free participation
46 Gemba Piotr Dąbrówka 200 m (7-8 lat) PSP Dąbrówka free participation
47 Gemba Katarzyna Dąbrówka 600 m (11-13 lat) PSP Dąbrówka free participation
48 Skweres Hanna PELPLIN 100 m (do 6 lat) Przedszkole nr 1 w Pelplinie free participation
49 Skweres Zosia PELPLIN 100 m (do 6 lat) Przedszkole nr 1 w Pelplinie free participation
50 Skweres Adriana PELPLIN Bieg główny (5 km) Ada biega paid on-line
51 Szerszeń Michał Kwidzyn Bieg główny (5 km) ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM paid on-line
52 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg główny (5 km) paid on-line
53 Żaczek Nikola Kwidzyn 100 m (do 6 lat) free participation
54 Żaczek Igor Kwidzyn 100 m (do 6 lat) free participation
55 Cebienko-Żaczek Eugenia Kwidzyn Bieg główny (5 km) paid on-line
56 Adamczyk Karol Brzuśce Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
57 Ratajczak Kinga Starogard Gdański 200 m (7-8 lat) free participation
58 Ratajczak Marta Starogard Gdański 600 m (11-13 lat) free participation
59 Ratajczak Dawid Starogard Gdański Bieg główny (5 km) paid on-line
60 Narloch Michał Narloch Starogard Gdański Bieg główny (5 km) DOVISTA ACTIVE TEAM paid on-line
61 Szczepaniak Aleksander Starogard gdanski 100 m (do 6 lat) free participation
62 Sobczyk Aleksander Sobczyk Karpiny 400 m (9-10 lat) Karpiny free participation
63 Wróblewska Angelika Pelplin Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
64 Roskosz Kacper Roskosz Pelplin 600 m (11-13 lat) KS Bloczek Team Pelpin free participation
65 wójcik Michalina gozdawa osada 400 m (9-10 lat) LKS Żuławy nowy dwór gdański free participation
66 wójcik Zuzanna gozdawa osada 600 m (11-13 lat) LKS Żuławy nowy dwór gdański free participation
67 Radomiński Kamil Kwidzyn Bieg główny (5 km) TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 30.00 PLN
68 Michna Daniel Pelplin Bieg główny (5 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka paid
69 Etmański Filip Kursztyn 200 m (7-8 lat) free participation
70 Etmański Aleks Kursztyn 100 m (do 6 lat) free participation
71 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny (5 km) Biegający Tczew paid on-line
72 Kaczorowska Małgorzata juszkowo Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
73 Kwaśnik Jan Gdańsk Bieg główny (5 km) Fighting Dreamers paid on-line
74 Peter Zdzisław Tczew Bieg główny (5 km) paid on-line
75 Jagodda Adam Tczew Bieg główny (5 km) CFMT paid on-line
76 Janczynski Karol Dąbrówka Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
77 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny (5 km) Biegający Tczew 30.00 PLN
78 kurkus kamila kurkus nicwałd Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
79 WOODS MICHAEL Tczew Bieg główny (5 km) paid on-line
80 JANIK Roman KWIDZYN Bieg główny (5 km) KWIDZYN BIEGA paid on-line
81 Godlewska Małgorzata Malbork 100 m (do 6 lat) Godlewski Runners free participation
82 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg główny (5 km) 30.00 PLN
83 Piekut Anna Tczew Bieg główny (5 km) CrossElite paid on-line
84 Dudek Ewa Pruszcz Gdański 200 m (7-8 lat) Rotmanka free participation
85 Zawistowska Marysia Tczew 100 m (do 6 lat) free participation
86 Zawistowska Zosia Tczew 100 m (do 6 lat) free participation
87 Zawistowski Mariusz Tczew Bieg główny (5 km) paid on-line
88 Adamska Justyna Banino Bieg główny (5 km) TRIMs 30.00 PLN
89 Piankowski Piotr Bobowo Bieg główny (5 km) SKL Filippides/BBL Starogard Gd 30.00 PLN
90 Rozek JAKUB Frank 200 m (7-8 lat) SP KALISKA free participation
91 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z 100 m (do 6 lat) Stacja Dobrego Czasu Tczew free participation
92 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z 100 m (do 6 lat) Przedszkole Miłobądz free participation
93 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z 200 m (7-8 lat) SP Miłobądz free participation


Views: 1574

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ